Hüdrotraktor.
#21

(17-11-2019, 00:24 AM)Mutrivillu Kirjutas:   kanna pedaal ei mahu kuidagi ära. kahte pedaali kõrvuti kaalusin samuti. ja samuti ei mahu.
Sellest, et traktor on kitsavõitu, oli juba erollu aegadel juttu Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#22

(17-11-2019, 00:51 AM)Marko Kirjutas:  
(17-11-2019, 00:24 AM)Mutrivillu Kirjutas:   kanna pedaal ei mahu kuidagi ära. kahte pedaali kõrvuti kaalusin samuti. ja samuti ei mahu.
Sellest, et traktor on kitsavõitu, oli juba erollu aegadel juttu Smile

Nojah mis teha. Abikaasa roosipõõsaste vahe, töökoja ukse laius ja MTZ motoploki ehitus tikteerisid selle laiuse. Nii on ja see on reaalsus.
Vasta
#23

vabandust, ma pole vist piisavalt tähelepanelikult jälginud teemat.
kas parema jala all on pidur?
kui jah, siis kas kasutad ka?
jutuks tulnud murupõkade kiige-pedaali puhul on minu masinal ka pidur
ja ma vist pole seda mitte kunagi kasutanud.
"gaasi" lahti laskmine peatab ka käruga põka üsna kohe.

ja veel tahtsin küsida, kas vasaku jalaga "gaasi" andmine vahest autoga sõites ka tunda annab?
Vasta
#24

(16-11-2019, 20:19 PM)Qunts Kirjutas:  On selline C kujuline pedaal millel toetuspunkt keskel ja siis vajutad varbaga tõuseb kanna juurest pedaal ülesse ja kannaga vajutad siis jälle tõuseb varba juurest pedaal ülesse.

Võib olla ka Y kujuline, toetuspunktiga all. Kand on siis vastu põrandat. Tegelikult võiks minu silmis terve see pedaal koos pöördteljega olla oluliselt eespool, seal tundub ruumi olevat.
Vasta
#25

mu hüdrotrakatsil on revers kang rooli kõrval. 
Talla all on liht lapakas. Ainult talla. Mulle meeldib Cool
Vasta
#26

(17-11-2019, 11:36 AM)diesel Kirjutas:  vabandust, ma pole vist piisavalt tähelepanelikult jälginud teemat.
kas parema jala all on pidur?
kui jah, siis kas kasutad ka?
jutuks tulnud murupõkade kiige-pedaali puhul on minu masinal ka pidur
ja ma vist pole seda mitte kunagi kasutanud.
"gaasi" lahti laskmine peatab ka käruga põka üsna kohe.

ja veel tahtsin küsida, kas vasaku jalaga "gaasi" andmine vahest autoga sõites ka tunda annab?
jah pidur. Ajast kui ta veel polnud hüdrotraktor. Siis kasutasin palju. Nüüd enam mitte nii palju
Vasta
#27

(17-11-2019, 11:36 AM)diesel Kirjutas:  ...kas parema jala all on pidur?
--- ja veel tahtsin küsida, kas vasaku jalaga "gaasi" andmine vahest autoga sõites ka tunda annab?
OT mu hiina trakatsil on kõige parempoolsem pedaal pidur, keskel gaas ja sidur ikka vasakul - algul oli nati raske ära õppida aga 11 aastaga on nii sisse harjunud et ei pane tähelegi ja autoga sõitmist ei sega mitte kuidagi (no see on nagu eri autodega sõitmisel käigud, igaühel erimoodi liigub kang, eriti tagurdamine)
Vasta
#28

Äkki sobiks teemaalgatajale selline variant, kus gaasi-/reeverspedaalile saaks varba "sisse" pista - st ei peaks jalalaba tagurdamiseks pedaali alla toppima, vaid jalg on alati pedaali peal ja varba peal on omakorda konstrui, millest vajadusel reeversit sikutada saab? Seda muidugi vastava ruumi olemasolul ja nii, et jalgupidi kuskile väga kindlalt "installeeritud" pole, et saaks vajadusel / ohu korral katapulteeruda. Vägev traktor muide!
Vasta
#29

Smile mulle tuli kohe millegipärast see vanakooli rihmadega suusad meelde, millega sai viltudega sõita. Aga jah Sa vastasid ise minu eest. Vajadusel on vaja katapulteeruda. Ja õleüldse palju on turnimist selle põka peal nii et ma vist jätan asja nagu ta on .
Vasta
#30

Haa. Nokkisin peendraääremootorkõblase teha. Esimene riist mis uue hüdroajamiga traktori külge teha sai. Töötab küll. Natuke vaja veel tuunida ja teha reguleeritav kate millega saab mulla joa suunda muuta. Kaasa tahtis et tekiks selline mullavall, et kui kasta siis ei voola minema. Teeme siis mullavalli tegemise masina Smile 


Vasta
#31

Kas peremees on omad videod ää kustutanu? Või saab kuskilt veel vaadata, õpetlikku materjali oli omajagu?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne