naljanurk 3

Meteoroloogid Atlandi ääres on ammu tähele pannud, et sademete hulk Skandinaavia mäestikus (peamiselt Norras) on lineaarses sõltuvuses Norra-UK kaabli läbilaskevõime ja koormatusega. Kui mainitet kaabel töötab täisvõimsusel, siis Põhja-Euroopas vihma ei saja ning vajalikud reservuaarid hüdroenergia kasutamiseks ei täitu.

Varastatud siit:
https://fp.lhv.ee/forum/free/132990
Vasta

Neiu ja noormees on suhtes jõudnud sellesse punkti kus hakatakse esimest korda vanainimeste asja ajama ....

Noormees: Kallis kas ma või sind Evaks kutsuda ?

Neiu: aga miks ?

Noormees: Kui aus olla siis sa oled mul täitsa esimene tüdruk

Neiu: Ikka võid kutsuda kui tahad, aga kallis kas mina või sind Moskvitsiks kutsuda?

Noormees: Ikka või kutsuda kui tahad, aga mille pärast just Moskvitsiks???

Neiu: Sest sa oled mul 412 es
Vasta

Hea veel, et poissi Kirovetsiks ei kutsunud ;;; )
Vasta


Kus ikka väänatakse, et kui Tokajev ei tunnista dnri-i ei tunnista venemaa kumõssi,
Dnr-i diiler Pušilin Denis Vaselinovitš, Aafrika partnerid Ureetrast(kuseteede põletik),
(šoigu) Sergei huištodelovitš, Tšetšeenia vabariigi liider aram-sam samsnimaevitš tiktokov,
keskpanga esimees Elvira Najebullina...
Vasta

"Kui ma siia vajutan, siis on valus."
"Aga kui ei vajuta, siis ei ole valus?"
"Ei ole."
"Siis ärge vajutage. Kõrval pereõe juures saate arve ära maksta. 50 eurot."

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Varem elasime lootusega, et elu läheb paremaks. Nüüd elame lootusega, et elu ei läheks hullemaks.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Abielupaar kordab 30. pulma-aastapäeval oma pulmareisi.
Sõidetakse samades paikades.
Äkki näeb naine tee ääres aeda, mille najal nad 30 aastat tagasi seksisid.
Nad peatavad auto kinni ja seksivad taas tormiliselt aia najal.
Hiljem ütleb mees:
"Kallis, isegi 30 aasta eest ei liikunud sa nii fantastiliselt nagu täna...!"
"Aga 30 aasta eest polnud sellel taral veel elektrikarjust...." vastab naine.
Vasta

Rikkuri tütar hakkab mehele minema. Peig on kirikus papp. Rikkuril on mõningaid kahtlusi ja käsib tütrel noormehe koju tuua, no nii kontrollimiseks ja ülevaatamiseks. Rikkur hakkab siis poissi pinnima:
- Vaata, mul tütar on harjunud iga nädal käima kosmeetiku juures, ripsmed, kulmud, soeng, küüned - kust Sa selle jaoks raha võtad?
 Küll Jumal aitab, vastab peig.
Rikkur pinnib edasi: Tütar käib iga paari kuu tagant soojal maal puhkamas, Egiptus, Malediivid, Hispaania - kust Sa selle jaoks raha võtad?
 Küll Jumal aitab, vastab peig.
Rikkur uurib edasi: Tütrel kogu aeg uut moodsat autot vaja - Porsche, Lambo, Ferrari - kust Sa raha võtad selle jaoks?
Ja vastus on jälle - küll Jumal aitab
 Mida iganes rikkur küsib, igas asjas loodab peig Jumala peale. Lõpuks rikkur laseb poisi minema. Tütar kohe isa juurde uurima, et kas peig on sobilik? Isa mõtleb veidi ja ütleb:" Tead, no tropp on raisk. Ma tõesti ei tea, kuidas Sa sellisega elama hakkad. Aga mulle nii meeldib, et ta mind kogu aeg Jumalaks kutsub".
Vasta

https://www.youtube.com/watch?v=aiJ3s9rg8Rg

Ramzan Kadõrov snd.Baranov on end jäädvustanud suurelt vene kinokunsti(või mis sellest järgi on jäänud) ajalukku nõnda, et isegi Mihhalkov on talle eraldi saate pühendanud.
Vasta

Taaskasutus ...

   
Vasta

Rekamees võtab teepervel hääletava preestri peale. Sõidavad siis mõnda aega rahulikult, kuni satuvad väga auklikule teele. Igast järjekordsest august läbi põrutades karjub ja ropendab rekamees koledamal kombel. Preester niheleb ja niheleb ebamugavusest, kuni ei pea enam vastu ja hakkab rekameest noomima: "Armas kaim. Nõnda ropendada on väga inetu. Prooviks hoopis nii, et kui soovid taas mõne jumalavallatu sõna lendu lasta, siis ütled selle asemel: "Jumal olgu kiidetud!" " Rekamehel on enese kasimata suuvärgi pärast preestri ees pisut piinlik küll ja ta nõustub. Põrutavad siis järgmisel hetkel ühest eriti suurest maanteeaugust läbi nii, et esiratas lendab alt ära. Rekamees hüüab: "Jumal olgu kiidetud!" Ja ennäe imet, esiratas veereb oma kohale tagasi ja isegi mutrid keeravad endid ise tagasi kinni ning sõit jätkub. Hämmeldunud preester, kes seda kõike ammulisui oli jälginud, hüüatab: "Ei noh, mida perset nagu??!!!"

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Arst teeb haiglas õhtust visiiti.  Vaatab patsiendi üle ja ütleb ikka: "Nägemist".
Vovale aga viipab lõbusalt käega ja jüüab: "Hüvasti!".

Aquila captas non muscas.
Vasta

Pelmeenid on nagu Rafaello ainult, et lihaga.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Kimide vanasõna:

“Mida ei saa jõuga, saab nuga.”
Vasta

Käisin täna poes...

   

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta

Täna oli raadio sees üks päris naljakas kirjeldus nii meeste kui ka naiste kohta erinevail eluetappidel. 
Niisiis naistel on see jada nii: toorik, noorik, moorik, koorik. 
Ja meestel: käsitööline, juhutööline, sunnitööline ja töötu Big Grin
Vasta

Puhast klassikat ÕLLE HINNA TÕUSUST

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Pime ja jalutu räägivad. "Ma löön sind jalaga," ütleb jalutu. "Ma tahaks näha," vastab pime.
Vasta

Samast sarjast:
Kaks pimedat tatsuvad.Üks ütleb teisele : Sa ikka vaata kuhu astud.Teine :Sa astu kuhu vaatad.
Vasta

Väga vana nali:
Tänvanurgal tormavad kokku vaegnägija ka kõõrdsilmne. Viimane siis käratab "vaata kuhu jooksed!", millele siis esimene vastab "a sa jookse kuhu vaatad!".
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne