naljanurk 3

Ei tea kas nutta või naerda:

https://epl.delfi.ee/artikkel/94988661/v...eks-valmis

Üleeile hakkas vaktsiinivastaste seas levima üleskutse haiglatesse tungida, filmida palatites toimuvat ja seda siis sotsiaalmeedias jagada. “Vaatame, kas ja kui hull see olukord siis haiglates on,” kirjutas Facebookis üleskutse tegija Andres Ostra, kes kandideeris EKRE ridades Jõgeva vallavolikogusse.

Pähkliajude hirm
Vasta

(28-10-2021, 16:24 PM)ounou Kirjutas:  Ei tea kas nutta või naerda:

https://epl.delfi.ee/artikkel/94988661/v...eks-valmis

Üleeile hakkas vaktsiinivastaste seas levima üleskutse haiglatesse tungida, filmida palatites toimuvat ja seda siis sotsiaalmeedias jagada. “Vaatame, kas ja kui hull see olukord siis haiglates on,” kirjutas Facebookis üleskutse tegija Andres Ostra, kes kandideeris EKRE ridades Jõgeva vallavolikogusse.
Ei tea kas nutta või naerda: ma arvan,et ei kumbagi-see inimeste enda valik kui tahavad pannkoogi servalt alla kukkuda.
EKRE-ei kommenteeri.
Vasta

(28-10-2021, 16:24 PM)ounou Kirjutas:  Ei tea kas nutta või naerda:

https://epl.delfi.ee/artikkel/94988661/v...eks-valmis

Üleeile hakkas vaktsiinivastaste seas levima üleskutse haiglatesse tungida, filmida palatites toimuvat ja seda siis sotsiaalmeedias jagada. “Vaatame, kas ja kui hull see olukord siis haiglates on,” kirjutas Facebookis üleskutse tegija Andres Ostra, kes kandideeris EKRE ridades Jõgeva vallavolikogusse.

Selline tekst pole enam naljakas. See vend tuleks kohe EKRE'st välja visata ja maalt välja saata riigivastasuse õhutamise eest.
Vasta

Pole küll naljanurga jutt ning ammugi mitte automoto foorumi jutt kuid mina olen käinud ühe ääremaa haigla koroonaosakonnas ning võin väita, et see inimene tagurdab sealt minema enne palatisse sisenemist.
See seis oli eelmise laine ajal päris jõhker.
Hääled, mis palatitest kostuvad on päris ebameeldivad.
Tööd teha sellises keskkonnas ... Väga raske.


PS. Loodan, et see jutt siit ära modereeritakse.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

Arvasin, et automoto on tehnika jaoks ja naljanurk on naljade jaoks aga noh, moodsad ajad. Ei ole meditsiinilise haridusega ja ei viitsi ka sadade kaupa teadusartikleid lugeda, seega pole õrna aimugi kas üks või teine ravim omab toimet/kõrvaltoimet ühe või teise asja ravimisel, seetõttu ka selles osas sõna ei võta. Mu vanaisal oli ikka ütlus, et pole targemat inimest, kui 3 klassi haridusega küla traktorist. See teab kõigest kõike, oskab ja tahab kogu aeg kõiges kaasa rääkida ja teab alati lõplikku tõde. Minu haridustee pole kahjuks nii täiuslik ja seetõttu ei tea ma midagi, kahtlen kõiges, ja enamik aega olen vait. Viimasel ajal olen aru saanud, et oma peaga mõtlemine on ka kurjast, sest siis oled lamemaalaane. Aga tehke mis te tahate, lausa nutt tuleb peale aga siin Põhja-Eestis on maa nii lame, et vastlapäeval pole kuskil kelgutada ja linad on lühikesed nagu muru. Tahtsin ka ümarmaalaseks saada aga kui tegin naisele ettepaneku kolida Otepää kuppelaastikule, siis naine tahtis kiirabi kutsuda ja mu hullumajja saata. Seekord päästis see, et kiirabi sõimas naisel näo täis ja käskis Seevaldisse bussiga sõita. Mul pole aga päälinna rohelist kaarti veel ostetud. Seega olen lamemaallane edasi ja usun kõike mis räägitakse, eriti, kuna juhtub ka tegijatel. Nimelt ravimifirma, kelle imeline elupäästev eliksiir enamiku õlalihases annab loa kõrtsis õlut juua, viis 90-date aastate alguses läbi loomkatsed uue südame-veresoonkonna ravimi testimisel. Ravim tundus olema ilma kõrvalmõjudeta ja nii hakati seda katsetama inimestel. Juhtus aga imelik asi. Naistel kõrvaltoimeid ei olnud aga mehed miskipärast arstide visiidiks kippusid end voodis kõhuli keerama ja keeldusid selili lamamast. Selgus, et kuigi südamele oli mõju pigem tagasihoidlik, siis kõhuli keerates üritati varjata ravimi ränka kõrvaltoimet. Nimelt seal, kus aastaid oli olnud langetatud pea, ilutses püstine mast. Tänapäeval on see ravim tuntud just selle kõrvaltoime poolest ja on ehk nii mõnelgi foorumikaaslasel aidanud naist õnnelikuna hoida ja kodurahu säilitada. Kurat seda siis teab, mida üks ussirohi kõik korda võib saata. Ainult selgusetuks jääb, kas positiivseks toimeks peab enne ka kõhuussid muretsema või mitte.
Vasta

(28-10-2021, 19:36 PM)tõnn Kirjutas:  Pole küll naljanurga jutt ning ammugi mitte automoto foorumi jutt kuid mina olen käinud ühe ääremaa haigla koroonaosakonnas ning võin väita, et see inimene tagurdab sealt minema enne palatisse sisenemist.
See seis oli eelmise laine ajal päris jõhker.
Hääled, mis palatitest kostuvad on päris ebameeldivad.
Tööd teha sellises keskkonnas ... Väga raske.
Pikapeale harjub, aga jah, meeldiv ei ole.
Törts kurvavõitu nalja kah samal lainel:
Covid osakonnas oma tööülesandeid täitmas käies hõikasin hooldajatele: "Jõudu!"
Hõigati vastu: "Pole!!"

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Vana mees teab: https://epl.delfi.ee/artikkel/94982145/n...ministriks
"...
Tütarlapsed, olge ettevaatlikud, kui näete Jüri Ratast autoga mööda sõitmas! Kuulake vana mehe nõuannet, ärge laske tal ennast ministriks panna, kui ei taha jagada Anneli Oti kurba saatust!"
Vasta

Kuidas"Lõunaeestlase" ajakirjanik uudist teeb: Irja Tähismaa helistab Erki Noolele ja küsib: "Teil olla suhe Maire Aunastega. Kas see vastab tõele?" "Mida kuradit, muidugi mitte!", vastab Nool ja paneb toru ära. Tähismaa helistab Maire Aunastele ja küsib: "Teil olla suhe Erki Noolega, Kas see vastab tõele?" "Mingit suhet pole, ärge udutage!", vastab Aunaste. Järgmisel päeval on "Lõunaeestlase" esilehel suur pealkiri: "Nool ja Aunaste eitavad omavahelist suhet!"
Vasta

Katkeid Põhja-Korea spordielust:
Maailmameistrivõistlustel riiki esindanud sportlane kartis väga kohtumist oma liidri Kimiga, kuna ta oli seal kehvalt esinenud, kuid ta hirm oli asjatu.
Kim kuulas ta ära, oli väga mõistev ja andestas ning juba järgmine aasta võitis sportlane omal alal kuldmedali paraolümpial.
Vasta

Otsisin guugli vahendusel kust saaks hea hinnaga briketti(kui keegi teab või teada anda) ja leidsin sellise vahva kuulutuse:
Töö pakun

Tallu oodatakse abilist, tasuks ülalpidamine. Tel 5894 2218.kuupäev: 28.10.2021
Vasta

Noormees neiule: Teil on imeilus kampsun.
Neiu: Oo jaa, see on ehtne kaamelivill.
Noormees. Jaa, ma sain sellest küürude järgi kohe aru Smile
Vasta

Tsitaat:IIIFFFAR
Ja kodanik, kes separaatorit ringi väntab, on SEPARATIST  Wink


Nojahh! Kiidan sõnaleidjat.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Maakera läheb arsti juurde: Kuule, mul on mingi jama siin parasiitidega, maru palju kihelevad viimasel ajal.

Arst: võta paar kolm meteoriiditabletti ja tee mõni pikem tiir ümber päikese, et natukene jahedam olla oleks, küll maha rahunevad. Võid ka kiirema ja lühema tiiru teha, et naha kuumaks saaks, vast surevad ära.

Virutasin sõbralikust tehnikafoorumist.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Internetist leitud ajakohane pilt

   
Vasta

Helme peab riigikogus kõnet ja kõne lõpus vaatab aknast välja ning nendib, et näe väljas on juba sügis, ilmad halvad ja Kiige peaks talveks maha võtma...
Vasta

[Pilt: k1vhcnmun3p71.png?width=856&format=png&a...be1b0827cc]
Vasta

Nägin mõned nädalad tagasi linn tuiksoonel ristmiku ületamas paremat esimest longates X5´e,
jäin vaatama kas pöörab esimess parklasse, kus ka kaks rehvifirmat asetsesid.
Aga ei, sõit jätkus ja varakult teises reas. Õige, velge paistis veel jätkuvat.

Nagu juureolevalt pildilt näha kärule kahjuks suuri "tõllarattaid" ei mahu.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta

   
Vasta

(10-11-2021, 18:09 PM)valgeratsu Kirjutas:  [Pilt: k1vhcnmun3p71.png?width=856&format=png&a...be1b0827cc]

Palun järeleaitamist huumori teoorias. 
Ei mõistnud heasti.
Saab - ei saa on tore sõnamäng küll aga pilt pole just naljakast olukorrast või olen ma rikutud huumorimeelega.
Vasta

(11-11-2021, 11:07 AM)MeelisV Kirjutas:  
(10-11-2021, 18:09 PM)valgeratsu Kirjutas:  [Pilt: k1vhcnmun3p71.png?width=856&format=png&a...be1b0827cc]

Palun järeleaitamist huumori teoorias. 
Ei mõistnud heasti.
Saab - ei saa on tore sõnamäng küll aga pilt pole just naljakast olukorrast või olen ma rikutud huumorimeelega.
Sa ei olegi - tegijal oli vist hea mõte aga teostas seda valesti. Vabandan ebakohase postitamise pärast. Võibolla oleks ta parem pildi esiotsa sõidetud või kräshtestitud saabist pidanud võtma?…
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne