Custom plaat mootorrattale
#1

Olen vastne omanik mootorrattal, kuid suuremat kogemust nokitsemisega varasemast pole. Mõtlesin aga, et teeks ühe roostevaba plaadi, mille külge juba olemasolev kott kinnitada.

Midagi sarnast siin näidatule.

Hakkasin otsast siis joonestusprogrammiga pihta ning sain mingise joonise valmis, kuid esimestest kohtadest vastust ei saanudki. Ju liiga väike tellimus.

Komistasin siis sellise laserlõikuse võimaluse otsa. Sain pakkumise kätte, aga pole veel tellinud. Kas kellelgi on kogemust nendega?

Tahaks esimese pisiprojektiga hästi maha saada, et edaspidi ka motti jätkuks  Big Grin Kui kellelgi tagasisidet nende osas või oskate kedagi teist soovitada, siis andke aga märku!
Vasta
#2

(02-09-2019, 14:19 PM)armands Kirjutas:  Olen vastne omanik mootorrattal, kuid suuremat kogemust nokitsemisega varasemast pole. Mõtlesin aga, et teeks ühe roostevaba plaadi, mille külge juba olemasolev kott kinnitada.

Midagi sarnast siin näidatule.

Hakkasin otsast siis joonestusprogrammiga pihta ning sain mingise joonise valmis, kuid esimestest kohtadest vastust ei saanudki. Ju liiga väike tellimus.

Komistasin siis sellise laserlõikuse võimaluse otsa. Sain pakkumise kätte, aga pole veel tellinud. Kas kellelgi on kogemust nendega?

Tahaks esimese pisiprojektiga hästi maha saada, et edaspidi ka motti jätkuks  Big Grin Kui kellelgi tagasisidet nende osas või oskate kedagi teist soovitada, siis andke aga märku!

Miks roostevaba ?
Tee parem alumiiniumist.
Vasta
#3

Ma ei tea suurt alumiiniumi markide kohta. Roostevaba tundus lollikindel valik. Aga ehk tõesti tasuks uurida.
Vasta
#4

(02-09-2019, 19:48 PM)armands Kirjutas:  Ma ei tea suurt alumiiniumi markide kohta. Roostevaba tundus lollikindel valik. Aga ehk tõesti tasuks uurida.

Sellise jupi puhul vesilõikus parim.Ei mingeid lisapingeid ega nn".kuumasinist "  .Seega ka mingit suuremat ülepoleerimist.Samas materjali valik peaks sobima ülejäänud sikli pulkadega. Paistab ,et ,värvitud jublakas ,siis ikka kaalu järgi Smile.
Vasta
#5

Algatuseks võiks ju ikka ise proovida meisterdamist. Pildi järgi tellida kusagist firmast oskab igamees - ainult maksa. Proovi ikka ise teha ja kui kuidagi välja ei tule siis tellid kellegilt. See plaat ei paista ju liiga keeruline kah ka algajale nokitsejale aga pärast kui valmis saad on topelt rõõm, et oma kätega tehtud. Kaotada pole ju midagi. Kui ei proovi siis ei saagi teada ega arene kah omad nokitsemise oskused. Loomulikult kõike ei ole mõtet ise kodus põlveotsas teha aga väikeste asjadega kogud kogemusi ja hiljem julgem ette võtta ka keerukamaid projekte. Nii, et edu ja peale hakkamist!
Vasta
#6

Kuulge mehed. Küsimus on ju fractorys nagu kirja pandi ?

Ai, nii peen värk mulle meeldib ?
Vasta
#7

Kui asi küssas ainult firma kohta ,siis vesilõikus ikka parem (eelpool mainitud põhjustel)Ja lõppude lõpuks , Nagu kfl. M401 pakkus ,õhtujagu nikerdamist kööginurgas ja asi tehtud. Smile
Vasta
#8

Roostevaba tellinud plasmaprost Pärnust.

Dxf fail ja kui painutada, siis tööjoonis ka kaasa ning olemas.

2mm happekindlat lõikasid laseriga ja mingisugust kuumutamist ei täheldanud.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#9

Tänud soovituste eest! Eks ma natuke kaalun, mis ja kuidas, aga tõenäoliselt ikkagi telliks kuskilt. Tean vähemalt, kuhu pöörduda.
Vasta
#10

Lase muidugi lõigata-painutada, eriti kui joonise tegemine probleem pole.
Saad kaubandusliku välimusega asja vähemasti.
Laseri puhul peaks vaid servad ise üle käima, aga see pole enam kuigi suur vaev.
Tartu kanti ei tea, aga Sauel on Ferresto selline koht, mis viitsib ühekaupa ka vidinaid teha. Aega muidugi läheb ja kallim on kui hulgi, selge see.


Vasta
#11

Fractoryst võib tellida küll, eriti kui vaja aint 1-2 tükki teha. Saab kiirelt kätte ning probleeme pole.
Vasta
#12

Noh, keegi ikka on seda proovinud ja saab tagasisidet anda. No väga hea, siis katsetangi neid. See lahendus tundub lihtsalt üsna põnev ning mugav.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne