Auto järve põhjas.
#21

Võib veel lihtsamalt: ma parkisin auto maksimarketi parklasse, tean et on parklas aga üles ei leia ?
See, et ta seda järvest kätte ei saa ei tähenda, et auto kadunud on.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#22

Ma arvan et umbes samasugused arutelud käivad ka Keskkonna ametis praegu. Sest 2 nädala jooksul pole sealt midagi kuulda olnud. Aga no samas ma lubasin auto numbri saata neile. Küllap oodatakse seda ja siis mõeldakse edasi...
Vasta
#23

Number on ilmselt olemas. Kui see langeb kokku auto muude tunnustega, siis on alust arvata, et omanik on tuvastatav.
Edasi on vist küsimus selles, kas juhtum on kuskil eelnevalt fikseeritud või on see maha vaikitud. Viimasel juhul võib see omanikule tähendada jamasid.
Vasta
#24

(30-11-2019, 01:49 AM)linnuke Kirjutas:  Olen mina lennutanud ja droonitanud küll pilvede all ja peal   ..aga et ka vee all   .müts maha. Smile

Mütsi pole vaja küll peast tõsta. Tänapäeval saab poest igasugu vigureid millest lapsepõlves und ka ei osanud näha. Mina ostsin sellise....

https://youtu.be/5x5Zdzw3KoQ

Aga kuna Eesti veekogud on ikka eriti kehva läbipaistvusega siis ei soovita kellelgi niisama osta. Sobib ainult konkreetse objekti uurimiseks.
Vasta
#25

võibolla omanik lihtsalt parkis auto järve peale.läks kalale Cool unustas.saabus kevad Wink
Vasta
#26

(30-11-2019, 19:40 PM)sturmbannführer Kirjutas:  võibolla omanik lihtsalt parkis auto järve peale.läks kalale Cool unustas.saabus kevad ;
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin jala küll ei viitsi õhtul kalalt kaldale lonkida väsinuna,hommiku minna miks mitte.
Vasta
#27

Endiselt küsin et miks te arvate et omanik senini autos ei istu?

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#28

Väga õigustatud küsimus, eriti kui autol uksed kinni on.
Vasta
#29

Kas on Lõunasektoris kaduma läinud mõni valge 06 omanik koos oma autoga? SukelusLada küljes olev number vähemalt Googeldades tulemusi ei anna ning ainus viide talle on leitav LKF-i andmebaasis. Maanteeametis on tühjus, seega on ta juba arvelt maha läinud/võetud.

Aga kuuldavasti võib varsti lisapilte vetevallast näha.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#30

Nii on kombeks ...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#31

Sai uuesti käidud vaatamas ja niipalju võib öelda et sees küll kedagi polnud. Teel kaldale leidsin kogemata kaasaegse 2 teljelise haagise. Vot seda ma küll välja ei mõelnud kuidas see sinna sai. Numbrit ka välja ei lugenud. Kohe kohe saab video haagisest. Aga vabandan juba ette et nii nähtavus ja operaator(mina) olid kehvadSmile

Ja ärge muretsege. Nii politseid kui järve valitsejat(keskkonna ametit) viin asjaga kurssi esmaspäeval. Sonari pilte sai neile juba saadetud koos muu infoga aga sellest on ilmselgelt vähe.
Vasta
#32

Lubatud video ka siis. Suht saast, teanSmile

https://youtu.be/j6NFm45lInA
Vasta
#33

Sai ikka suurem osa läbi sõidetud. Peale kahe puupaadi ja selle siksi muud eriti ei märganud. Aga no, ei otsinud kaa otseselt. Haagis on suht kalda sees, sellepärast ei märganudki.
Vasta
#34

Täitsa sarnane kombo


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta
#35

Jube lahe, et inimestel on ikka nii erinevad hobid- autode ehitamine on üsna levinud, kuid et keegi drooniga kuskil järves mulistab, on minu jaoks midagi uut Smile

Mis sellesse autosse ja eriti haagisesse puutub, siis minu jaoks on veidi müstika, kuidas need sinna sattunud on. OK, autost saaks veel aru, kuid et haagis, millel autot ka küljes pole, vot see on veidi kummaline.
Mis puutub väljatirimisse, siis ega keskkonnaamet väga ei ole vist huvitatud millegi eest maksmisest. Mu venna tööandja sõber tõmbas paar kuud tagasi ühe laeva, mis oli lugematu arv aastaid kusagil jões olnud ning juba asjaajamine keskkonnaametiga olevat väga pikaldane olnud ja keskkonnaameti poolt ei tulnud toetamine kõne allagi.
Vasta
#36

selliste ametkondadega pole mõtet aega raisata Smile .kui midagi on vaja teha,siis nendel pole aega,raha,ega võimalusi.nende kohus oleks koheselt orgunnida vraki välja tõstmine.seda enam,et tegu on siseveekoguga.
Vasta
#37

Unustasin mainida et kes viitsib siis võib video all "subscribe" ehk "telli" nuppu vajutada. See aitaks mind palju ja siis võibolla viitsiks tulevikus paremaid videosid teha ja rohkem sellega veava näha....
Vasta
#38

Subscribe  saab tehtud. Kui väljatõmbamisega abi vaja siis saab seda ka, ketid, trossid kuni 800meetrit, seeklid, iveco 4*4 vintsi ja kraanaga jms mudru on olemas vanast ajast,  tuttav sukelduja ka varustusega. Koostöös päästeametiga sai vanasti igast kraami välja tiritud veekogudest, viimased kaks sõidukit koos sohvritega...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#39

Tänud! Jätan meelde. Arvatavasti see aasta midagi seal ei toimu enam.

Viskasin autost kaa mingi video kokku...

https://youtu.be/SprrHtRx_GA

Samamoodi väga vilets video. Aga vähemalt saime ilma ise vette minemata kõik vajaliku info kätte.
Vasta
#40

Kui sügaval see haagis oli?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne