naljanurk 3

(01-03-2021, 22:36 PM)2715 Kirjutas:  Füsioloogiaeksam. Professor:"öelge neiu, palju eraldub mehest seemnepurske ajal seemnerakke?" Tudengineiu, ise näost punane:Äkki suutäis?" Professor imestunult:"Ma ei saa teie vastust õigeks lugeda ja tahan teaduslikku lähenemist arvuliselt." E-e-ee, kaks lonksu siis!"
See vist sama neid, kes pidi anatoomia/kirurgia eksamil kirjeldama, isaspoole väljaulatuva osa amputeerimist.
Neiu loeb ette: tilguti, narkoos, skalpelliga lõikame naha ja pehmed koed ning siis saeme kondi läbi...
Professor arvas tudengi teadmised teemast puudulikuks aga neiule ütles vaikselt, et oma poiss sõbrast kõvasti kinni hoiaks....


Vasta

Jätkame samal teemal:
 Tudengineiu, seekord küll vene keele eksamil, on päris lõpusirgel. Kiuslik professor paneb ette, et kui ka viimase küsimuse ära vastab, saab viie kätte.
Professor esitab siis oma arvates kavala küsimuse: mis on vahe huinjaal ja bizdetsil?
Tudengineiu vastab: vaata vanamees, üks minusugune ja kümme sinusugust on huinjaa, kümme minusugust ja üks sinusugune on bizdets!
Vasta

Jätkame rumalate naljadega:
Muulane on kodakondsus eksamil, küsitakse igasugu lihtsamaid ja keerulisemaid asju, eksami läbiviija ka paras kretiin.
Küsija: nimetage Eesti president ja valitsuse liikmed
Vastaja: mõtleb veidi ja paneb enamuse täppi
K: pange kirja Eesti hümni sõnad
V: on korralikult õpitud ja probleemi pole
K: nimetage kõik Eesti keele käänded
V: suure surmaga saab enam vähem vastatud
Kiuslikule küsijale ei anna ikka rahu ja tahab edasi torkida
K: kuidas algab Eesti rahvuseepos Kalevipoeg?
V: tekib kerge lühis aga siiski kusagil ajusopis tundub vastus olevat ja vastab soraval keelel: Anna mu kannel tagasi Vana M...".
Vasta

Ka pisut anatoomiline...
https://www.accelerista.com/liiklus/oste...ja-adblue/
Vasta

(03-03-2021, 23:16 PM)speedsta Kirjutas:  Jätkame rumalate naljadega:
Muulane on kodakondsus eksamil, küsitakse igasugu lihtsamaid ja keerulisemaid asju, eksami läbiviija ka paras kretiin.
Küsija: nimetage Eesti president ja valitsuse liikmed
Vastaja: mõtleb veidi ja paneb enamuse täppi
K: pange kirja Eesti hümni sõnad
V: on korralikult õpitud ja probleemi pole
K: nimetage kõik Eesti keele käänded
V: suure surmaga saab enam vähem vastatud
Kiuslikule küsijale ei anna ikka rahu ja tahab edasi torkida
K: kuidas algab Eesti rahvuseepos Kalevipoeg?
V: tekib kerge lühis aga siiski kusagil ajusopis tundub vastus olevat ja vastab soraval keelel: Anna mu kannel tagasi Vana M...".

See nali oli pigem nii: kuidas kõlab raihvuslugu? Eestlane: Laena mulla kannelt Vanemuine. Venelane: anna pill siia vana m...n.
Vasta

(05-03-2021, 19:22 PM)jrgen20 Kirjutas:  
(03-03-2021, 23:16 PM)speedsta Kirjutas:  V: tekib kerge lühis aga siiski kusagil ajusopis tundub vastus olevat ja vastab soraval keelel: Anna mu kannel tagasi Vana M...".

See nali oli pigem nii: kuidas kõlab raihvuslugu? Eestlane: Laena mulla kannelt Vanemuine. Venelane: anna pill siia vana m...n.
Ja mina olen kuulnud: даи мне балалайку, вана м.... 
Kuigi Каннель on ka täiesti sõnaraamatu sõna.

sai vist kõik öeldud
Vasta

[Pilt: 698aeb3c501814be33a12ebf575608fd.jpg]
Vasta


Huumorinurka sellepärast, et kontseptsioon ja need hääled kerivad suunurgad ülesse.
Vasta

Täietsi õiges kohas. Ootan huviga jätkuvideosid, kus sel roomajal on ees tera ja nügitakse mõnetonnist mullahunnikut või tõmmatakse kümnetonnist rege.

Aga pull asi iseenesest.
Vasta

(08-03-2021, 15:18 PM)v6sa Kirjutas:  Täietsi õiges kohas. Ootan huviga jätkuvideosid, kus sel roomajal on ees tera ja nügitakse mõnetonnist mullahunnikut või tõmmatakse kümnetonnist rege.

Aga pull asi iseenesest.
kui juba 9 videot tegid, siis tulevad ka järgmised
Vasta

Näide sellest kuidas heast naljast saab aja, ja taustsüsteemi muutudes täielik fiasko. 

https://www.youtube.com/watch?v=d92MuC_yK-o

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

Ma vaatasin seda videot vaid niipalju, et näha selle all Kallase "geniaalset" avastust. Krt need seal ikka päris korras pole, kõik need pingviinid ja "ministrid".
Ma ei tea, mida teised siin foorumis arvavad (ma küll aiman), kuid kui see abielureferendum siin teemaks oli, siis tsiteerides kunagist pääministert: "tule taevas appi"- kas tõesti on nii palju priileivasööjaid sinna Toompeale vaja, et sellise jampsiga tegelda?
Naljanurka sobib see väga hästi, klounid sümboliseerivad üldjuhul ikka nalja.
Vasta

(10-03-2021, 15:19 PM)Aare R. Kirjutas:  ... siis tsiteerides kunagist pääministert: "tule taevas appi"...
Ei maksa Ansipile olematuid teeneid omistada. Rahva hulka lasi selle väljendi Lennart Meri.
Vasta

2 ksf-i koos ja üks küsib teiselt: "Kas sa sibulamaha jood?" Teine:"ei joo, sest ma ei talu sibulat" Kogu pull seisnes selles, et pakuti sibulõuntest tehtud mahla Big Grin

Veel pole maha löödud
Vasta

Ja mina olen kuulnud: даи мне балалайку, вана м.... 
Kuigi Каннель on ka täiesti sõnaraamatu sõna.

 Vene keelega jätkates:
Õppejõud palub nais-õpilast:
Разложите квадратный трёхчлен.
Õpilane pungitab silmi ja punastab:
трёхчлен .... pазложите .... я даже представить не могу такого
Vasta

Joodik tuleb baarist ja talle läheneb kappkellaga mees. Solk põrkub mehega kokku, ta pillab kappkella maha ning kell kukub juppideks. 
Mees hüüab: "Miks sa ei vaata, kuhu sa astud?"
Joodik vastab: "Miks sa ei kanna käekella nagu kõik teised?"
Vasta

(11-03-2021, 21:29 PM)Raudpats Kirjutas:  Õppejõud palub nais-õpilast:
Разложите квадратный трёхчлен.
Õpilane pungitab silmi ja punastab:
трёхчлен .... pазложите .... я даже представить не могу такого
Ma ei saanud ja pidin googeldama :-)
Квадратный трехчлен – это многочлен второй степени, состоящий их трех слагаемых, вида ax2 + bx + c, где a, b, c – какие-то действительные числа, x- переменная
Vasta

(12-03-2021, 11:58 AM)maaks Kirjutas:  
(11-03-2021, 21:29 PM)Raudpats Kirjutas:  Õppejõud palub nais-õpilast:
Разложите квадратный трёхчлен.
Õpilane pungitab silmi ja punastab:
трёхчлен .... pазложите .... я даже представить не могу такого
Ma ei saanud ja pidin googeldama :-)
Квадратный трехчлен – это многочлен второй степени, состоящий их трех слагаемых, вида ax2 + bx + c, где a, b, c – какие-то действительные числа, x- переменная

Ruutkolmliige eesti keeles. Ilmselt said selliseid koolis piisavalt lahendada, lihtsalt nimi on meelest läinud.
Vasta

(12-03-2021, 19:30 PM)Mahno Kirjutas:  
(12-03-2021, 11:58 AM)maaks Kirjutas:  
(11-03-2021, 21:29 PM)Raudpats Kirjutas:  Õppejõud palub nais-õpilast:
Разложите квадратный трёхчлен.
Õpilane pungitab silmi ja punastab:
трёхчлен .... pазложите .... я даже представить не могу такого
Ma ei saanud ja pidin googeldama :-)
Квадратный трехчлен – это многочлен второй степени, состоящий их трех слагаемых, вида ax2 + bx + c, где a, b, c – какие-то действительные числа, x- переменная

Ruutkolmliige eesti keeles. Ilmselt said selliseid koolis piisavalt lahendada, lihtsalt nimi on meelest läinud.
No nali on natuke teises kohas, peab tundma vene keele eripära ja nüansse, трёхчлен , see oleks nagu kolme riistaga (mees) ja квадратный трёхчлен - no midagi peab seejuures kandiline olema. Kui oled peast blondiin ja ei ole matemaatika tunnis eriti tihti käinud ja siis õppejõud käsib tõestada ruutvõrrandit, (mis kõlab nagu "ruudukujuline kolme riistaga mees"), siis jooksebki juhe kokku. Разложите - seda võib ka mitmeti tõlkida ja tõlgendada. Kahemõtteline nali ühesõnaga. honkomees on vene keele spets, ta võiks sellel teemal pikemalt muljetada.
Vasta

Kes juba nägi see vaatab uuesti.
Vaktsiini hümn

https://youtu.be/v59IP5uSE4E
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne