Range Rover Classic 96, Porsche 944 87, IZ412 82
#21

[Pilt: 2M6A0135.jpg]

Läheb siis uus tutikas plokikaas, uued boschi otstega pihustid, eelsüüteküünlad, tihendid, kolvirõngad ja saaled. üks kolb oli ka viga saanud ja läheb uus. 300tdi on väga lahe mootor, aga kuna veepump on täiesti üleval siis nii kui natuke vett kaotad läheb kuumaks. kuna temp seier on ka kõrgel siis kukub see hoopis ära kui keema läheb ja tulemusena saab korralikult küpsetada. mul piisas ühest plastik kolmiku purunemiseks sellest. nüüd tuleb kindlasti lisakell temperatuurile ja era hoiatus tuli jahutusvedeliku kaole.
Vasta
#22

JA TA SÕIDAB JÄLLE! 
Mitmeid asju olin kogemata 200tdi omi tellinud ja siis võttis pidev ootamine iga kord mõnuga aega... 
Ehk siis, kaas, saaled, kolvirõngad, 1 kolb, 1 nookur, rihmad, tihendid, andurid jne sai kõik tutikas. Lisaks eraldiseisev temp kell.
Tundub et jahutussüsteemi tuleks õhutada, hetkel testsõidul salongi ja lisakella soojaks ei saanud. võimalik et ka termostaat kinni jäänud. uus riiulis olemas, aga unustasin sisse panna.
Lisaks lisakellale ootan ka EGT andurit ja jahutusvedeliku koguse andurit. hea ikkagi jälgida ja ennetada sellist totaalset meltdowni. Kuigi mootor on lihtne ja jupid pigem odavad siis rohkem seda aja ja rahakulu läbi teha ei taha...
[Pilt: 2M6A2746.jpg]


[Pilt: 2M6A4305.jpg]
Et siis see aasta veel 
1. õhutada, andurid üle vaadata jne, peale sissesõitu õlivahetus teha.
2. kuna kapi nurgas seisavad webasto, inverter, paar tahvlit vineeri, liugurid jpm siis ehk jõuan ka need ära realiseerida ja pagassi integreerida.
3. Korrosioonitõrje teha. Olen erinevaid võimalusi kaalunud. Tallinnas CSG oleks kindlasti  parim variant, aga hind + aeg tallinnas käimisele lööb hetkel valikust välja, ise saaks ka teha, aga garaazi mahub see väga nibin nabin mul. kolmas võimalus on krown ja kui auto kuiv ja just tehtud siis veel ise üle vaadata ja korralikumalt kohti üle uputada...

Porsche sai ka sõitma lõpuks. 3.0 vahel ja päris lõbus... Hooaja lõpuks muidugi

[Pilt: unnamed-6.jpg]
Vasta
#23

Kas seesama Porsche venis reede õhtul lörtsisajus 80ga Tartra oru poolt Tartusse  Big Grin
Vasta
#24

(31-10-2023, 16:52 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Kas seesama Porsche venis reede õhtul lörtsisajus 80ga Tartra oru poolt Tartusse  Big Grin
just. sama päev käisin pühajärvel katsetamas ja pildistamas. pangodist Tatraoruni oli nii libe et iga kerge pedaali puutumine tahtis tagaotsa ära visata, kuigi tee ei näinud üldse halb välja. Tatraorust tartuni oli tegelt täiesti ok tee, aga alguses sai pigem rahulikult võetud, siis pigem võtsin rahulikult. Toyo rajasunnitlusega suvekas on kõige halvem rehv kah selles ilmas mis olla saab muidugi
Vasta
#25

Kuna ega metsikult aktiivne ma oma autopargiga ei ole siis otsustasin kõik üheks teemaks koondada...
[Pilt: 2M6A3072.jpg]

Moskvich läks siis eelmine reede talvepuhkusele ära, porschega naudib veel viimaseid kuivi päevi ja üritab seadistusvigu välja juurida. tundub et uus tps hetkel ikka jamab veel.

[Pilt: 2M6A7251.jpg]
[Pilt: 2M6A7315.jpg]
[Pilt: 2M6A7191.jpg]
Vasta
#26

[Pilt: 2M6A1471.jpg]
Läks ka talveks garaazi. kui kuskilt hea hinnaga või laenuks veljed leiaks kaaluks ka aegajalt mõne sõidu tegemist, aga hetkel pole keegi pakkunud...
Vasta
#27

5×130 pole just eriti levinud poldivalem.

Ajutisi, odavaid rattaid võid leida MB Sprinteri, VW LT või VW Touraegi alt.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#28

(20-11-2023, 14:04 PM)tõnn Kirjutas:  5×130 pole just eriti levinud poldivalem.

Ajutisi, odavaid rattaid võid leida MB Sprinteri, VW LT või VW Touraegi alt.
Mul pakkuda flantse (4tk)   5x130 》5x112 ja neid juba palju saadaval.
Vasta
#29

(20-11-2023, 14:04 PM)tõnn Kirjutas:  5×130 pole just eriti levinud poldivalem.

Ajutisi, odavaid rattaid võid leida MB Sprinteri, VW LT või VW Touraegi alt.

noh tegelikult niisama velgi leian igat pidi. endalgi üks set olemas, pildistamiseks ikka pigem ilusaid velgi vaja... nt kasvõi mõned elu näinud "cookie cutterid" tegelt mujal maailmas ei maksa ei suurt midagi. meil lihtsalt on turg väike.
Vasta
#30

[Pilt: 2-M6-A7841-Edit.jpg]

läksid enda teledial veljed käiku, hea hinnaga saadud tutikas nankang peale ja kuusk ära toodud... 

Ikka maru lõbus on aga Kui kellelgi peaks seisma kuskil kuurinurgas audi d11 v8 tagumine torsen differ siis olen huvitatud ostmisest et täiustada...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne