Uunikute 19.Talveralli 2020 EELMÄNG, targutamine, "Sirjega" rajale jkm tavapärane

(25-02-2020, 22:50 PM)Marvin Kirjutas:  
(24-02-2020, 20:37 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(24-02-2020, 20:08 PM)urbaan Kirjutas:  Lahja, kuidagi lahja oli see aasta...Jättes teede ja ilma olukorra kõrvale, mis kuidagi ei sõltu korraldajast oli kuidagi ikka poolpeeretuse tunne...81nda kohaga ei loodagi tammepärga saada aga kui panna 297 euri hakkama siis 2 suurt kleepsu ja 10 kraadine mürk ei kutsu taaskord osalema pisut kallima vanatehnikaga.Eks tuleb osta mingi sikisipeldik või siis tõesti varsti e36 millest pole kahju.Talvine mannergute mõõduvõtt äkki tulevik suunitlus ?

... hulk roppu sõimu ...


Ma otsustasin just äsja, et senikaua kui Priit Veski talverallit korraldab, ma sinna jalga ei tõsta. Ei ole põhjust. 

Noh - lihtsalt, ääremärkuse korras.
Väga pikalt - ALATI on Teil õigus proovida OMA üritust teha!!! See on praegu pikk arvamus. Lühike?  Meie koos abikaasaga oleme läbi tulnud eelmisest kriisist KOOS Talveralli osalejahulga kasvuga, Teil on võimalus seda OMA ÜRITUSEGA ületada! Nii lihtne see asi ongi!
Ahjah - mida isiklikult võin vabandada, kui keegi mõttetu ennast õrnapõrnalise ja solvatuna ennast tunneb. Andke andeks...
PS: seltsimees Marvnist pole ju eelmise 19 aasta jooksul ju keegu puudust tundnud? Või on??? Olete Võitja??? Miks peaks keegi tundma Teist puudust 20.Talverallil??? Seletage, kulla tüüp Automoto foorumist, MILLEGA Teie oleksite nii eriline, et me kõik "kooris" ennast üles peaks "pooma", kui me Teie pühalikku puudust ei saaks??? Kas see on mingi Tartu Autobussikoondise faksiga seotud fetiš, mingi Levateki asi??? Milline, õigemini mitme "millline" geniaalselt eriline auto ja seltskond oleks see, millega Sm.Marvin Talverallit kaunistaks???

Täitsa liikuva vanatehnikata kohe...
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne