naljanurk 3

Ajendatuna lendamisest levitatsiooni korras...

Ükskord Mart Helme lendas lihtsalt Eesti kohal, (levitatsiooni korras) ja nägi enda all kõike seda, mida igaüks võib juurde mõelda.

Sellega oleks siis kõik rahul ja Teada, et M.H. kohta pole sobiv teha sama nalja mis on sobiv Kreeka jumala kohta.
Mis ained selle "Levitatsiooni" esile kutsusid võib ka juurde mõelda...
Vasta

(01-03-2023, 11:35 AM)2715 Kirjutas:  Ajendatuna lendamisest levitatsiooni korras...
...

Ma arvan, et kui ksf! Daffi kommentaar sellele "naljale" kustutati, siis tasakaalu mõttes peaks ka "nalja" kustutama. Käituda nagu poliitkorrektseks hakanud Mart Juur -- trükkida ümber igivanu nalju, asendades tegelaste nimed seal nimedega praegusest (poliit-) elust -- see näitab labasust. Kusjuures ma olen valmis uskuma, et ksf! 2715 langes mõttevaheaja ohvriks.

P.S. Mind poliitkorrektseks sõimata ei ole ilus Toungue
Vasta

kui postitus on naljanurgas ja algab sellest, et keegi liikus leviteerides, on suure tõenäosusega tegu naljaga. Käsitleme seda õige nii. Ning nalja sisu mõttes pole mingit vahet, kes seal täpselt tegelased on - kas kurikuulsad 20saj esimese poole terrordiktaatorid või kaugemad või lähemad tänapäevased poliitikud. Kui ülemäära tundlikuks muutume, asume esialgu päris-isikuid sisaldavaid nalju prügikasti saatma, järgmises ringis aga rahvuseid kui stereotüüpe sisaldavaid. Ei maksa nii püüdlik ja poliitkorrektne olla.

Ei ole kõik naljad head (antud nali on ka mu meelest niru), karvade turriajamine või lausa isiklikuks minek (daffi reaktsioon) pole aga vajalik.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

(01-03-2023, 12:59 PM)olevtoom Kirjutas:  
(01-03-2023, 11:35 AM)2715 Kirjutas:  Ajendatuna lendamisest levitatsiooni korras...
...

Ma arvan, et kui ksf! Daffi kommentaar sellele "naljale" kustutati, siis tasakaalu mõttes peaks ka "nalja" kustutama. Käituda nagu poliitkorrektseks hakanud Mart Juur -- trükkida ümber igivanu nalju, asendades tegelaste nimed seal nimedega praegusest (poliit-) elust -- see näitab labasust. Kusjuures ma olen valmis uskuma, et ksf! 2715 langes mõttevaheaja ohvriks.

P.S. Mind poliitkorrektseks sõimata ei ole ilus Toungue
Ma saan aru, et midagi on kuskilt ära kustutatud ja minu pärast?
Nagu ma aru saan, siis Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kulul ei tohi nalja teha, millest on väga kahju sest ainest justkui oleks...

Tasakaalustamiseks lahkelt luban tervel EKRE erakonnal ja isegi nende pooldajatel enda üle nalja teha.
Pole küll "Levitatsiooni korras" lennanud aga kindlasti leiaks ka muud ainest.
Olen krossi sõitnud, kasutan metallitöömasinaid, sõidan traktoriga ja käin ka poes, niiet ainest peaks jätkuma...

Näiteks kuni 18 aastaseks saamiseni arvasin, et olen normaalne aga pärast sain aru, et meil kõigil on vaimne puue-küsimus on vaid kui raske.
Kes soovib aga leida originaali, siis siit on leitav kes otsida soovib.

Vabalt võib nii nalja enda kui ka selle postituse kustutada kui on soovi.
Ei hakka taga nutma.
Vasta

(01-03-2023, 17:02 PM)2715 Kirjutas:  
(01-03-2023, 12:59 PM)olevtoom Kirjutas:  
(01-03-2023, 11:35 AM)2715 Kirjutas:  Ajendatuna lendamisest levitatsiooni korras...
...

Ma arvan, et kui ksf! Daffi kommentaar sellele "naljale" kustutati, siis tasakaalu mõttes peaks ka "nalja" kustutama. Käituda nagu poliitkorrektseks hakanud Mart Juur -- trükkida ümber igivanu nalju, asendades tegelaste nimed seal nimedega praegusest (poliit-) elust -- see näitab labasust. Kusjuures ma olen valmis uskuma, et ksf! 2715 langes mõttevaheaja ohvriks.

P.S. Mind poliitkorrektseks sõimata ei ole ilus Toungue
Ma saan aru, et midagi on kuskilt ära kustutatud ja minu pärast?
Nagu ma aru saan, siis Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kulul ei tohi nalja teha, millest on väga kahju sest ainest justkui oleks...

Tasakaalustamiseks lahkelt luban tervel EKRE erakonnal ja isegi nende pooldajatel enda üle nalja teha.
Pole küll "Levitatsiooni korras" lennanud aga kindlasti leiaks ka muud ainest.
Olen krossi sõitnud, kasutan metallitöömasinaid, sõidan traktoriga ja käin ka poes, niiet ainest peaks jätkuma...

Näiteks kuni 18 aastaseks saamiseni arvasin, et olen normaalne aga pärast sain aru, et meil kõigil on vaimne puue-küsimus on vaid kui raske.

Vabalt võib nii nalja enda kui ka selle postituse kustutada kui on soovi.
Ei hakka taga nutma.

Asenda selles "naljas" tegelased enda, oma isa ja siis oma e..  nimega. Need on reaalsed inimesed keda sa mõnitad. Kõigele lisaks on sinu kirjeldatud episood mitte nali, vaid kuritegu. See labasus ei vääri seda kohta siin. Autoril endal ei ole mingit takistust seda labasust siit kustutada, sel ajal kui moded lihtsalt pihku itsitavad.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

Kirjutamata jätmine oleks ilmselt olnud parim.
Jauramist tekkis palju, küsitava väärtusega nali kauba peale.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Äge kuramus, uhuud lällavad ka siin foorumis, isakeste helmete populistlik möla annab ikka ainest korralikult....  mitte et teised erakonnad millelgi poolest erineksid. A-poliitilise inimesena olen seda meelt et iga inimene on oma õnne sepp, aga kahju vaadata kuidas igasugust sulaselget sitta tõepähe võetakse ja kaasa lällatakse...  Iga loll kiidab oma erakonda, mõni kõvemini, mõni vaiksemalt, mõni tsiviliseeritud, mõni lausa hüsteeriliselt.  Ja ongi äge, ässitaja pole aga verd tahaks näha  Toungue Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Esialgne postitus parandatud poliitiliselt korrektseks.
Loodetavasti on kõik rahul selle versiooniga...
Vasta

(01-03-2023, 18:41 PM)2715 Kirjutas:  Esialgne postitus parandatud poliitiliselt korrektseks.
Loodetavasti on kõik rahul selle versiooniga...

Seoses korrigeerimisega muutus kogu see lehekülg täiesti mõttetuks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(01-03-2023, 17:02 PM)2715 Kirjutas:  ...
Nagu ma aru saan, siis Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kulul ei tohi nalja teha, millest on väga kahju sest ainest justkui oleks...
...
EKRE arvel võib nalja teha nii palju kui kulub. Tingimusel, et on naljakas. Ksf! Daff arvas, et see konkreetne nali ei ole, ja kustutati. Sellest saag käima läkski. Ma tahaksin näha, mis juhtuks, kui ma meie kalli peaministri siin mõne prostituudi-anekdoodi sisse paneksin.

Aga üldiselt, mäletate küll -- lepiti ju kokku, et "parteivaim pagendatakse neilt koosviibimistelt igaveseks ning et d’Artagnan ja Porthos võivad pilgata printse, tingimusel et Athos ja Aramis võivad togida Mazarini."
Vasta

(01-03-2023, 17:33 PM)spitfire Kirjutas:  
(01-03-2023, 17:02 PM)2715 Kirjutas:  
(01-03-2023, 12:59 PM)olevtoom Kirjutas:  
(01-03-2023, 11:35 AM)2715 Kirjutas:  Ajendatuna lendamisest levitatsiooni korras...
...

Ma arvan, et kui ksf! Daffi kommentaar sellele "naljale" kustutati, siis tasakaalu mõttes peaks ka "nalja" kustutama. Käituda nagu poliitkorrektseks hakanud Mart Juur -- trükkida ümber igivanu nalju, asendades tegelaste nimed seal nimedega praegusest (poliit-) elust -- see näitab labasust. Kusjuures ma olen valmis uskuma, et ksf! 2715 langes mõttevaheaja ohvriks.

P.S. Mind poliitkorrektseks sõimata ei ole ilus Toungue
Ma saan aru, et midagi on kuskilt ära kustutatud ja minu pärast?
Nagu ma aru saan, siis Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kulul ei tohi nalja teha, millest on väga kahju sest ainest justkui oleks...

Tasakaalustamiseks lahkelt luban tervel EKRE erakonnal ja isegi nende pooldajatel enda üle nalja teha.
Pole küll "Levitatsiooni korras" lennanud aga kindlasti leiaks ka muud ainest.
Olen krossi sõitnud, kasutan metallitöömasinaid, sõidan traktoriga ja käin ka poes, niiet ainest peaks jätkuma...

Näiteks kuni 18 aastaseks saamiseni arvasin, et olen normaalne aga pärast sain aru, et meil kõigil on vaimne puue-küsimus on vaid kui raske.

Vabalt võib nii nalja enda kui ka selle postituse kustutada kui on soovi.
Ei hakka taga nutma.

Asenda selles "naljas" tegelased enda, oma isa ja siis oma e..  nimega. Need on reaalsed inimesed keda sa mõnitad. Kõigele lisaks on sinu kirjeldatud episood mitte nali, vaid kuritegu. See labasus ei vääri seda kohta siin. Autoril endal ei ole mingit takistust seda labasust siit kustutada, sel ajal kui moded lihtsalt pihku itsitavad.
See tsunft ise on päris palju kõige ja kõigi kohta midagi arvata võtnud. Aga kuriteo kohta võid minna ja teate politseis teha kui asi nii tõsine on.
Vasta

Ärme palun naljanurka rohkem kommentaaridega riku. Vahet pole, kas läheb kellelegi hinge, on hea või fekaal nali või hooajakaup nagu anekdoodid poliitikutest või kuskilt mujalt kopeeritud nagu allolev nali.

Poiss tuleb öösel koju,leiab isa telerit vaatamas ja räägib talle õhinal: "Isa ma olin esimest korda vahekorras!"
Isa kohe jalad alla ja poega õnnitlema: "No poeg, nüüd oled sa siis mees ja sinu meheks saamist tuleb tähistada."
Läheb võtab kapist viski pudeli ja kutsub poega: "Tule, istume kohe ja võtame ühe napsi!"
Poeg vastu: "Üks naps kuluks küll praegu ära küll, aga istuda ma preagu hästi ei saa."

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Kõrvalteemas käib rendiauto teemaline OT, postitan selle pigem siia:
[Pilt: ngcb1]
Vasta

Kui omal ajal Eesti NSV-s nn prokaadi ehk laenutuse autod olid, siis kuuldavasti laenati ka neilt paremaid juppe isiklikele masinatele.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Poiss saab 18 aastat vanaks,pere ,tädid ,onud kõik koos,tähistavad.
Üks tädi võtab teema üles,et ilus pikk poiss,kas oma pruuti ka juba on...
Poiss vaikib ja ütleb ohates ,võiks ju,aga naine ei luba.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta

(01-03-2023, 20:57 PM)Aspelund Kirjutas:  Kui omal ajal Eesti NSV-s nn prokaadi ehk laenutuse autod olid, siis kuuldavasti laenati ka neilt paremaid juppe isiklikele masinatele.
Ammustel aegadel oli väga sageli ööbimist hotellides, mõned peenemad,teised lihtsamad. Kolleegil oli hirmus isu kesvamärjukese järele, aga hotelli baarist ei kannatanud osta. Toas minibaaris paar pudelit ootamas,aga jälle see €€ ...Nõuka inimene eemaldas vilunud liigutusega jäljetult korgi, manustas sisu, asendas veega ja kappi. mingil hetkel sai aga ring täis, või oli leidlikke rohkem....Hirmus vandumine ja tagatipuks hommikul ka arve minibaari eest.
Enam vähem sama teema oli ka ´90.-te alguses, kui avastati, et Eesti hõbedane 1 eek münt oli identne Saksa 1 margasega.
Istus kodanik Saksas mänguautomaadi taha, söötis masinasse münte, sikutas kange kuni masin rõõmsalt vilkuma hakkas ja kotitäie münte välja puistas. Olla mõni margane ka olnud, aga kaebama ei tahtnud ka minna...


Vasta

Kindlapealeminek olid sigaretiautomaadid.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Poola 20 zlotised olid ka täpselt samasuured.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

vot sellised valijad on meil  Big Grin

https://www.tiktok.com/@tertz41/video/72...1584079110
Vasta

(02-03-2023, 03:14 AM)Mossemees Kirjutas:  Poola 20 zlotised olid ka täpselt samasuured.
 Aga kaal ei sobinud. Sellega sai ainult Aldi käru ketiotsast lahti lasta.

Aquila captas non muscas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne