T25 differ lukus
#1

Häda selline et 25l ei tule diffri lukk maha. Mis häda võib olla ja kust viga otsida

Minu tehnika: pildid
Vasta
#2

igal põkal võib eri[url=https://forum.automoto.ee/#][/url] häda olla ja keegi selgeltnägija pole.hakka ikka pedaali juurest lammutama ja uurima.
Vasta
#3

Esimene suurem problem on tavaliselt selles plastikmuhvis mis on ümber lülituskangi varre. Vars roostetab jämedaks ja alla vajutades jääb muhvi sisse kinni.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#4

(02-08-2019, 19:11 PM)Daff Kirjutas:  Esimene suurem problem on tavaliselt selles plastikmuhvis mis on ümber lülituskangi varre. Vars roostetab jämedaks ja alla vajutades jääb muhvi sisse kinni.

mina küll plasti ei mäleta seal?eri aastakäikudel erinevad?
Vasta
#5

(02-08-2019, 19:29 PM)muska71 Kirjutas:  
(02-08-2019, 19:11 PM)Daff Kirjutas:  Esimene suurem problem on tavaliselt selles plastikmuhvis mis on ümber lülituskangi varre. Vars roostetab jämedaks ja alla vajutades jääb muhvi sisse kinni.

mina küll plasti ei mäleta seal?eri aastakäikudel erinevad?
 Mul läbi põranda mineval hooval plastkuul kaelas. Lõikasin lõhki ja panin lihtsalt lobedama seibi kaela.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#6

(02-08-2019, 19:34 PM)Daff Kirjutas:  
(02-08-2019, 19:29 PM)muska71 Kirjutas:  
(02-08-2019, 19:11 PM)Daff Kirjutas:  Esimene suurem problem on tavaliselt selles plastikmuhvis mis on ümber lülituskangi varre. Vars roostetab jämedaks ja alla vajutades jääb muhvi sisse kinni.

mina küll plasti ei mäleta seal?eri aastakäikudel erinevad?
 Mul läbi põranda mineval hooval plastkuul kaelas. Lõikasin lõhki ja panin lihtsalt lobedama seibi kaela.

Hoob liigub ilusti üles-alla, tundub et põhja ja kasti vahel hoob ei ole lahti, probleem kipub kasti sees olevat

Minu tehnika: pildid
Vasta
#7

Difriluku lülitusmehhanism  jätkub põranda all - käigukasti kaane küljes on üks kolme poldiga junn kust läheb läbi tokk mis reaalselt difriluku lülitusmuhvi kahvlit liigutab, kas see varras  ka liigub ilusti üles-alla mingi paar senti? Varras üleval on lukk sees, varras all on lukk väljas, vedru peab suruma varrast alla.

Töötavat asja ei maksa remontida, läheb katki
Vasta
#8

(02-08-2019, 16:39 PM)Sid Kirjutas:  Häda selline et 25l ei tule diffri lukk maha. Mis häda võib olla ja kust viga otsida

Hakka mööda ahelat minema - neti teel seda ei remondi ja selgeltnägijaid meil ei ole. Kui hoovad liiguvad, siis tuleb kastil kaas maha võtta. Olgus siinkohal siis täpsustatud, et  difrit tasub otsida peaülekandest, mitte käigukastist.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne