Honda N600 (poolitus 2020 talveralli eelmängust)
#21

strateegiliste mõõtude lisamine võib tuua kasu kui abilised tahaksid pakkuda asendust
Vasta
#22

See mille lingi panid on kahjuks müüdud. Ostjaks oli sama vanahärra kes seda nüüd mulle maha ei taha müüa Smile
Kuna ta teab,et tegu defitsiidiga,siis ostab ta kokku kõike varuosasid mis võimalik nendele mudelitele. Noh igaks juhuks. Ja müüa eriti ei taha.Ta ise muidu juba 88 aastat vana Smile
Aga käin kougin teisest ruumist karpa välja ja mõõdan asjad ära pärast poole. EI tahaks ka uskuda,et ainult sellele asjale karpa tehti. Ega iga autofirma ju oma karpasid ise ehitanud.
Vasta
#23

(10-12-2019, 12:36 PM)wagoneer Kirjutas:  See mille lingi panid on kahjuks müüdud. Ostjaks oli sama vanahärra kes seda nüüd mulle maha ei taha müüa Smile
Kuna ta teab,et tegu defitsiidiga,siis ostab ta kokku kõike varuosasid mis võimalik nendele mudelitele. Noh igaks juhuks. Ja müüa eriti ei taha.Ta ise muidu juba 88 aastat vana Smile
Aga käin kougin teisest ruumist karpa välja ja mõõdan asjad ära pärast poole. EI tahaks ka uskuda,et ainult sellele asjale karpa tehti. Ega iga autofirma  ju oma karpasid ise ehitanud.

Aga see oli siis sobiv? Ma oleks nagu arusaanud, et see 70-72a mudelile. Kui originaal koodijärgi vaadata, siis neid nagu leiaks.  https://www.google.com/search?q=16022-55...e&ie=UTF-8
Vasta
#24

ehk siis see Ebay link oli õigest asjast
seal on ka mingid umbmäärased mõõdud olemas täpsus muidugi pole suurem asi

paistab, et see potimusi kummi osa pole küll mõeldud eralduma oma varre küljest aga siiski on võimalik eraldi vahetada ?

hiina kumm on muidugi kahtlane kraam arvestades meie tänapäevaseid bensiinilaadseid tooteid aga seal on ka kõike saada.
https://www.aliexpress.com/i/40001713632...49e4RDO5NL
Vasta
#25

Kuullaagrite puhul tasub igaks juhuks ka tsiklipoolele kiigata, neil oli ka 1991.a. rattal veel igasugu imelisi "komamidagi" mõõte au sees, mille peale laagripoes suured silmad tehakse, aga originaaljuppide koodide kaudu saab kõike tellida. Vanade jaapani tsiklite taastajaid ja neid teenindavaid firmasid on palju rohkem ka.
Vasta
#26

Suure Ameerika jaoks ongi see 70 aasta mudel. Sest 69 lõpus hakati seda neile pakkuma kui 70 aasta mudelit. Ja sealne VIN numeratsioon hakkas ka eraldi 1....01 numbrist. Euroopasse müüdud olid üldise kerenumbri järgi. 68/69 müüdi neid ka Euroopas jube vähe.
Jah,selle varuosa koodiga tuleb palju pakkujaid välja. Kui aga reaalselt ostma hakkad,viskab kas kohe või mingi hetke pärast ette:
Manufacturer's Notes

This part is discontinued. It is no longer available for purchase.

Ja ongi mott. Üks pood oli nii vinge,et üritas pea kuu aega juppi leida ja lõpuks tagastas ikka juba makstud raha vabanduste saatel.
Vasta
#27

Lähed sööd sushit ja võtad kokal nööbist kinni:

https://www.amazon.co.jp/SM-SunniMix-%E3...B07P6138QL

https://ja.aliexpress.com/i/32979598579.html

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#28

Mõõtsin enda jubina ka üle.
Jala läbimõõt 35,5mm
Jala kõrgus membraanini 55mm
Jala sisemine ava 28mm
Membraani väline läbimõõt(ligikaudu) 90mm

Ehk nüüd läksid asjad veel rohkem segasemaks. Frits väitis,et see lingil olnud asi on sobilik. Aga nende mõõtude järgi mis seal piltidel kirjas ta seda ei ole. Palun tal võimalusel oma jubinad ära mõõta.
Ainus mõte mis pähe kargab on,et lingil on tegu hoopis N360 karpa membraaniga. Või on siis ikkagi nii,et 70-nenda ajal muutus karpas ka midagi.
Ehk siis 68 lõpp ja 69 algus on teised. Honda raamatust tehtud pildil tegelt ka näha,et karpasid oli päris mitut erinevat.
Idee järgi kuna jalg on valmistatud AL-ist,siis kannataks ülemine valtsitud krae lahti kangutada ja leides sobiliku membraani,see ära vahetada. Kinni valtsimiseks peab lihtsalt mingi abinõu tekitama.
Vasta
#29

Täpse välise läbimõõdu saaks ehk karpas pesa mõõtes.
Vasta
#30

Rattalaagreid äkki siit? https://www.rockauto.com/en/catalog/hond...aring,1672
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne