Wartburg
#1

Tere,
2000.a. sügisel ostsin Viljandi lähedalt kenas korras 1982.a. Wartburgi (de lux versioon, tehase katuseluuk, tagumine udukas etcSmile
Iluvõre pole küll originaal, vahetatud uuema versiooni vastu.
Masinaga oleme igal aastal paar tuhat kilti sõitnud, ülevaatus kenasti olemas (kuni nov.05). Tehniliselt auto igati bro, mõnes kohas hakkab rooste üles tulema. Minek on vaatamata väikesele mootorile lausa sportlikSmile
Eelmisel nädallõpul Saaremaalt tulles purunes täielikult esiklaas (polnud triplex) ja nüüd masin kurvalt hoovinurgas. Vanemad, kes sellega põhiliselt liikusid on autost ka lõplikult ära tüdinenud...
Heameelega müüks kellelegi kel asja vastu huvi, proovisõidu võimalus (küll veits tuulineSmile olemas. Hind sümboolne.
Parimatega
Lauri
p.s. asendusesiklaas ka välja raalitud
Vasta
#2

äkki saaks mõne pildi... ma oleks servast isegi natuekne huvitatud...

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#3

Mul oli kunagi Warre, endal pole võimalik seda ligi võtta, kuid soovitan soojalt entusiastidele kuna ülilihtne ja unikaalne masin! Mulle ka meeldis sõita sellega.

Just a man!
Vasta
#4

ma tean, et kunagi myydi tlnnas maha 3tk/1000 eek kokku... mul siiani kahju, et tol korral neid ära ei ostnud...
...aga kui hetkel viisakas pill siis miks mitte Toungue

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#5

Sellisega siis tegu?

[Pilt: wartburg2.jpg]
Vasta
#6

tere, päris tore masin sul siin, kui sa liialt hinda ei taha, siis ju võiks kaupa isegi teha, mis on sinu jaoks sümboolne hind?

ok kui masin veel alles siis anna teada
Vasta
#7

Tere,
Hinnaks sobiks ehk 3000eek
kusjuures klaas on tänaseks vahetatud, kahjuks küll vana ja suht räbala vastu.
uus klaas maksab as autoklaasis 750eek toomisaeg rootsist nii paar päeva.
auto hetkel küll põlva lähedal aga huvi korral toimetaks ta tallinna tagasi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne