Kustutada
#21

(13-10-2019, 16:01 PM)hydrofoil Kirjutas:  Küsiksin, mis marki on see käepärane (ei ole vaja püssist pressida) tihendipasta?

Ma olen kasutanud kõiki võimalikke ja võimatuid, kalleid ja odavaid, tavalises tuubis ja surve all olevaid. Parim mis siiani kätte on juhtunud ning mida viimased aastad kasutan ja tõenäoliselt jäängi kasutama, sest paremat on raske enam leida, on Viktor Reinz'i toodang. See ei haise äädika järgi, ei kuiva ots kinni, õige viskoossusega, nakkub hästi igasugu pindadega, jääb pehmeks kuuma ja õli käes ning ka hind on ok. Ühesõnaga parim mis olla saab. 

https://aeromotors.ee/kataloog/article/1...4-20-reinz

[Pilt: 845520147703953.jpg]

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#22

(13-10-2019, 20:23 PM)viplala Kirjutas:  Ma olen kasutanud kõiki võimalikke ja võimatuid, kalleid ja odavaid, tavalises tuubis ja surve all olevaid. Parim mis siiani kätte on juhtunud ning mida viimased aastad kasutan ja tõenäoliselt jäängi kasutama, sest paremat on raske enam leida, on Viktor Reinz'i toodang. See ei haise äädika järgi, ei kuiva ots kinni, õige viskoossusega, nakkub hästi igasugu pindadega, jääb pehmeks kuuma ja õli käes ning ka hind on ok. Ühesõnaga parim mis olla saab. 

https://aeromotors.ee/kataloog/article/1...4-20-reinz

Kas see on bensiinikindel?
Vasta
#23

Asendada olemasolev mingi elektrilisega, kui originaali ei leia? 


Kuskil jäi silma, et käsiplasma ka olemas, aga ei toimeta korralikult. Sellest ka juttu teed? Endla kogemus ehitamisest olemas. Käsiplasma sai tehtud arvjuhtimise peale. Ebayst kontrollerid ja stepperid ja hulga pusimist ja vaeva. Koduehitajale uskumatult suur abiline. Massi tõesti ei tooda.

Videosid jälgin huviga.

Froniuse keevitus on tase!

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#24

Kui pump ikka nii kulunud siis uus korpus teha või vanale puksid sisse.
Freespink ju olemas ja selle töö teeb ta ilma pumbata ka ära kui käigukahvlitele ja hammasratastele näpuotsaga määret peale tõmmata.
Pole ka eriliselt keeruline töö kui treipink ka olemas.
Freespingis korpus kujusse, hammasrataste tsentriavad sisse ja neist ühte avasse punn ning saab treipingis hammasratta pesa sisse treida.
Pärast teist ava pidi punni otsa ja teine hammasratta pesa samamoodi ning valmis.
Kunagi noorena kõva tahtmine oli sai isegi Lada õlipumbale Gazi hammasrattad sisse pandud ja seda ainult puurpinki kasutades.
Vasta
#25

(13-10-2019, 20:55 PM)virks Kirjutas:  Kas see on bensiinikindel?

Jah. Olen igasugu silikoone näinud, kuidas taolised reageerivad näiteks brake clearer'iga ja mullitama hakkavad, kuid Reinzi oma tundub täiesti stabiilne olema. Siiani pole ühtegi probleemi esinenud ega kahtlast olukorda nii õlis, kuumuses kui ka kütustega kokku puutudes.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne