naljanurk 3

(22-01-2022, 00:49 AM)kassitapp Kirjutas:  
(21-01-2022, 20:43 PM)alfredo Kirjutas:  Saatejuht väitleb küllakutsutud alkomagnaadiga - "kui sigaretipakile on selgelt trükitud hoiatus stiilis "suitsetamine on kahjulik teie tervisele", siis miks ei leia me sellist hoiatust näiteks viinapudelilt?"

Saatekülaline keerutab käes liitrist viina, vaatab seda igast küljest ja pärast väikest mõttekogumist arutleb vastu, "aga miks ometi, öelge mulle, peaks siin sildil olema hoiatus "suitsetamine on kahjulik teie tervisele"?"

Vb olen tõesti täielikult itiot, aga ei saa ka aru, mis nali siin on tegemisel!? Just paar päeva tagasi Sidruni Jüri küsis mult, et ega sina (siga), vist küll suitsu ei ole sisse-välja imenud? Mis ma oskasin valetada - no ilmselt ikka paar pakki (kes ei ole teemas, pakk on umbes 20 tsigaretti või baberossi, no mõlemaid on saanud imeda, mis siin valetada, aga ometi mitte kaine peaga!!!!).
No moraal on selgesti siin - ärge imege tubakut, see on kahjulik teie tervisele, pigem tehke väike snabilivobski, see on rahvuslik, kasulik teie tervisele ja kui ikka kahtlete, siis andke teada mulle, teen asja kahjutuks igal juhul ja ka teie anonüümsus karanteeriatkse kõva k- tähega...
Lihtsaid lahendusi armastavatele ksf! -dele (tean, et neid ei ole siin vähe) ei oskagi midagi kosta - vast niipalju, ärge suitsetage tubakut ja ärge jooge põletatud viina, see ei ole teie psiihikale mitte hea, las seda teevad inimesed, kel selleks on vajalik kogemus, väljaõppe ja eelsoodumus!
Olge terved ja ärge köhhhhhige ning ärge reostage sotsiaalmeediakanaleid!
Pestekrüsse, Priit


See on originaalist venekeelne naöi ja väga hea.
Kui nüüd tekkis probleem arusaamisega siis pole vaja teisi süüdistada.

Mul on üks kolleeg kelle kuuldes ei tohi ühtegi anektooti rääkida sest kuti aju võtab vastu vaid kuiva valemit ja fakti.
Kui räägid anektoodi siis on kutt peadpidi Wikis või teab kus ja üritab tõestada, et asi pole õige.
Siin ehk sama teema?

Aquila captas non muscas.
Vasta

Selle pudeli nali ka videona: https://9gag.com/gag/aVx0vv8
Vasta

Mosse mootoriga GAZ 52. Eppur si muove Big Grin
https://www.youtube.com/watch?v=o4adi1L4dvc

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

https://www.err.ee/1608494369/vilepuhuja-seaduse-eelnou-sai-ligi-300-muudatusettepanekut
Nagu automaatselt meenub anekdoot, et riigikogus käib kümnest käsust 7 käsu, sa ei tohi mitte varastada 30 lugemine.
Erakonnad on juba teinud üle 300 parandusettepaneku...
Vasta

Vana treial õpipoisse koolitamas:
Mina tunnen ohutustehnikat nagu oma kolme sõrme!
Vasta

Kamp mehi astub kõrtsi sisse, esimene tõstab kaks sõrme püsti ja hõikab: viis õlut saekaatrimeestele!

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Elust enesest. Täna oli kuuldavasti Telial mingi kummaline anomaalia. Välja sai nagu helistada, sisse mitte, samas sissehelistaja number jäi ette. Ämm tahtis kedagi eakaaslast õnnitleda, helistas, ei midagi, too helistas tagasi. Ämm kiitis talle muu jutu raames: " Raadios ütles, et Telial oli vist mingi rike, aga mul ei ole sellest midagi, mul on Nokia"
Vasta

Venemaa olümpiakoondis avas täna medaliarve, kui koondisele tõi esimese medali mustlasest sportlane Ivan Tšantša, kes tõi nimelt koondisele kuldmedali.
Kust ta selle sai polnud ta ise nõus avaldama.
Muuhulgas leidis aega medaliomanikku õnnitleda ka president sõjaks valmistumise kõrvalt.
Vasta

                   
Viimasel pildil klõpsates on kirja tagaaknal parem lugeda.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

[Pilt: wumo61e7ed1a7f2e32.46349083.jpg]

Pärinev siit: Wulffmorgenthaler.com
Vasta

Kui selline peaks üht otsa pidi avariisse sattuma, oleks politseil kõvasti peamurdmist - on see nüüd tagant otsasõit või laupkokkupõrge?
[Pilt: 224410_12_trinixy_ru.jpg]

No comments...
[Pilt: 224410_5_trinixy_ru.jpg]

Ja veel igasugu imeleiutisi: https://englishrussia.com/2022/02/19/mag...-and-more/

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Venemaa ei väsi üllatamast:
Vasta

Kahjuks pilti ei ole aga täna sai nähtud opel merivat mille tagaklaasil oli joonistatud istuvat kassi, kelle saba moodustas kojamees mis oli vastavalt triipudega värvitud.  Toungue
Vasta

Alljärgnevat linki avavad ainult need, keda ei solva mittenormatiivne leksika, kirillitsa, iroonia ja satiir ning lollide üle irvitamine:
https://www.youtube.com/watch?v=o6H7zoz3AWI

Kodanik nimetab oma tegevusvälja: "мир инженерного изхуйство"

Kõik teised võiksid kuulata näiteks vanameistrit: 
Vasta

Gruusia sõbrad teevad huumorit:
https://t.me/nexta_live/18260

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

Leiab mees kaevu.
Vaatab sisse – midagi ei näe.
Kohutavalt sügav, kohutavalt pime.
Sülitab. Kuulatab. Midagi ei kuule.
Võtab kivi, viskab kaevu, ei midagi!
Viskab tellise. Ikka ei midagi!
Vaatab: maas on raske raudtala.
Viskab selle. Ei kuule ikka midagi!
Vaatab ringi, mida veel visata, kui äkki näeb: tuleb kits, kiirel sammul, otsejoones kaevu poole!
Jõuab kits kaevuni ja ei vaata ringigi, vaid hüppab otse kaevu!
Mees ei saa asjast aru.
Vaatab veel kaevu, et mis kurat see siis on?
Sel ajal tuleb teine mees ja küsib, kas mees pole ühte kitse näinud.
“Nägin, nägin! Just praegu hüppas kaevu!”
“Kus ta siis hüpata sai, ta oli mul ju raudtala külge kinni seotud?!?”

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Kolm päevakohast...!

   Ei tea miks nad juba koju ei lähe?
Ootasivad ainult lilli, saivad isegi kokteilid.
Tulivad ainult operatsioonile, saivad terve sõja.
Tulivad mõneks päevaks, aga on juba nädala.


    Kõik kaasmaalased ümberringi küsivad: "Kes või mis peataks vene karu?"
Vastus on: "Eesti ott, koos punase tulega."

    Kaks vennikest saavad kokku.
Üks küsib teise käest: "No kuidas ka läheb?"
Teine vastab:
""Kuule päris hästi viimasel nädalal. Kui ennist olin ainult mina see, kes ikka kui viin hakkas otsa saama, 
korrutasin endamisi-"Kuidas küll see kõik ikka võimalik on...?" Aga nüüd korrutab seda kaine peaga juba peaaegu terve maailm.""
Vasta

Kõige verisemad sündmused Venemaal on veel tulemas ennustavad analüütikud. 
Nimelt ei ole neil endil ühtegi firmat, mis toodaks naiste hügieenisidemeid.
Kõik välismaised tootjad on tarned juba lõpetanud.
Vasta

(06-03-2022, 23:11 PM)2715 Kirjutas:  Kõige verisemad sündmused Venemaal on veel tulemas ennustavad analüütikud. 
Nimelt ei ole neil endil ühtegi firmat, mis toodaks naiste hügieenisidemeid.
Kõik välismaised tootjad on tarned juba lõpetanud.
Kle kui elati Suur Isamaaerioperatsioon ilma sidemeteta üle asi see 2 nädalit nüüd mööda lasta...

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Väike Vova ujub meres ja ohh üllatust, leiab kena amfora, tassib välja, pühib puhtaks, kangutab korgi maha ja ... kannust tuleb välja džinn... See kohe tänama ja pakub, et võiks täita Vovakese suurima soovi. Mõtleb teine, et on tal juba kõik olemas, aga ehk saaks Džinn täita tema suurim unistuse: Sooviks olla nagu tõeline tsaar, oma impeerium merest mereni ja veel rohkem alamaid. Džinn teeb sõrmega nipsu ja lubab, et kõik saab hommikuks just nagu soovitud.
Ärkab Vovake hommikul, ümberringi pime ja palju rahvast tihedalt koos, lae all vaid väike aknake ruudulise päikesega. Uks avaneb, keegi astub sisse ja hõikab: nii... perekond Romanovid, läheme keldrisse perepilti tegema...


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne