gaasikeevitus
#1

Vahel on veel liikumas nõukaaegseid balloone. Kas neid veel keegi täidab ka? Kunagi Elmemesser süsiahpet täitis.
Praegu olejks vajadus hapnik propaan 
Või on kellegil pakkuda midagi? 
Vaja vasktorude jootmiseks. Tööd just niipalju pole, et AGA´st rentida

Ostan "Sääreväristaja"
Vasta
#2

(20-11-2019, 10:23 AM)Laur Kirjutas:  Vaja vasktorude jootmiseks. Tööd just niipalju pole, et AGA´st rentida

feb müüb pastat mida määrid torule ja liitmikule,lükkad kokku ja tavaline propaanilt töötav leeklamp kurjaks,kuumutad liidet kuni pasta muudab värvi ja olekut ja siis lased sulatina peale jahutad maha ja ongi joodetud.joodetakse ka mingite vase pulkadga vist ja jällegi peaks propaani leeklamp töö ära tegema. kiire googelmoogel https://et.rollingthunderky1.org/tools-f...pe-2718735
Vasta
#3

Torude jootmiseks võib ka ajutiselt rendist võtta elektrilise priboori millega vasktorusid jootekohalt kuumutada. Tunduvalt ohutum kui gaasipõletiga aga oleneb kohast muidugi. Lageda taeva all saab ka lahtise tulega asi aetud.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#4

Mina käin propaani autmaattanklas täitmas,kui omal otsikut pole siis saab kassaga tankla letist,hapnikku täidavad mingid Valga või olid Jõgeva mehed.
Vasta
#5

(20-11-2019, 17:32 PM)ahtos Kirjutas:  Mina käin propaani autmaattanklas täitmas,kui omal otsikut pole siis saab kassaga tankla letist,hapnikku täidavad mingid Valga või olid Jõgeva mehed.

Olerexis on see näiteks keelatud tegevus ja saab kopsaka trahvi selle eest.
Vasta
#6

(20-11-2019, 17:39 PM)kuno666 Kirjutas:  
(20-11-2019, 17:32 PM)ahtos Kirjutas:  Mina käin propaani autmaattanklas täitmas,kui omal otsikut pole siis saab kassaga tankla letist,hapnikku täidavad mingid Valga või olid Jõgeva mehed.

Olerexis on see näiteks keelatud tegevus ja saab kopsaka trahvi selle eest.
see kuri tekst igas tanklas väljas,aga kellel ajud olemas see saab hakkama,olen isegi korra tankinud,aga kuidas pole laialt pläkutamiseks.ka kaamerate ees saab tankida.
Vasta
#7

Jätkuvalt on realiseerimisel ülerõhu kaitseventiilide  ja väljavõtetega nii vedela, kui ka gaasilise gaasi tarbeks. Kütke või maja  tanklagaasiga, Tanklad aktsepteerivad neid veoauto mahuteid. Saadaval ka koos haagisega 270 liitrit 1 mahuti.

   

väikesid ja sõõriku tüüpi ka.

http://nagi.ee/photos/pildidplatsil/24944073/

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#8

Ei tea kas teemaalgataja on lahenduse saanud oma murele, aga netis kolades leidsin kodumaise netipoe kus on täitsa viisakas gaasipõleti komplekt. Ise kasutan analoogset juba 15+ aastat, alguses torutöödeks(vasktorude jootmine tinaga), nüüd enamus ajast talvel autos juhuks kui vaja kinni külmunud tabalukke lahti sulatada, lõke kiirelt põlema saada, mõnda roostes asja kuumutada või muud sellist. Leek on vägev sellel. Link edit: Hind on 89 euri koos gaasiballooniga
[Pilt: Jootekomplekt-pakendis-500x500.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne