Lada 21051
#61

(02-09-2020, 08:22 AM)v6sa Kirjutas:  Bensutoru auk peaks endast valjuhäälse haisuga teada andma. Ning lekkekoht niiske ka olema.

Pumba klapid on kulumaterjal, eriti meie "standardile vastava bensiini" puhul. Igaks petteks kontrolli ka mootoriõli: kui see on bensune, on ka membraan kahtlane.

õli ei olnud bensune.
Vasta
#62

(02-09-2020, 08:40 AM)vant Kirjutas:  Siksi bensu pump ei pruugi igas mootori asendis käsitsi lüüagi. Vajadusel tuleb mootorit nats keerata.


Proovisin esimese asjana seda, aga ei võta ikka ülesse.Valasin karpasse ja sain käima nüüd tõmbab bensiini filtrisse nii, et korra tõmbab siis tükk tühja pausi siis mingi sutsu tõmbab jälle.
Vasta
#63

v6sa Kirjutas:Pumba klapid on kulumaterjal, eriti meie "standardile vastava bensiini" puhul. Igaks petteks kontrolli ka mootoriõli: kui see on bensune, on ka membraan kahtlane.
Kas klassikalise vaz bensupumba puhul millel mustast eboniidist vahetükk ning selle sees tõukurvarras saab membraani purunemise korral bensiin üldse karterisse sattuda või oli pumbal allosas drenaaziava?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#64

Need pumbad lasid membraani lekke korral jalast bensiini mööda külge alla.

Tuldki võtnud masinad selle pärast.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#65

Minu 2104 tegi küll roostes toruga sellist nalja, et ei saanud käivitades bensiini kätte. Mingit valju haisu ei olnud. Võimalik, et auk oli piisavalt väike selleks, et bensiin välja ei tungiks, aga piisavalt suur, et õhk sisse saaks. Kusjuures kui auto parkida nii, et saba kõrgem kui nina, häda ei olnud. Kui käima sai, sõitis ka muretult. Toru vahetus kaotas kõik anomaaliad.

Pumpasid on erinevaid, kellel on drenaaziauk, kellel ei ole. See eboniit on vist mõeldud termoisolatsiooniks, et kuuma mootoriga seistes ei tekiks pumpa bensiiniaurudest korki, mis pumbata ei lase.
Vasta
#66

See ei saa ju ometi nii keeruline olla. Voolikud lahti, kompressor järgi, teisest torustiku otsast peaks ju midagi ikka näha ja kuulda olema... Kui tuleb, siis paak maha, bents välja, loksutada, loputada...
 Bensupumpa saab ilma paagita ka kontrollida, kui välise ajutise anuma viitsid järgi ühendada. Mõistagi võiks see anum asuda allpool pumpa, veendumaks, et pump tõesti on võimeline imema. Midagi sellist prooviks mina, kui paagi ja torustiku kallale kohe ei viitsi minna ja pumpa lammutada ei taha Smile
Oma sigulli aegadest mäletan seoses paagiga vaid seda, et talvel külmus torustik kinni ja ei aitand muu kui "tuppa" ajada ja toru läbi puhuda. Vee sai kätte ja sõit läks edasi.
Vasta
#67

Tere jälle, kenat uut aastat teile kõigile! Auto puhkab garaažis ja eBays vaadates hakkas mind huvitama White Wall. Nüüd tuleb kindlasti hulk lolle küsimusi, aga loodan, et te väga kurjaks ei saa. 
Mis te kostate enda kogemustest, kas need peavad vastu ka, olen kuulnud, et mõnel olla need sõiduajal katki läinud. Nagu ma olen aru saanud, siis tuleb rehv tühjaks lasta ja velje vahele panna need, aga kas ennem tuleb mingit mõksiga rehvi puhastada ka?
Üldsegi, kas soovitate neid 05le osta või on need mingi uhkema masina jaoks?
Vasta
#68

Laadalise alla sobib whitewall plekkveljega igal tuhandel juhul paremini, kui suvaline moodne(loe: silmast oksetkiskuv) võluveljo. Korrektselt paigaldatuna ei juhtu nendega miskit, täiendava meelerahu võtmes on neid ka lisaks liimitud.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#69

(04-01-2021, 00:04 AM)ladamees051 Kirjutas:  Tere jälle, kenat uut aastat teile kõigile! Auto puhkab garaažis ja eBays vaadates hakkas mind huvitama White Wall. Nüüd tuleb kindlasti hulk lolle küsimusi, aga loodan, et te väga kurjaks ei saa. 
Mis te kostate enda kogemustest, kas need peavad vastu ka, olen kuulnud, et mõnel olla need sõiduajal katki läinud. Nagu ma olen aru saanud, siis tuleb rehv tühjaks lasta ja velje vahele panna need, aga kas ennem tuleb mingit mõksiga rehvi puhastada ka?
Üldsegi, kas soovitate neid 05le osta või on need mingi uhkema masina jaoks?

Igaks juhuks kommentaariks, et lisaks rehvi tühjaks laskmisele on vaja ka veel ka rehvi serv velje pealt maha suruda, niiet seda on kindlasti 100x mugavam, kiirem ja ohutum teha rehvipingis kui kodus hakata improviseerima.
Aga iseenesest õpetus ka meil levinud Atlase whitewallide installi kohta on youtubes täitsa olemas:


Nõustun whitewallide võrdluse osas ka 100% ksf. DevilDeVillega kuna kohe meenub üks valuvelgedega müügis olnud 2105, mis ka täpselt kirjeldusele vastab: (kuulutus)
[Pilt: 96394029.jpg]
Igatahes edu!
Vasta
#70

(04-01-2021, 00:04 AM)ladamees051 Kirjutas:  Tere jälle, kenat uut aastat teile kõigile! Auto puhkab garaažis ja eBays vaadates hakkas mind huvitama White Wall. Nüüd tuleb kindlasti hulk lolle küsimusi, aga loodan, et te väga kurjaks ei saa. 
Mis te kostate enda kogemustest, kas need peavad vastu ka, olen kuulnud, et mõnel olla need sõiduajal katki läinud. Nagu ma olen aru saanud, siis tuleb rehv tühjaks lasta ja velje vahele panna need, aga kas ennem tuleb mingit mõksiga rehvi puhastada ka?
Üldsegi, kas soovitate neid 05le osta või on need mingi uhkema masina jaoks?

Minema lendavad need korrektse paigalduse korral kiirustel kuhu 99,99% Ladadest ei küündi ehk 180 ja ülespoole. Defektiga(praod, mõrad, täkked) või halvasti paigaldatud whitewall võib lennata ribadeks juba ka legaalsetel maanteekiirustel.
Velje jaoks liiga kitsa või siis madala külgseinaga rehvi korral hakkavad need maanteekiirustel lapendama. Kõik toodud näited omal nahal ära proovitud
Paigaldusel ei tohi kasutada mitte mingit lubrikanti.
Piisavalt elastset liimi, mis lubaks rehvil mängida ja samas whitewalli tihkelt paigal hoiaks ma ei leidnud(samas võis see ka seotud olla juba eelpool mainitud velje jaoks liiga kitsa ja samas madala külgseinaga rehviga)

VAZ 2102
Hobitehnikaga mitte sõitmine kartuses et see tema turuväärtust vähendab on sama kui jätta oma naisega magamata, et järgmine mees "väiksemat läbisõitu" nautida saaks
Vasta
#71

Siin on keegi värvinud mingi kummivärviga küljed valgeks.
Vasta
#72

Tänud vastajatele, eks proovib need siis järgi. Lisan autost ka mõned fotod:    


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#73

[attachment=85402]    
Vasta
#74

(04-01-2021, 11:30 AM)bom Kirjutas:  Siin on keegi värvinud mingi kummivärviga küljed valgeks.
see ka täitsa huvitav lähenemine
Vasta
#75

(04-01-2021, 18:57 PM)ladamees051 Kirjutas:  
(04-01-2021, 11:30 AM)bom Kirjutas:  Siin on keegi värvinud mingi kummivärviga küljed valgeks.
see ka täitsa huvitav lähenemine

Selle kummivärviga tasuks rohkem vaeva näha ja valged kirjad maalida. Tunduvalt sümpaatsem kui lihtne vaitvool. Iseküsimus kas standardseades Lada 05-le muidugi.
Vasta
#76

tänapäe kõigile kangesti meeldivad need valged võrud jah miskipärast.
minu nooruspõlves, sügaval vene ajal, neid näha polnud ja seepärast
tunduvad nad mistahes vene masina külge sobivat sama "hästi" nigu sadul sea selga.
ja mõistagi ei taha ma eelneva jutuga kuidagi teiste inimeste maitseid ja soove maha teha.
Vasta
#77

(04-01-2021, 21:29 PM)diesel Kirjutas:  tänapäe kõigile kangesti meeldivad need valged võrud jah miskipärast.
minu nooruspõlves, sügaval vene ajal, neid näha polnud ja seepärast
tunduvad nad mistahes vene masina külge sobivat sama "hästi" nigu sadul sea selga.
ja mõistagi ei taha ma eelneva jutuga kuidagi teiste inimeste maitseid ja soove maha teha.
Sama siin. Vaitvoolid polnud isegi vaeses kapitalistlikus Euroopas teab kui populaarsed ning hakkasid Fiat 124 sündimise ajal üldse moest minema, VAZ 2101 sünniaastast rääkimata.
Kui tahate omaaegset tuuningut. leidke kuskilt kolmemeetrine fiiberantenn. Koos kinnitusega vihmaveerennile.
Vasta
#78

Olen küll seda meelt et igatahes enne kerge whitewall mis mujal maailmas tähistab  pigem üleüldist vanatehnika stiili kui mingi perversne cccp pakiraam või padi tagaaknal...  Toungue Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#79

Tegelikult olid lisaks sõjaväe paraadautodelt tuttavale pildile ka tavainimeste whitewallid nõukogude ajal täiesti olemas.
Iseasi muidugi kui palju neid saada oli ning kas ka alla raatsiti panna:
Näide R14
   
Näide R13
   
Seetõttu minu arvates täiesti samaväärne tuuningaksessuaar kui tikitud padi või pakiraam. Ega samamoodi viimaseid just igal autol linnapildis küljes polnud.
Vasta
#80

(04-01-2021, 21:53 PM)mlsluik Kirjutas:  Olen küll seda meelt et igatahes enne kerge whitewall mis mujal maailmas tähistab  pigem üleüldist vanatehnika stiili kui mingi perversne cccp pakiraam või padi tagaaknal...  Toungue Big Grin

Padi ja pakiraam on ehtsad asjad. Meeldigu või mitte, aga nad on päris ja olid ka päriselt olemas. Ehe asi omas mahlas. 

Need valged atlase rõngad ei ole ju vaitvoolid nagu neid siin hellitavalt nimetatakse, vaid pigem vaitvooli immitatsioon. See valge rõngas mõjub nagu plastikaken kenal puitmajal. Ei ole mina 80-nendatel meie suurel "kodumaal" kusagil valgeid rehve linnapildis trehvanud. Ühe erandiga: Kahurväe polkovniku Uaz. See sai valged rõngad peale enne mingeid krdi pühi. Pintsel ja valge aknaraamivärv oli tollase meetodi nimi. No ja eks sõitma hakati ka veits varem kui värv ära kuivas. Nägi välja nagu... noh teate küll kuidas.  Aga tšurkade arvates oli vaaabsee zajebiiis mašiiina. Kadusid need rõnga laadsed moodustised sealt siis hiljem lahusti, joppide ja mattidega, kumb rohkem aitas tont seda teab..

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne