naljanurk 3

Mägede riik Eesti...! Smile


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Põrnitsesime sõbraga sõnatult vahust veepinda. Nende elutud valgeks muutunud kehad olid tõusnud veepinnale ja ujusid kõhud ülespoole. Kogenematule pilgule ja gurmaanile võis selline vaatepilt küll jälk tunduda, kuid teise kursuse tudengitele tähendas see peatselt algavat pidusööki.

Pelmeenid olid kohe valmis.
Vasta

(26-07-2021, 06:48 AM)volvotar Kirjutas:  Mägede riik Eesti...! Smile


Nagu varakevadised Alpid. 

Väga hea leid.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Vzuudizeid


Vasta

Ütle veel, et KALA ei taha hellust- see tahab!
Sügamist, silitamist ning kõike head ja paremat toidu näol.
(Pilt: Eesti"lõunaosariigist", Erakogu)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

Kvaliteethuumorit naaberfoorumist füüsika teemal: http://tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=49622
Tasub jälgida kuupäevi ja kellaaegu ehk hetkeseisuga võib öelda, et tegemist on pmst blogiga Big Grin
Vasta

Keset lagendikku lebas Buratino liikumatu keha. Tema kohal taevas tiirutasid kurjakuulutavalt rähnid.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(27-07-2021, 15:19 PM)2715 Kirjutas:  Põrnitsesime sõbraga sõnatult vahust veepinda. Nende elutud valgeks muutunud kehad olid tõusnud veepinnale ja ujusid kõhud ülespoole. Kogenematule pilgule ja gurmaanile võis selline vaatepilt küll jälk tunduda, kuid teise kursuse tudengitele tähendas see peatselt algavat pidusööki.

Pelmeenid olid kohe valmis.
Siinkohal võiks jätkata:

Kui pelmeenide rümbad olid potiga lauale tõstetud, iga mees sealt omale paraja hunniku taldrikusse kuhjanud ja nüüd ennastunustavalt neid näost sisse ajas, võtsin ühe eriti priske isendi oma kahvli otsa, silmitsesin seda tükk aega uurival ja samas ka veidi kahtlustaval pilgul ja siis küsisin mõtlikult: aga huvitav, kuidas see sigade kastreerimine siis ikka täpselt käib?

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

(28-07-2021, 09:32 AM)volvotar Kirjutas:  Ütle veel, et KALA ei taha hellust- see tahab!
Sügamist, silitamist ning kõike head ja paremat toidu näol.

Mis kalad need on? Kas elavad mitte eriti suures kodutiigis talve üle või tuleb talveks välja püüda ja kuskil kevadeni hoida?
Vasta

Kasvatajad on minu teised pereliikmed- saatsin küsimustiku edasi..!
Siiamaani olen arusaand, et suht "pommikindlad" ja "kaugjuhitavad"..!
Aga valskust ei salli- hammustavad kohe läbi.
Peremehe, nn.toitva käe tunnevad kümnete meetrite kauguselt ära!
Ja kui sa elusolendi oma hingepealeale võtnud oled- pead tema eest ka hoolt kandma....!
Vasta

Tundub, et koi karp ja valgeamuur on pildile jäänud.
Vasta

(30-07-2021, 07:03 AM)Janka Kirjutas:  Tundub, et koi karp ja valgeamuur on pildile jäänud.
Tänan!
Aga elukeskond, nagu ma olen arusaand- ei pea olema suur, aga sügav!
Nagu ka inimene ei tohi läbikülmuda- nii ka kalad. Big Grin
Vasta

  Päike, tuul ja vesi - need me sõbrad kolmekesi
(Tsitaat: auto-moto foorumist )


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta

Venemaa, üheksakümnendad. Terroristid röövivad Žirinovski ja viivad salajasse peidukohta.
Kremlis heliseb telefon, küsitakse presidenti.
Halloo, Vladimir Volfovitš on meie käes. Nõuame lunarahaks kolm miljonit dollarit.
Poisid, tulge mõistusele, kustkohast ma sellise summa võtan, meil on ju kriiziz! ahastab president.
No kui ei ole, siis ei ole. Edasine jääb juba teie südametunnistusele. Me vabastame ta viivitamatult.
Vasta

https://www.youtube.com/watch?v=BROUru6C3Q4

sõnadeta

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Uued tooted nende kaubandusvõrgus
Vasta

   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Mina mõtlen põrsas peppa pea kuju teemal esimese asjana alati hoopis Leedu kontuurist...
Vasta

(19-08-2021, 16:28 PM)valgeratsu Kirjutas:  Mina mõtlen põrsas peppa pea kuju teemal esimese asjana alati hoopis Leedu kontuurist...

Te ilmselt ei usu, aga mulle meenutab Itaalia kangesti  pika varrukaga vasakujala saabast!  Smile
Vasta

Ostast leidsin.
https://www.osta.ee/okonoomsus-kiip-160325744.html
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne