naljanurk 3

tõepoolest ,võimalik ainult venemaal:Kõik nagu ikka ,Kohalik SOOV alates 6.34. Big Grin
https://youtu.be/fS1TyW3MIR0
Vasta

(11-02-2021, 23:42 PM)linnuke Kirjutas:  tõepoolest ,võimalik ainult venemaal:Kõik nagu ikka ,Kohalik SOOV alates 6.34. Big Grin
https://youtu.be/fS1TyW3MIR0
150rutsi on vist ~1,5€ - pole ju kallis! Ise kah vahepeal mõtlesin, et peaks mingi pappkasti sebima ja radikale ette toppima midagi, aga nüüd vist jõuavad ilmad enne soojaks minna kui ma tegudeni jõuan :-)
Vasta

Alljärgnevat soovitan avada ainult siis, kui teid (veel) pidevalt ei jälitata ega pealt kuulata. Nõrganärvilistel ja kergestierutuvatel soovitan samuti mitte avada.

Meie kaunid kaasmaalased kogu värvikirevuses. Sisaldab palju usku ja põhimõttelist loodusseaduste eiramist. Ei mingit omakasu ega kallutatud infot. Big Grin

https://www.facebook.com/groups/372965097326044

Arutelu palun mitte avada. Seal käib andmine USU, mitte faktide küsimuses. Usk on võimas asi.


Kui keegi tunneb end solvatuna, siis ... kaevake vanaema kassile, nagu edasilükatud legendaarse võistluse juhendis elutargalt soovitatud.
Vasta

Eelmise teema peale sügava ohkega Sofi Oksaneni tõdemus: Kõiki lapsi ei pea vaktsineerima, piisab neist, keda soovime alles jätta!
Vasta

(18-02-2021, 00:09 AM)v6sa Kirjutas:  Alljärgnevat soovitan avada ainult siis, kui teid pidevalt ei jälitata ega pealt kuulata. Nõrganärvilistel ja kergestierutuvatel soovitan samuti mitte avada.

Meie kaunid kaasmaalased kogu värvikirevuses. Sisaldab palju usku ja põhimõttelist loodusseaduste eiramist. Ei mingit omakasu ega kallutatud infot. Big Grin

https://www.facebook.com/groups/372965097326044

Arutelu palun mitte avada. Seal käib andmine USU, mitte faktide küsimuses. Usk on võimas asi.


Kui keegi tunneb end solvatuna, siis ... kaevake vanaema kassile, nagu edasilükatud legendaarse võistluse juhendis elutargalt soovitatud.
Kui juba usust juttu.
Siis mida ksf v6sa kummardab?

Edit:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Ma sellest maskide võrdlusest hästi aru ei saa ja pole vist naljanurga teema, aga lamemaalased on seekord poindile peaaegu pihta saanud.

Ehk siis erinevad respiraatorid-gaasimaskid on tõesti asjakohased olukordades, kus on võimalik jalapealt/või loetud tundidega kasti minna.

Koroona ei ole küll "ajaloo surmavaim viirus" kuid demagoogiavõttena seda väita on mugav. Siiski on koonukaltsu eesmärk VÄHENDADA  nakatumisriski. Mitte välistada. Meetme proportsionaalsus.

Küünikuna kahetsen juba kevadest, et roonasse kõngetakse vaikselt haiglapalatis või kodus. Ulmefilmi stiilis tänavatel jalapealt kukkuvad inimesed, kellel nägu roheliseks lögaks sulab, veenaks ilmselt madki kandma paremini kui arstide jutt.
Vasta

Hakka või uskuma, et 6000 töölist said kuue kuuga kuidagi Buicki replica nimega L1 tehtud kui kaks "koolipoissi" teevad Audi C5 est Bugatti Gran Turismo replica.

https://www.youtube.com/watch?v=MdGJFvOERCU
Vasta

Ja isegi prille ega maski kaitseks ette ei pane.
Vasta

1943. a. Tallinnas. Lihtrahvas kohtab tänaval saksa sõduri.

"Mis teie nimi on?"
"Ma olen Kurt."
"MIS TEIE NIMI ON MA KÜSISIN?"
Vasta

(18-02-2021, 00:09 AM)v6sa Kirjutas:  Alljärgnevat soovitan avada ainult siis, kui teid pidevalt ei jälitata ega pealt kuulata. Nõrganärvilistel ja kergestierutuvatel soovitan samuti mitte avada.
Lisaks muule huumorile meeldis mh see, et ka QR-kood on paha-paha. Huvitav, kuidas üldse poest midagi osta saab, sest igal asjal on ju ribakood peal, mis on teadu pärast QRi väikevend?
Tänud lingi eest igatahes! Big Grin
Vasta

(20-02-2021, 13:31 PM)valgeratsu Kirjutas:  1943. a. Tallinnas. Lihtrahvas kohtab tänaval saksa sõduri.

"Mis teie nimi on?"
"Ma olen Kurt."
"MIS TEIE NIMI ON MA KÜSISIN?"
Umb.40 aastat hiljem jooksis meil kinodes Itaalia film "Võidu hind" ja seal oli üheks peategelaseks paharett Kurt Braun.
Filmis võttis Kurt telefoni vastu ja ütles "Kurt kuuleb" Big Grin
Vasta

Valgeratsu Kurti anekdoodi peale meenus sarnases stiilis asi.

Saavad kaks koolivenda aastaid hiljem juhuslikult kokku ja nagu ikka, kus, mis, mida- küsimused.
Üks küsib siis teiselt, et noh, millega siis tegeled ka?
Teine vastu, et ma nüüd turvas.
Küsija seepeale, et no seda ma ju tean, et sa turvas oled, aga mis tööd sa teed?
Vasta

Kuidas teha selgeks hispaanlasele, et kui meil hakkas sadama lund siis läks soojemaks?

Aquila captas non muscas.
Vasta

(20-02-2021, 22:04 PM)Daff Kirjutas:  Kuidas teha selgeks hispaanlasele, et kui meil hakkas sadama lund siis läks soojemaks?
Proovi selgitada tsükloni tekkega.
Vasta

(20-02-2021, 22:04 PM)Daff Kirjutas:  Kuidas teha selgeks hispaanlasele, et kui meil hakkas sadama lund siis läks soojemaks?
 Küsida talt mis siis juhtub kui tühja sügavkülmikusse hunnik vett panna jääkuubikuvormidega. Kas hakkab miskipärast kompressor tööle niikauaks kui vesi jäätub või mitte.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta

(20-02-2021, 17:32 PM)krossifänn Kirjutas:  
(20-02-2021, 13:31 PM)valgeratsu Kirjutas:  1943. a. Tallinnas. Lihtrahvas kohtab tänaval saksa sõduri.

"Mis teie nimi on?"
"Ma olen Kurt."
"MIS TEIE NIMI ON MA KÜSISIN?"
Umb.40 aastat hiljem jooksis meil kinodes Itaalia film "Võidu hind" ja seal oli üheks peategelaseks paharett Kurt Braun.
Filmis võttis Kurt telefoni vastu ja ütles "Kurt kuuleb" Big Grin

Arvasin end ainuke olemas kes seda filmi ja kildu mäletab Big Grin

Aga film oli hea, mingi 5 korda sai kindlasti vaatamas käidud.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

"See ei ole ju päris hunt!" ehk

Vaatamisväärsusi.
Vasta

(26-02-2021, 21:31 PM)valgeratsu Kirjutas:  "See ei ole ju päris hunt!" ehk

Vaatamisväärsusi.
?
Vasta

(26-02-2021, 21:33 PM)vwt2 Kirjutas:  
(26-02-2021, 21:31 PM)valgeratsu Kirjutas:  "See ei ole ju päris hunt!" ehk

Vaatamisväärsusi.
?
"Vaata mis väär susi [see on]"
Vasta

(26-02-2021, 22:26 PM)valgeratsu Kirjutas:  
(26-02-2021, 21:33 PM)vwt2 Kirjutas:  
(26-02-2021, 21:31 PM)valgeratsu Kirjutas:  "See ei ole ju päris hunt!" ehk

Vaatamisväärsusi.
?
"Vaata mis väär susi [see on]"
Looduskaitsealune "valge hunt" (või sõltuvalt ekraani taustavärvist sinakas; hallikas vms)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne