naljanurk 3

(12-03-2021, 21:44 PM)MeelisV Kirjutas:  Kes juba nägi see vaatab uuesti.
Vaktsiini hümn

https://youtu.be/v59IP5uSE4E

Siimu milkud on endiselt tont teab kus, aga kadunud vaktsiinid paistab, et leiti üles... üllatus-üllatus Pevkuri kannikas ? Kui uskuda laulusalmi. Kes kuram sinna taipas vaadata? Hää et üles leiti, muidu oleks olukord puhta pees Smile

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

Hämmastav ikka rsk, kui väikse ratta peal me siin pöörleme Big Grin
Vasta

Kogu meedia seda Covidit täis ,rekordid püstitatud jne. AM oli siiamaani sellest jamast vaba ,ehk hoiaks nii. Rolleyes
Vasta

Neeeeetud selgeltnägijad!
Vasta

(13-03-2021, 00:08 AM)linnuke Kirjutas:  Kogu meedia seda Covidit täis ,rekordid püstitatud jne. AM oli siiamaani sellest jamast vaba ,ehk hoiaks nii. Rolleyes
Täpselt sama meelt, seni olid ainukesed uudised, mis minuni jõudsid, pärit raadiost, enam ei suuda seda ka kuulata. Visuaalsel kujul ei jälgi uudiseid enam ammu.
Tõesti tahaks siin ikka traktoritest, autodest ja metsast kuulda. Noh, nalja ka muidugi!
Vasta

Skandinaavlanna pesupäev ringvaate lõpus: 57.00 19 märtsi saade. Jupiterist näeb.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(13-03-2021, 00:34 AM)Aare R. Kirjutas:  
(13-03-2021, 00:08 AM)linnuke Kirjutas:  Kogu meedia seda Covidit täis ,rekordid püstitatud jne. AM oli siiamaani sellest jamast vaba ,ehk hoiaks nii. Rolleyes
Täpselt sama meelt, seni olid ainukesed uudised, mis minuni jõudsid, pärit raadiost, enam ei suuda seda ka kuulata. Visuaalsel kujul ei jälgi uudiseid enam ammu.
Tõesti tahaks siin ikka traktoritest, autodest ja metsast kuulda. Noh, nalja ka muidugi!

Kui oled milleski ikka esimene, lausa MAAILMA esimene, siis selline tublitükktegu ikka lehte pannakse. Ära tegid, tubli Kaja. Midagi naljakat siin kahjuks ei ole..sry

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

Ära tegid selle siiski depiilikud eestlased ise kes mitte mõmmigi maast ega ilmast aru ei saa ja seda kõigile rõõmsalt kuulutavad, täna kõik kohad neid ahveriste täis kes millegi vastu protestivad omaarvates. Võiks kümnekaupa merre marrsida protesti märgiks. 
Nali jäi kahjuks tulemata seekord.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(20-03-2021, 19:13 PM)mlsluik Kirjutas:  Ära tegid selle siiski depiilikud eestlased ise kes mitte mõmmigi maast ega ilmast aru ei saa ja seda kõigile rõõmsalt kuulutavad, täna kõik kohad neid ahveriste täis kes millegi vastu protestivad omaarvates. Võiks kümnekaupa merre marrsida protesti märgiks. 
Nali jäi kahjuks tulemata seekord.
 Enam pole ilus debiilik öelda, peaks kasutama sõnaühendit kerge vaimne alaareng, muidu veel solvub keegi kes end ära tunneb.
Vasta

(20-03-2021, 19:17 PM)Kult Kirjutas:  
(20-03-2021, 19:13 PM)mlsluik Kirjutas:  Ära tegid selle siiski depiilikud eestlased ise kes mitte mõmmigi maast ega ilmast aru ei saa ja seda kõigile rõõmsalt kuulutavad, täna kõik kohad neid ahveriste täis kes millegi vastu protestivad omaarvates. Võiks kümnekaupa merre marrsida protesti märgiks. 
Nali jäi kahjuks tulemata seekord.
 Enam pole ilus debiilik öelda, peaks kasutama sõnaühendit kerge vaimne alaareng, muidu veel solvub keegi kes end ära tunneb.
Tallinn-Narva maanteel oli terve kolonn neid protestijaid, Eesti lipud uhkelt katusel ja uksepiitade küljes lehvimas. Kuda kurat need inimesed aru ei saa, et see on tõesti ohtlik ja väga nakkav haigus?!
Vasta

Head ja odavad kaitselülitid on saabunud:


Krt, see peab nali olema!
Vasta

Tsitaat:Head ja odavad kaitselülitid on saabunud:
Vanasti oli poes hõõglampide kontrollimiseks vastav pesa. Pistsid lambi sisse, ei põlenud, siis se4da ei ostnud. Nüüd tuleb nõuda kaitselüliti proovimise stendi, kui 6A peal välja ei viska, otsid uue.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

   

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Ka hiidlase huumorit ei ole Vaino kunagi unustanud. See on just see, mis „omasid naerma ja rumalaid vihaseks ajab”. Kujukas näide sellest on vahejuhtum, kui viimases ülemnõukogus astus tema juurde üks toona noor, aga hiljem väga tuntud poliitik ja küsis: „Seltsimees Väljas, kas nüüd võib teid juba härraks kutsuda?” „Ei, mitte mingil juhul!” vastas Vaino. Kui küsija jõudis juba rahule jääda, jätkas ta: „Suursaadiku tiitel, mis mulle on antud, on eluaegne. Seepärast palun minu poole pöörduda mitte kui „härra”, vaid kui „teie kõrgeausus”.”

Tänane EPL

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Vaatan hetkel vana head " naljafilmi"; Smoke  ja Bandiit.Nostalgialaks tuleb peale .nähes 70 te Mack i rekkaid ja big block idega "sõiduautosi" Mingi comedi kanalist tuleb.
Vasta

(30-03-2021, 18:54 PM)linnuke Kirjutas:  Vaatan hetkel vana head " naljafilmi"; Smoke  ja Bandiit.Nostalgialaks tuleb peale .nähes 70 te Mack i rekkaid ja big block idega "sõiduautosi" Mingi comedi kanalist tuleb.
No Linnuke, see ju klassika... üks mu lemmikutest teine on Duke of Hazzard. Head vaatamist

Veel pole maha löödud
Vasta

Ma nüüd aru saama, miks teatud seltskond just seda vaktsiini nõuab...

   
Vasta

Mikrobioloogia praktikum arstiteaduskonnas. Tudengid uurivad mikroskoobi all enda suust vatipulgaga võetud proove. Õppejõud seletab tahvli ees: "Sellised, näete, on streptokokid, aga stafülokokid on niisugused. Ja need pulgakujulised on batsillid". Korraga hüüab üks tudengineiu: "Aga härra professor, mis mul see siin on?" Professor tuleb, vaatab mikroskoopi ja ütleb: "Aga täna enne seda praktikumi loengus ma just rääkisin nendest". Tudengineiu: "Vabandust, ma loengusse ei jõudnud". Professor: "Vaadake nüüd hästi ja jätke meelde - see seal on spermatosoid!"

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s640x640/170264696_4264633260255515_3407198460520050049_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=OwQ3_vj4fJQAX9jXPPk&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&tp=7&oh=cdc8487e8fa1beb2d60437d7c02cfaec&oe=6092FFCB
Vasta

Mul sõber Venemaal töötab ühe rikkuri juures turvateenistuses. Rääkis sellise loo.
  Tulid koos rikkuriga natuke varem, kui vaja reisult tagasi ja avastasid, et üks tegelane põrutas rikkuri naist. No võeti kutt kinni, klopiti liha luudelt lahti ja topiti autosse. Juht sai käsu mees metsa viia ja korralikult taha keerata, nii et mäletaks. Sõidavad siis metsa poole ja tegelane tagaistmelt hakkas kauplema, et ole hea mees ja ära taha keera, maksan Sulle mida iganes, räägime et keerasid  taha, mina räägin, sina räägid, mõlemad tunnistame, Sina saad raha , minu tagumik jääb terveks ja kõik usuvad. Juht ei on vait. Sõidavad edasi. Siis juhil telefon heliseb, boss ütleb, et keera ringi ja tule tagasi, leidsin veel ühe. Sõidavad tagasi, saavad veel ühe tegelase taha istmele. Boss käsib selle maha lasta. Sõidavad siis uuesti metsa. Autos vaikus, keegi ei kauple midagi. Jõuavad metsa. Kepimees ütleb juhile: "Vaata mina olen see, kellele tuleb taha keerata, ära segi aja!"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne