O: kokuka tooriku
#1

Ehk kellegi vedeleb kokukas, ei pea otseselt komplektne olema(peaks olema kindlasti raam, kahvel, pakiraam, stem ja lenks ja boonusena võib olla porikad, sadulapost jne). Pigem eelistan Desna tüüpi aga vaatan kõik pakkumised üle. Kirjuta siia samma või mulle postkasti. Võib ke heas korras originaali lähedast pakkuda, kuid üle 50 euri ei maksa kindlasti.
Vasta
#2

(01-12-2019, 23:30 PM)vwpint Kirjutas:  Ehk kellegi vedeleb kokukas, ei pea otseselt  komplektne olema(peaks olema kindlasti raam, kahvel, pakiraam, stem ja lenks ja boonusena võib olla porikad, sadulapost jne). Pigem eelistan Desna tüüpi aga vaatan kõik pakkumised üle. Kirjuta siia samma või mulle postkasti. Võib ke heas korras originaali lähedast pakkuda, kuid üle 50 euri ei maksa kindlasti.

Tallinn-Lasnakoskis valikuvõimalus. 5I57923

Parimat h2rra.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#3

(01-12-2019, 23:30 PM)vwpint Kirjutas:  Ehk kellegi vedeleb kokukas, ei pea otseselt  komplektne olema(peaks olema kindlasti raam, kahvel, pakiraam, stem ja lenks ja boonusena võib olla porikad, sadulapost jne). Pigem eelistan Desna tüüpi aga vaatan kõik pakkumised üle. Kirjuta siia samma või mulle postkasti. Võib ke heas korras originaali lähedast pakkuda, kuid üle 50 euri ei maksa kindlasti.

Tere! Olemas kahes versioonis. 77a. oma ilma jooksudeta, ja 80 lõpu oma jooksudega.
Vasta
#4

(02-12-2019, 17:13 PM)mrmrmr Kirjutas:  
(01-12-2019, 23:30 PM)vwpint Kirjutas:  Ehk kellegi vedeleb kokukas, ei pea otseselt  komplektne olema(peaks olema kindlasti raam, kahvel, pakiraam, stem ja lenks ja boonusena võib olla porikad, sadulapost jne). Pigem eelistan Desna tüüpi aga vaatan kõik pakkumised üle. Kirjuta siia samma või mulle postkasti. Võib ke heas korras originaali lähedast pakkuda, kuid üle 50 euri ei maksa kindlasti.

Tere! Olemas kahes versioonis. 77a. oma ilma jooksudeta, ja 80 lõpu oma jooksudega.

Kas oleks v]imalik pilte saada mõlemast? Kus kandis asuvad?
Vasta
#5

Osta.ee-s üks Saljut-S saadaval: https://www.osta.ee/index.php?fuseaction...=130813867
Vasta
#6

Hetkel reaalselt on tulnud 1 pakkumine koos piltidega, ehk tuleb veel miskit? Saljuti vastu kahjuks huvi pole.
Vasta
#7

Mul läheb sellega küll veidi aega, aga kui järgmine kord maale satun, siis võin vaadata, kas jäi tumepunane Vesna alles või mitte.
Vasta
#8

Olemas 2 kokukat, lükkasin sügisel kuurist välja. Asuvad Harjumaa lääneosas.
[Pilt: kokukad.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne