naljanurk 3

Vot tak.    

Aquila captas non muscas.
Vasta

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Ämm pistis teksad pesumasinasse, aga enne soris läbi taskud ja nende sisu pani lauale
 - mündid, võti, preservatiivid...
Naine, rsk, korraldas sellise skandaali, et sain pool tundi jutti sõimata,
lubati lahutada ja ööseks kästi hotelli minna....
Ämm mõnules muidugi kõige rohkem, aga lõpuks ütles: "Oi, ma ei suuda...!
 Ma pole nii palju kunagi naerda saanud ja ma saan kohe veel naerda - kallis tütar, need olid ju sinu püksid...!"
Vasta

(31-10-2019, 12:21 PM)Roland Kirjutas:  Ämm pistis teksad pesumasinasse, aga enne soris läbi taskud ja nende sisu pani lauale
 - mündid, võti, preservatiivid...
Naine, rsk, korraldas sellise skandaali, et sain pool tundi jutti sõimata,
lubati lahutada ja ööseks kästi hotelli minna....
Ämm mõnules muidugi kõige rohkem, aga lõpuks ütles: "Oi, ma ei suuda...!
 Ma pole nii palju kunagi naerda saanud ja ma saan kohe veel naerda - kallis tütar, need olid ju sinu püksid...!"

Hea ämm sul siis. Sellist tuleb hoida nagu roosi (pimedas keldris kaelast saati külmas vees  Big Grin ). Minu ema vahepeal veidi nukrutseb, et veel vanaemaks pole saanud, aga lohutuseks saan alati öelda - rõõmusta, ka ämmaks mitte.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

(01-11-2019, 22:48 PM)Mossemees Kirjutas:  
(31-10-2019, 12:21 PM)Roland Kirjutas:  Ämm pistis teksad pesumasinasse, aga enne soris läbi taskud ja nende sisu pani lauale
 - mündid, võti, preservatiivid...
Naine, rsk, korraldas sellise skandaali, et sain pool tundi jutti sõimata,
lubati lahutada ja ööseks kästi hotelli minna....
Ämm mõnules muidugi kõige rohkem, aga lõpuks ütles: "Oi, ma ei suuda...!
 Ma pole nii palju kunagi naerda saanud ja ma saan kohe veel naerda - kallis tütar, need olid ju sinu püksid...!"

Hea ämm sul siis. Sellist tuleb hoida nagu roosi (pimedas keldris kaelast saati külmas vees  Big Grin ). Minu ema vahepeal veidi nukrutseb, et veel vanaemaks pole saanud, aga lohutuseks saan alati öelda - rõõmusta, ka ämmaks mitte.
Önneks see vaid naljanurga jutt.
Mu naiseema paneks mulle parema meelega pannigaWink
Vasta

Ämmaga veel kuidagi saab hakkama,
Aga ämma tütar on küll paras pujäänik!!
Vasta

Mossemees põrutas :


Hea ämm sul siis. Sellist tuleb hoida nagu roosi (pimedas keldris kaelast saati külmas vees  [Pilt: biggrin.gif] ). Minu ema vahepeal veidi nukrutseb, et veel vanaemaks pole saanud, aga lohutuseks saan alati öelda - rõõmusta, ka ämmaks mitte.


See ,et Su emme ämmaks pole saanud .Noh elu värk .Aga VANAEMAKS tahaks iga Emme saada.Seilasime ,teame.
Vasta

Kalalkäik...
https://www.facebook.com/tofik.yakubov/v...533001653/
Vasta

Kuidas ei tohiks haagist laadida...


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Moi garage lehel oli mingi aeg hea nali, esimene pilt et ahh perrse käige, lähen garaasi... Kohe oli sama pilt kommentaaris ringi pööratud et tra, võtmed jäid maha...   Big Grin Toungue Toungue     Maru tuttav seik igatahes, endal üsna tihti sama lugu

[Pilt: 0112265189d3870.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Ja siis mingi depiil leiutas naisteratta...

[Pilt: 01122651916e7d7.jpg]

Päike,vesi, liiv, mida veel võiks tahta? 
Tsementi....  Big Grin

[Pilt: 011226519373f9a.jpg]

[Pilt: 011226519548205.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Viimasel pildil on massi juhe puudu  Big Grin Toungue
Vasta

(08-11-2019, 10:30 AM)MeelisV Kirjutas:  Viimasel pildil on massi juhe puudu  Big Grin Toungue

Ei ole ju.... maapinna kaudu ühendus ju väga hea.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Abielupaar uurib hoolikalt uut maali.
Maalil on kujutatud kolme täiesti alasti istuvat musta värvi meest. Kahel neist on till must, keskmisel roosakas.

Galerii kuraator mõistab, et abielupaar ei saa asjast aru ja pakub välja, et võib neid aidata.

Ta räägib rohkem kui pool tundi, selgitades, et see sümboliseerib mustade seksuaalset väärkohtlemist valgete patriarhaalses ühiskonnas ja lisab lõpetuseks: "Mõned tõsised kriitikud usuvad, et see roosa värv peegeldab hoopiski kultuurilist ja sotsioloogilist rõhumist, mida kogevad geid tänapäeva ühiskonnas."

Pärast kuraatori lahkumist läheneb paarile baretiga härra: „Kas soovite teada, mis sellel pildil tegelikult on?“

- „Sa arvad, et oled targem ja asjatundlikum kui galerii kuraator?“ kõhkleb naine.

„Seda kindlasti mitte, aga ma olen kunstnik, kes selle pildi maalis. Siin pole üldse musti ega geisid. Need on kolm Ida-Virumaa kaevurit.

Keskmine mees käis lõunapausi ajal lihtsalt kodus


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Kahju, et meil naiskaevureid ei ole, oleks tahtnud rohkem neist joonestatud pilti vaadata ; )
Vasta

(08-11-2019, 19:35 PM)alfredo Kirjutas:  Kahju, et meil naiskaevureid ei ole, oleks tahtnud rohkem neist joonestatud pilti vaadata ; )
Kas naiskaevurite puhul oleks üldse näha et keegi neist on lõunapausi ajal kodus käinud? Big Grin

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(08-11-2019, 20:30 PM)Walter Kirjutas:  
(08-11-2019, 19:35 PM)alfredo Kirjutas:  Kahju, et meil naiskaevureid ei ole, oleks tahtnud rohkem neist joonestatud pilti vaadata ; )
Kas naiskaevurite puhul oleks üldse näha et keegi neist on lõunapausi ajal kodus käinud? Big Grin

Ehk oleksid huuled värskelt värvitud .(anna fantaasial lennata )  Big Grin
Vasta

Kui vanim tütar abiellub, palub ema tal endale teada anda, kuidas seksiga läheb. Kahe päeva pärast saab ta SMS-i üheainsa sõnaga: „Nescafe.“
Ema ei saa algul midagi aru, kuid näeb siis Nescafe reklaami „Nauding kuni viimse piisani!“ ja rõõmustab tütre üle.
Keskmise tütre pulmas palub ema temalt sama. Nädala pärast saab ta SMS-i: „Benson & Hedges“. Ema otsib välja antud tubakabrändi reklaami „Extra Long, King Size“ ja rõõmustab jälle.
Siis abiellub ka noorim tütar, kuid SMS tuleb alles kuu aja pärast: „British Airways.“ Kui ema lõpuks reklaami leiab, lähevad ta silmad suureks: „Kolm korda päevas, seitse korda nädalas kohtadesse, millest te varem isegi unistada ei osanud!“

Veel pole maha löödud
Vasta

KLIIMAHITLER

[Pilt: IMG-2595.jpg]

Väike ingl.k selgitus juurde, kes asjaga kursis pole: https://www.youtube.com/watch?v=u9KxE4Kv9A8
Vasta

Facebook - palun parool
Mina - minu tühik peenis
Facebook - parool on liiga lühike

Tüli naisega on nagu rockkontsert - algab uute lugudega, aga lõpeb ikka vanade hittidega.

Allikas - Rock FM

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne