naljanurk 3

Nikulinilt hädapärane tõlge. 
Kaks vasaraheitjat staadionil. Üks ütleb - täna tuli staadionile ämm. Teine vastab - pead pingutama. Esimene - ükskõik, niikaugele ei ulatu. 
JNE. https://www.youtube.com/watch?v=X6N4yf-CgJ0
Uuema aja (putini aja) anekdoot. Siit: https://www.youtube.com/watch?v=TtjJwxpffeE
Lääs püüdis venemaad põlvili panna aga ta jätkas lamamist.
Moskva liiklusummikus mees koputab auto klaasile, klaas avaneb veidi ja ta ütleb; Terroristid võtsid putini kinni, nõuavad luna või panevad põlema, me siin korjame, palju keegi on nõus andma. Vastus autost - viis liitrit võin anda.
Putin ja medvedev sisenevad apteeki, esimene ütleb: kaks kandoni. Leti tagant vastus: mida teile?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(03-03-2023, 13:29 PM)Daff Kirjutas:  
(02-03-2023, 03:14 AM)Mossemees Kirjutas:  Poola 20 zlotised olid ka täpselt samasuured.
 Aga kaal ei sobinud. Sellega sai ainult Aldi käru ketiotsast lahti lasta.
Eestis õnnestus küll mõned sellised koos kroonimüntidega mänguautomaadist tagasi saada, on siiani alles.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

kellele nali kellele mitte aga elust enesest ja mind pani muigama küll.

on mul garaazi ukse taha 200L vaat täis vanametalli ja ajab üle serva ja kuhjaga ka kõrval maas.
seina ääres vedelesid ka erimõõdulised "euroalused" mida korjasin, et lasta jupiks kaminasse pistmiseks.

ükspäev leidsin, et midagi on teisiti, midagi on puudu ....

raud kõik hunnikus ja tünnis alles aga alused on läinud.

küttepuu ikka nii väärtuslik, et kallim kui raud  Big Grin
Vasta

Käisin täna poes, uuskeel missugune

   

Ja mitu aastat tagasi käisin samuti poes

   

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta

Soovitan käia Maximas kui on soov elu huvitavaks teha aga saab ka teistes poodides.
   
Vasta

Tauno Rahnu sulest: 

Nende valimiste suurim probleem on selles, et keegi neist seekord need valimised ka võidab.

Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(05-03-2023, 20:07 PM)mlsluik Kirjutas:  Tauno Rahnu sulest: 

Nende valimiste suurim probleem on selles, et keegi neist seekord need valimised ka võidab.

Big Grin
Mellile seitse punkti !!!

loll on loll olla.
Vasta

Koroona ajal oli Ameerikas NBA-l probleem parima võistkonna valimisega sest publikut mängudele ei lastud ja viimases hädas pöörati pilgud Eesti poole, kust laenati E-valimiste süsteemi.
Valimised toimusidki ja need võitis ülekaalukalt Reformierakond.
Teiseks tuli Chicago Bulls ja kolmandaks Sacramento Kings.
Vasta

Asjakohast


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(05-03-2023, 13:17 PM)M.R. Kirjutas:  Käisin täna poes, uuskeel missugune



Ja mitu aastat tagasi käisin samuti poes
Vähekasutatud lutsukivid otse Skandinaaviast Big Grin .

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

(05-03-2023, 16:33 PM)2715 Kirjutas:  Soovitan käia Maximas kui on soov elu huvitavaks teha aga saab ka teistes poodides.

Too siga on "reet pulli" rüübanud! Big Grin
Vasta

Päritolumaa lõhestumise sündroom Rimis, nähtud paar nädalat tagasi:
[Pilt: Rimi.jpg]
Vasta

(07-03-2023, 14:55 PM)jtt Kirjutas:  Päritolumaa lõhestumise sündroom Rimis, nähtud paar nädalat tagasi:
Värsked Eesti maasikad otse Poolast on meil ju igasuvine nähtus.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Õunamüügi sildil on ju kõik "korrekt".
Silt on Eestis paikneva Rimi tehtud? On, seega eesti toode.

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta

Pole see prügikasti liigutamine nii igav tegevus ühti!


Vasta

Võimalik vaid Venemaal.
[Pilt: 2173usb2mshui7y.jpg]

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Jüri keerutab end oma uues nahkmantlis peegli ees ja tõdeb - "Poiss nagu ponks! Küll ma juba teeks ja käseks, kui vaid saaks, elu hakkaks õitsema! Kellelgi poleks enam millestki puudust! Huvitav, kuidas küll valijad nii lollid on, et sest lihtsast tõsiasjast aru ei saa?"
Ja järgneb pisuke käegalöömise hetk - "Ah, saadaks kõik selle värgi kukele. Läheks kuhugi tehasesse tööle, saaks end igal õhtul täis juua ja mõnele Marusjale kuus titte teha. Nädalavahetusel käiks kalal või putitaks garaaziboksis autot," kaldudes juba unistuste rajale.
"Mis Te nüüd, Juri Reinovitš," ehmub peegelpilt, "mis tehas, mis Marusja, mis rõbalka, olete Te aru kaotamas? Aga pensionäärid, kas Te nende peale enam ei mõtlegi? Kuidas nad küll ilma Teieta edaspidi hakkama saaksid? See kuri mõrd kaotaks ju hommepäev tasuta bussisõidud ja keelustaks kartulikoorte söömise. Ainult Teie oma tarkuse ja mehisusega suudate ta peatada!"
"No hea küll," leebub Jüri. Ja lisab pateetiliselt, endale tungivalt silma vaadates - "Kekserakond on alati lihtsa inimese eest seisnud ja teeb seda ka edaspidi!"


Kaja on valimiskampaania käigus hullarisse sattunud. Proovib seal küll ühe ja teisega Eesti senisest edust ja targast tulevikust vestelda, aga vastuseks kuuleb vaid lollakat naeru ja avalikku irvitamist. Juhataja näeb, et asi võib halvasti lõppeda ja otsustab tutvustada, kuidas on asutuses e-hääletamine korraldatud. Kõik on lihtne ja geniaalne. Valija seotakse rihmadega tooli külge ja pähe pannakse talle juhtmetega asjandus, millega tavaliselt mõtteid korrigeeritakse. Tema ees on ekraan valitavate nimekirjaga, mida siis tasapisi edasi keritakse. Kaja noogutab, "et oi kui tore, molekulidega töötav masin." Juhataja näolt libiseb üle vaevutajutav muie ja ta seletab lisaks," näete, nüüd sisestame kaardilugejasse ID-kaardi ja laseme valijal oma kindla otsuse teha."
"Aga kuidas ta oskab õige valida?" küsib Kaja lihtsameelselt.
"Eks ikka isikliku tunnetuse järgi," täpsustab juhataja, "asi on nimelt sedasi korraldatud, et vale valiku korral edastatakse läbi juhtmete teatud hulk, kmhmhm... molekule, aga õige vastuse puhul mitte. Kiiretel otsustajatel on hiljem võimalik sööklas topeltports kompotti saada."

Noomika osaleb grupikas neegritega. Kahjuks on keegi paha antud ettevõtmise videolindile püüdnud ja kuidagi satub see ka Mardi kätte. Loomulikult otsustab ta kokku kutsuda erakonna juhatuse, et anda karm ja õiglane hinnang toimunule. Aasapõllu nõudmisel keritakse kassetti küll teatud kohtades ikka edasi ja tagasi, aga lõpuks asutakse eksinut küsitlema.
"Armas Naine, miks sa küll seda tegid? Kas ma ei suuda sind enam rahuldada? Olin juba 1983 aastal üle Rapla rajooni kõige kõvem nikumees ja ma ütlen, nende pleksiklaasist kuulikestega, mis doktor Viktor mulle 1986-l aastal naha alla õmbles, ole sa laip või leedi, suudan ma ka viiekümne aasta pärast ükskõik kelle ära rahuldada!" lausub Mart kaalukalt.
"See oli siiski kohtumine, noh, nagu valijatega, ei midagi isiklikku" proovib Noomika end õigustada.
"Ja said siis hääled või?"
"Mul ei olnud mahti küsida, suu oli sedasamust, nagu et täis ju", nuuksatab õnnetu naine ja puhkeb taas nutma.
Pärast väikest arutelu otsustatakse välja kuulutada karistus. Heeroldiks kehastunud Mart tõuseb püsti ja kõmatab bassihäälel.
"Nüüdsest peale ja igal hommikul, kui sa oled ära lüpsnud kõik selle mõisa lehmad ja talitanud pudulojused, valmistanud mulle rikkaliku kontinentaalse hommikusöögi ja katnud maitsekalt kohvilaua, ei laula sa enam kunagi "mind ülesse". Mitte kunagi! Esimesest kukelaulust kuni öökulli viimase huikamiseni on mõisa territooriumil laulmine keelatud igavesest ajast igavesti!"
"Aga...aga", nuuksatab naine, "ma ei oska ju lüpsta siga ega talitada lehma, rääkimata söögi tegemisest või laua katmisest! Ooo Isand, ära võta seda ainust, mis mulle siin kehastuses tõeliselt rahuldust pakub! Nii ma ju hukkun!"ja otsustab minestada. Mart, tõelise dzentelmenina, püüab hapra naisekeha välkkiirelt oma tugevasse embusesse ja vaadanud korra kaunisse näkku, tabab end soovilt suudelda neid erkpunaseid mahlakaid huuli. Kuid arvestades just telerist nähtut, loobub. "Ehk olin liiga karm?", mõtiskleb ta, kuni daami diivanile tõstab. Kõik asjaosalised kohmetuvad, Varro puhastab punastades prille, Martin vaatab telefonist rongkäigu videot...
"Eee...kas ma saaksin seda, eee...kassetti natukeseks laenata," lõhestab lõpuks piinliku vaikuse Aasapõllu kohatu küsimus.

Lavly istub köögis taburetil ja vaatab ükskõikselt, kuidas kassipoeg aknal kärbseid püüab. Väike lurjus on elulusti täis ja lükkab mänguhoos külmkapi pealt alla vabade talupoegade poolt eelmiselt ametipostilt kingaandmise puhul tänutäheks kingitud Viljandi tikuvabriku toodangust valmistatud Justiitsministeeriumi hoone elutruu maketi, mis loomulikult hetkega puruneb. Ka seda vaatab perenaine ükskõikselt pealt, kuni heliseb telefon. Ehtsast kullast korpuse ja rohkete teemantitega kaunistatud Verttu kutsub pikalt ja naise vaikse etteheite saatel vibreerib end üle lauaserva maha. Ja nagu saatan ise oleks sihtinud, kukub see täpselt ehtsast tšehhi kristallist, eritellimusena valmistatud kassipeldiku otsa, mis pooleks praksatab, paljastades oma rammusa kõhutäie. Mõlkis telefon jääb küll õnnetult vaiki aga vaene loom ehmub, lennates nagu vibust lastult kuldse laearmatuuri külge, mis peale väikest kõikumist otsustab maha prantsatada. "Calvin Klein, sitta teevad", kommenteerib naine sapiselt ja kallab endale järjekordse 0,75L pokaalitäie punast veini. Tühi pudel veereb vaikse kolinaga teiste omasuguste juurde kööginurka. Altvanamees koputab seepeale etteheitvalt ja nagu moepärast harjavarrega mõned korrad vastu põrandat. "Äh, jumal temaga, eks homme klaarib". Perenaise etteheitvast pilgust välja tegemata haagib nüüd väike pärslane end kardinate külge ja asub kõikudes naabermaja akendelt peegelduvat päikesejänkut püüdma. Ei lähe kaua, kui üks kipsikruvi järgi annab ja kardinapuu õnnetult irvakile vajub, aga sellele ei pööra enam keegi tähelepanu.
Vasta

Hunt ja rebane ajavad jänest taga. Lõpuks hunt saab kätte ja sööb ära. Ise uriseb rahulolevalt: valimised ütlesid, et jänes sai päästetud - rebase käest.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Saab ikka invakärust ka päris tigeda pilli, kui tahta Big Grin 

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Klassikaline anekdoot algusega: putin ja Trum.pp istuvad pokris, kui sisse astub... ei olegi varsti enam anekdoot, tänaste uudiste valguses reaalsem kui kunagi varem.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne