IŽ Jupiter 2 uuele elule

(03-01-2020, 20:18 PM)_rein_ Kirjutas:  Alas-Kuulist või Varsonist on saada pindkarastatud kroomitud vardaid eri mõõtudes.
Ei paku kumbki.
Vasta

Kavialist äkki?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(03-01-2020, 21:11 PM)jawamees Kirjutas:  
(03-01-2020, 20:18 PM)_rein_ Kirjutas:  Alas-Kuulist või Varsonist on saada pindkarastatud kroomitud vardaid eri mõõtudes.
Ei paku kumbki.
Huvitav.Hiljuti treisin ühele Porsche pidurisadulatele tihvte diameetriga 5mm.Materjal toodi kliendi sõnul Alas-Kuulist ja pidavat teisi mõõte saadaval olema.
Vasta

Eks ma annan teada, kus kohast seda kroomvarrast sain, kui selleni oma tegemistes jõuan. Gaasiamorte jäi ainult pihku 8mm kolvivartega, nii et neist pole abi.

Aga nüüd üks küsimus laiemale ringile. Kas keegi on ostnud siit kontaktivaba süütesüsteemi oma rattale?
https://www.osta.ee/jawa634633-cdi-vabak...90593.html
või teise saidi kaudu https://www.jawavaruosad.com/product-page/cdi-iz

Mulle tundub, et tegu on mingi Hiina rolleri/mootorratta süütesüsteemi ja pingeregulaatoriga, millele on tehtud Venemaal vahetükid ka teistele ratastele sobitamiseks. Oleks huvitav teada, kas asi toimib jätkusuutlikult, on mingeid probleeme paigaldusel ehk kuidas asi end praktikas õigustab? Hind on poole odavam kui Euroopast tellida:
https://www.tola-tools.de/en/vape-electr...r-2-3.html
Sellel lahendusel on aga täpne spetsifikatsioon, skeemid-juhised korrektsed ning asi ise tundub ka kuidagi kindlam.
Vasta

(04-01-2020, 16:17 PM)_rein_ Kirjutas:  
(03-01-2020, 21:11 PM)jawamees Kirjutas:  
(03-01-2020, 20:18 PM)_rein_ Kirjutas:  Alas-Kuulist või Varsonist on saada pindkarastatud kroomitud vardaid eri mõõtudes.
Ei paku kumbki.
Huvitav.Hiljuti treisin ühele Porsche pidurisadulatele tihvte diameetriga 5mm.Materjal toodi kliendi sõnul Alas-Kuulist ja pidavat teisi mõõte saadaval olema.

Nonii, tellisin 1m jupi 59HRC pindkarastusega kroomvarrast Alas-Kuulist, nii et saab sealt küll.
Vasta

Küsimus- kust kohast soetasid pöiad?
Vasta

Jätkates magneetosüüte teemadel sai vahepeal mitu asja selgemaks. Nimelt müüakse enamjaolt ikka Hiina rollerite GY6 ühesilindrilistele 125-150cm3 mootoritele kuuluvaid 12V magneetosid, millel on staatori mähiste arv kas 6 või 11 ja sellest tulenevalt erinev väljundvõimsus. Peamine raskus seisneb nende erinevatele mootoritele kinnitamises ja selleks siis tehakse vahetükk rootorile ning ka kinnitusplaat staatorile. Oluline asjaolu, mis mulle isiklikult ei meeldi nende Hiina edasimüüdavate lahenduste juures on see, et rootori vahetükk on ilma kiilusoonteta, kuigi mõlemal koonuspinnal, nii mootori väntvõlli otsal kui rootoril, on kiilusoon olemas. Ilmselt on see universaalsuse eesmärgil tehtud ja samas ka vastutuse vähendamiseks, sest kiilusoon määrab ju üsna jäigalt ära süütemomendi ja -anduri asukoha. On ju rootori peal üks kõrgem kühm, mida süütemomendi andur järgib. Seetõttu ma välistasin enda jaoks selle lahenduse, kui potentsiaalse süüte nihkumisvõimalusega - võibolla polegi see teab mis probleem, aga otsustasin seda eos vältida. Tegelikult on veel üks trikk, mida selle magneetoga tehakse, et saaks seda ühesilindrilise magneetot müüa ka kahesilindrilistele. Nagu aimata võib, keevitatakse teisele poole rootorit, olemasoleva süütekühmu vastasküljele veel üks plekitükk, et tuleks ka teise silindri jaoks pauk. Mõlema silindri süütepoolid töötavad siis paralleelis ja annavad kaks matsu ühe pöörde kohta, mis on üsna tavapärane lahendus. Sellise lahenduse saaks ise kokku täiesti mõistliku hinnaga, nii 70 EUR kanti, pluss muidugi vahedetailid kinnitamiseks. Lisaks on juurde vaja ka süüte kommutaatorit, 12V pingeregulaatorit ja süütepoole, mis jäävad kõik selle nimetatud eelarve sisse. Ühesilindrilise lahendus tuleb veidi odavam. Ongi plaan ka selline töö ette võtta, sest mul üks IŽ-56 mootor läheb ka taastamisse ja ehitan sinna sellise süüte korralikult peale.
Siin mõned videod ka, kuidas neid hiinakaid peale pannakse ja mis neist muidu arvatakse, kellel huvi passida: video1 ja video2

Hiina GY6 11-pooluseline laitarbemagneeto näeb välja selline.

           

Aga sel korral otsustasin, et ei hakka oma käesoleva isendi jaoks mingit aretust peale panema ja läksin ikka Tšehhi kallima variandi teed, millele pole vaja mingit rootori vahetükki, vaid rootor on juba kinnituselt tehtud sobilik IŽ Jupiter mootorile ning rootoril on ka valatud süütemomentide jaoks kaks kõrgendikku. Lisaks on tšehhid ka süüte kommutaatori kavalasti süütepooli sisse peitu pannud, nii et üks eraldi detail ka vähem. Vahetükist staatori jaoks siiski ei pääse.

   

Skeem on ka väga lihtne:

   

Vahepealsel ajal sai ka järele aidatud karburaatori katted ja need ka juba üle värvitud ning paika sätitud. Paremal kattel tuli eesmine kinnitusava tõsta ca 5mm ülespoole ja sellega ka kogu olukord lahenes. Vana ava täiteks tegin paraja istuga alumiiniumist "needi" ja lõin selle tugevalt sisse ning neetisin kergelt ka otsad üle. Seejärel uus auk õigele kõrgusele ja kinnitustihvt tagasi. Lõpptulemus sai selline:

   

Seejärel oli aeg koostama hakata esi- ja tagajooksu. Selleks otstarbeks olin varunud komplekti vanu ja kasutamata piduriklotse, mille seekord otsustasin värvieemaldajaga ära puhastada, et seejärel siis ka rooste eemaldada. Toimis küll, aga haises sel korral reageerides nii, nagu ma kunagi varem seda ei mäleta. Ei tea, ilmselt oli asi selles eelajaloolises värvis, mis oli valmistatud suure tõenäosusega nahkhiire väljaheitest ja kopra nõrest. Pärast said nad ka puhastatud, roostemuunduriga töödeldud ning krunditud-värvitud.

           

Esijooksu koostamine mingit peavalu ei valmistanud, natuke tuli klotse järele aidata ja oligi valmis.

   

Kui tagajooksu veeretehnika sai kokku ja sinna klotse hakkasin sisse asetama, tuli ja vaatas mulle vastu üks järjekordne sinine tootmisesmaspäev:

   

Peaks juba oskama selliseid asju ette kontrollida, aga tuleb välja, et ei oska  Smile 
Ühe klotsi aluse geomeetria on sedavõrd huvitav, et ei haaku kohe kuidagi trumliga. Huvi pärast proovin ehk mingi hetk seda hüdropressi alla õigeks ajada, aga nüüd juba teine ning korrektne klotsi alusraam ootab värvimist ja seejärel katte peale neetimist. Muuseas ühes poes N kohtasin ka sarnast IŽ piduriklotside paari ja panin samuti näod vastakuti, mispeale minu üllatuseks vaatas praktiliselt sama olukord vastu. Nii et tasub silmad lahti hoida. Samas tehakse neid klotse ka Poolas järele ja müüakse siin edasi, aga hind on absurdne, ehk ca 25 EUR/tk. Poolast otse saaks paari kohta 10 EUR odavamalt, aga ka see on kuidagi liig. Seoses selle teemaga hakkas huvi pakkuma klotside liimimine. Kui keegi teab, kus kohast saaks väiksemas koguses liimi, millega klotse peale liimida, oleks huvitatud proovima. Nailonsukkadega pole ma proovinud, millega varematel aegadel vist liimiti, seega ei oska ka öelda, kuivõrd hästi see üldse liimib. Silma jäi mingi selline liim. Kas keegi seda ka väikse kogusega müüb, nii liitri kaupa, pole kindel ega ka leidnud. Plaanis on veel ca 8 klotsi uueks teha ja katted peale liimida. Olen kuidagi nende vanemate katete usku, sest oma IŽ-56-ga kogesin seda, et Pidurimeistris said peale liimitud uued katted, mis pidid olema mootorrattale väga sobilikud, aga lõpuks olid ikkagi niivõrd kõvad ja pidurdamiseks tuli kahe jalaga pedaalil seljas elada. Nii kui said peale aga originaalsed klotsid, pehmemate katetega, nii masin muutus nii kuulekaks, et lausa lust.
Vasta

Ei tea kedagi, kes kasutaks nende süütesüsteemidega kiilu. Tõmmatakse poldiga lihtsalt koonusele kinni ja kõik. Ei lähe ta mitte kuhugi. Kiilu kasutamine tähendab ühtlasi, et sa ei saa süüdet reguleerida, kui andur on fikseeritud. Ühesilindrilise IZ puhul on võimalik kasutada kahesilindrilise pooli, kui soovid kahte küünalt paigaldada. Mul on üks selline ja toimib hästi.
Klotside jamad tulevad selles, et need pole ümmargused. Need tuleb panna trumli külge, seejärel teha trumlile rakis (kasutada vana rattavõlli vms.) ja siis treipinki, kus siis treida trumli järgi ümmarguseks. uute pealeliimitud katete puhul on see hädavajalik tegevus, kuna keegi ei tea su pidurisüsteemi geomeetriat.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Ja veel üks teema, mis jäi kirja panemata. Nimelt õnnestus peale küllalti pikka otsimist leida paar potentsiaalset sadula kandidaati oma isendile. Üks päris originaalne ja väliselt tundus esimese hooga, et ka hästi säilinud - isegi käepideme kumm oli täiesti terve ja värske. Teise sain aga Valgevenest ja kohe päris uue Planeta 4 sadula. Viimane on kuidagi klassikaliselt ilusam ja mulle tundub, et sobib ka lõpp-kompotile kuidagi paremini. Sadulanaha peaks ikkagi vist uue peale tegema ja selle alust veidi täitma, et sadul rohkem trimmis ja värskem oleks. Miskipärast meenub sadulatega seoses kohe Jawa, millede sadulad olid küll väga kenasti tehtud, ilusate lõigetega, trimmis ja pidasid ka hästi vastu. Oma aja normide kohaselt on too kõnealune muidugi ideaalne, aga need ajad on möödas Smile .

       

See mis peaks aga mudelipõhiselt sobima, hakkas end avades kohe uut peremeest üllatama. Millekski selliseks olin muidugi valmis ka, aga et see niiskus sinna nii hästi kohe pesa teha saab ja tahab, tegi ehk gramm meelehärmi, sest mõnda serva tuleb ka ilmselt keevitama hakata. 

           

See omakorda paneb muidugi mõtlema, et ehk peakski ka Planeta 4 sadula lõpuni pulkadeks võtma ja koos Jupiteri sadulaga liivapritsi saatma...
Vasta

vene keele oskajale video hiina CDI süütesüsteemi paigaldamisest IZH-ile
https://www.youtube.com/watch?v=pDX5dHYU0W4
Vasta

(16-01-2020, 16:24 PM)isandpauk Kirjutas:  Ei tea kedagi, kes kasutaks nende süütesüsteemidega kiilu. Tõmmatakse poldiga lihtsalt koonusele kinni ja kõik. Ei lähe ta mitte kuhugi. Kiilu kasutamine tähendab ühtlasi, et sa ei saa süüdet reguleerida, kui andur on fikseeritud. Ühesilindrilise IZ puhul on võimalik kasutada kahesilindrilise pooli, kui soovid kahte küünalt paigaldada. Mul on üks selline ja toimib hästi.
Klotside jamad tulevad selles, et need pole ümmargused. Need tuleb panna trumli külge, seejärel teha trumlile rakis (kasutada vana rattavõlli vms.) ja siis treipinki, kus siis treida trumli järgi ümmarguseks. uute pealeliimitud katete puhul on see hädavajalik tegevus, kuna keegi ei tea su pidurisüsteemi geomeetriat.

No ikka kõigil on kiil, isegi sellel hiinakal, mida peale aretatakse. VAPE magneeto rootoril ka. Süütemomenti saab ka anduri asendiga sättida, pluss parematel süütekommutaatoritel on ka sisseehitatud potentsiomeeter, millega saab süütenurka seadistada/hilistada elektrooniliselt.

   

Antud klotsijama tulenes ikka sellest, et klotsid olid liiga kõvast materjalist, eks ma ikka oskasin seda vaadata, et nad trummlisse täpselt sisse istuvad.
Vasta

Sadulapilt tuletab meelde, et nägin keldris u 5meetrist juppi veneaegset triibulist kastmisvoolikut. Kas uurin säilivusastet?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(16-01-2020, 16:51 PM)Marko Kirjutas:  Sadulapilt tuletab meelde, et nägin keldris u 5meetrist juppi veneaegset triibulist kastmisvoolikut. Kas uurin säilivusastet?
See ju sama ,mis riga äravooluvolla. Big Grin Viimane ots veel koos kaarega.
Vasta

Sarnane jah, ainult musta värvi. Sel teemal on siin kusagil pikem jutuajamine.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(16-01-2020, 16:47 PM)praud Kirjutas:  No ikka kõigil on kiil, isegi sellel hiinakal, mida peale aretatakse. VAPE magneeto rootoril ka. Süütemomenti saab ka anduri asendiga sättida, pluss parematel süütekommutaatoritel on ka sisseehitatud potentsiomeeter, millega saab süütenurka seadistada/hilistada elektrooniliselt.

Eks kiilukoht on jah, aga see ei tähenda, et seda peaks kasutama. Lisainfo siin: http://www.powerdynamo.biz/eng/kb/keyway.htm

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

(16-01-2020, 20:59 PM)isandpauk Kirjutas:  
(16-01-2020, 16:47 PM)praud Kirjutas:  No ikka kõigil on kiil, isegi sellel hiinakal, mida peale aretatakse. VAPE magneeto rootoril ka. Süütemomenti saab ka anduri asendiga sättida, pluss parematel süütekommutaatoritel on ka sisseehitatud potentsiomeeter, millega saab süütenurka seadistada/hilistada elektrooniliselt.

Eks kiilukoht on jah, aga see ei tähenda, et seda peaks kasutama. Lisainfo siin: http://www.powerdynamo.biz/eng/kb/keyway.htm

Lugedes konkreetse VAPE magneeto paigaldusjuhendit on ka seal tõesti kirjas, et kiilu pole vaja panna. Aga eks siis paigaldades ole näha, kas süütemomenti sättides lähevad vända ja rootori kiilusooned kokku või ei. Siis saab lõplikult selgeks, kas konkreetse magneeto mudeli rootori kiilusoon on juhuslik või mitte. Miskipärast müüakse seda täpselt Jupiter 2-3 mudelite jaoks. Elame näeme.
Vasta

Kiilusooned kokku ei lähe, lisaks on Vape rootori kiilusoon ka kitsam. 
Piduriklotside liimimiseks otsisin ise ka pikalt liimi, lõpuks kasutasin mingit locktight kahekomponentset. Kattena kasutasin pidurimeistrist saadud materjali. Materjal on alguses pehme aga kuna nemad klotse liimi kõvastumiseks küpsetavad, siis läheb materjal ka kõvaks.

EDIT: lisan veel, et enda Jupiter kolmele, mille süütesüsteemi kinnitused on identsed Jupiter kahega ostsin Vape süüte, mis oli müügis Jawa 360le. Esiteks oli ta sel hetkel pea 100 euri odavam ja teiseks, ei saanud ma aru mis neil vahet. Mul on 12V süsteem ja siiani olen sõitnud 10 000+ km ja toimib väga hästi.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta

(17-01-2020, 08:40 AM)madeinussr Kirjutas:  EDIT: lisan veel, et enda Jupiter kolmele, mille süütesüsteemi kinnitused on identsed Jupiter kahega ostsin Vape süüte, mis oli müügis Jawa 360le. Esiteks oli  ta sel hetkel pea 100 euri odavam ja teiseks, ei saanud ma aru mis neil vahet. Mul on 12V süsteem ja siiani olen sõitnud 10 000+ km ja toimib väga hästi.

Jupiter 2-3 on jah sarnased ja ka Vape magneeto on sarnane erinevatele ratastele, erinevus on staatori ja rootori vahetükkides. Kas see tähendab, et Jawa 360 mootor on identne oma staatori ja rootori kinnituselt IŽ-ga või said tehtud ise vahetükid?
Vasta

Tundub nii, et alusplaat on sama, ainult anduri klambri poldiavad pidin anduri mahutamiseks veidi nihutama. Komplektid on ka ikkagi erinevad, Vähemalt rootor ja regulaator paistab teist marki.

Jawa  6V kontaktsüüdet peaks olema IZ-ile võimalik panna. Rootor läheb ka ilma kiilita sest Jawal on tift.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta

(18-01-2020, 01:53 AM)madeinussr Kirjutas:  Tundub nii, et alusplaat on sama, ainult anduri klambri poldiavad pidin anduri mahutamiseks veidi nihutama. Komplektid on ka ikkagi erinevad, Vähemalt rootor ja regulaator paistab teist marki.

Jawa  6V kontaktsüüdet peaks olema IZ-ile võimalik panna. Rootor läheb ka ilma kiilita sest Jawal on tift.
Vanasti, kui Jawa Bochi süütemängud olid tefitsiit pandi Jawadele peale Iz- i süüde. Miks mitte ka vastupidi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne