naljanurk 3

(25-09-2019, 11:58 AM)Meelis2 Kirjutas:  ... VIKLITAMA
Kas keegi on  sellist sõna kunagi kuulnud? ...

Kas sa kuulsid seda sõna või nägid kirjapildis. 
Vigla on meil sõnnikuhark. Viglatama (pole sellist kasutust kuulnud) võiks siis tähendada sõnniku rookimist.
Vasta

(25-09-2019, 12:12 PM)motamees Kirjutas:  
(25-09-2019, 11:58 AM)Meelis2 Kirjutas:  ... VIKLITAMA
Kas keegi on  sellist sõna kunagi kuulnud? ...

Kas sa kuulsid seda sõna või nägid kirjapildis. 
Vigla on meil sõnnikuhark. Viglatama (pole sellist kasutust kuulnud) võiks siis tähendada sõnniku rookimist.

Ehk on hoopis vikeldama sõnast vikkel?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Vikkel on ka rahvatantsus kasutatav sõna. 
Tähistab siis nn. Maleruudus asetsemist.
Vasta

Hakkab tulema, tähendab jah kindlat kehahoiakut.
Nimelt kui vanasti tüdrukud nõjatusid rinnuli aiale ja ajasid möödajalutavatele külapoistele keelt kõrva nimetati seda viklitamiseks(või ka viglitamiseks kuna siinkandis on sõnarõhud kaashäälikute peal).
Aga eks selline olek- rinnuli aial, omal pepu hoovi poole urvis meenuta kaudselt küll taanikeelset sõna- kokkupandav, kokkumurtav.
Geni järgi küll enamus kohalikke Soome ja Suursaare päritolu, eks need sõnad sealt ka tulnud.
Vasta


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

https://www.youtube.com/watch?v=8L6T6Yj5u4k

Video lõpus avanenud lugu on ka päriselt naljakas. Selle plikatirtsu üle naljaviskamine ei kuulu, vähemalt minu arvates, hea kasvatusega inimese põhivarustusse.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Nõus eelkõneleja viisaka kommentaariga.
Hr viplala, kui sinuga või veel hullem sinu lähedasega juhtub õnnetus, hoia selle eest, et kaasasündinud, kas sa siis ka siiralt soovid, et me siin viskaks selle üle nalja.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

Nii remargi korras küsin, kas vasakukäeliste üle veel tohib nalja visata?
Vasta

(28-09-2019, 11:36 AM)r.i.h.o Kirjutas:  Nii remargi korras küsin, kas vasakukäeliste üle veel tohib nalja visata?

Ikka võid. Kõikide oma eripärade kohta võid nalja visata. Ka neegrid võivad neegrite kohta naljatada.
Vasta

ühesõnaga, igasugu poliit- jm korrektsustega on üle igasuguse piiri mindud. Neegrid, peded kurakäelised ja kõik meie muud, kes me igaüks oleme omamoodi värdjad - kõik on hirmsa kaitse all. Ah minge p...sse.
Vasta

(28-09-2019, 00:42 AM)Marko Kirjutas:  https://www.youtube.com/watch?v=8L6T6Yj5u4k

Video lõpus avanenud lugu on ka päriselt naljakas. Selle plikatirtsu üle naljaviskamine ei kuulu, vähemalt minu arvates, hea kasvatusega inimese põhivarustusse.

Mitte midagi ei saa aru. Kas kusagil on mingi postitus mis on kosmosesse tiirlema läinud ? Kusagil on mingi nimekiri mis peab olema naljakas ja mis ei tohi olla naljakas ? On koostamisel ? 
Kui jutt käis sellest Death Metal videost siis see ainult võimendab selle tüdo sõnumit, mis on kindlasti ka eesmärk. Kes neid sketse välja mõtleb seda me ju tegelikult ei tea. Nalja võib KÕIGE üle teha, see on peenike kunst, .. ja mis seal salata eks teinekord läheb ju viltu ka.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

(28-09-2019, 12:07 PM)honkomees Kirjutas:  ... kes me igaüks oleme omamoodi värdjad - kõik on hirmsa kaitse all. Ah minge p...sse.

Nojah, naljast edasi on teod. Tegude tagajärjed on meil kõigil päris lähedal. Kellel on koolikiusamise pärast lapsed kooli vahetanud ja kellel on dedovsina pärast poeg ennast pljahaga ära lämmatanud...
Peale mõnda "head" nalja ongi tunne, et kurakäeline on värd ja tuleb ellimineerida...
Vasta

Naljakirjutajatel avanevad lihtsalt uued võimalused.

Umbes et vasakukäeline nelja varbaga juudist neeger, surnud eestlane ja greta sõitsid taksos.....
Vasta

(28-09-2019, 12:53 PM)alfredo Kirjutas:  Naljakirjutajatel avanevad lihtsalt uued võimalused.

Umbes et vasakukäeline nelja varbaga juudist neeger,...

nojah, me polegi 4 varbaga tüüpi näinud, meil ikka nalja objektid kuuevarbalised ehk LV ehk lisavarbaga. Muud omadused võib juurde lisada ...
Vasta

Ma leian, et selle tüdruku üle võib nalja visata küll ja kogu see krempel tema ümber ongi naljakas/halenaljakas. Ise alustasid. Selles on süüdi eelkõige ta vanemad, kes oma lapse on rakendanud propakanda etteotsa, tõenäoliselt omakasu eesmärgil. Siinkohal ma jätaks ta välja ta seisundi aga noh tavaline patsidega tüdruk ei müüks. Mina oma lapsele nii ei teeks.
Vasta

(28-09-2019, 13:26 PM)ivoalaska Kirjutas:  Ma leian, et selle tüdruku üle võib nalja visata küll ja kogu see krempel tema ümber ongi naljakas/halenaljakas. Ise alustasid. Selles on süüdi eelkõige ta vanemad, kes oma lapse on rakendanud propakanda etteotsa, tõenäoliselt omakasu eesmärgil. Siinkohal ma jätaks ta välja ta seisundi aga noh tavaline patsidega tüdruk ei müüks. Mina oma lapsele nii ei teeks.
Eks ta ohvtopikuks jälle on läinud, mistõttu igaks juhuks toon lingi Maarja Vaino [minu mittetagasihoidliku arvamuse kohaselt] äärmiselt arukale ja rahulikule selleteemalisele artiklile Postimehes:
https://leht.postimees.ee/6786908/maarja...kliimasoda
Et, noh, kui kellelgi kogemata kahe silma vahele jäi.
Minule mõjub Thunbergi tüüpi võtete kasutamine ainult sedapidi, et ma hakkan üha enam arvama, et kogu see kliimasäästmise protsess on üks rahade ümberjagamine. Suurte rahade.
Vasta

(28-09-2019, 13:49 PM)olevtoom Kirjutas:  Minule mõjub Thunbergi tüüpi võtete kasutamine ainult sedapidi, et ma hakkan üha enam arvama, et kogu see kliimasäästmise protsess on üks rahade ümberjagamine. Suurte rahade.



Tegelikult juba vanast Rooma ajast teada,et rahvas vajab tsirkust. Nüüd siis sama asi,et selle käigus jagatakse rahasid,tehakse kinu ja kõige tähtsam-rahvale kui näljasele tegelasele on vaja pidevalt tekitada "närimist". Et pilk läheks osadelt tähtsatelt asjadelt hoopis millegi kõrvalisemale...  See ilmselt õnnestus.
Vasta

Aga võibolla tegelikult ei jagatagi ümber, vaid kokkuvõttes jagatakse samale seltskonnale juurde ja ehk isegi rohkem kui seni. Rolleyes
Vasta

(28-09-2019, 12:53 PM)alfredo Kirjutas:  Naljakirjutajatel avanevad lihtsalt uued võimalused.

Umbes et vasakukäeline nelja varbaga juudist neeger, surnud eestlane ja greta sõitsid taksos.....
 Ma mõtlen et selle kliima hüsteeria peale peaks Põlvasse või Räpinasse sildid üles panema:
"Palun visake plastprügi prügikasti!
Hoiame ookeanid puhastena!"
Big Grin

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne