Vanasõidukite suursõit 2020 - Registreerimine
#21

Nüüdseks on kõik eelregistreerunud osavõtjad saanud avalikustatud. Kõik eelregistreerunud ei soovinud sellisel viisil suursõidul osaleda - kes ei soovi olla nimekirjas, siis andke teada ja kustutan andmed. Ühtekokku on lõplikult registreerunud osavõtjaid täpselt 200 ning alates 1928. aastast on esindatud iga aastakäik. 

Oli valiku koht, kas üldse mitte midagi või siiski mingil kujul pikalt planeeritud üritus läbi viia. Sel aastal on selline valik. Kas järgmisel aastal suursõit toimub või mitte - see sõltub palju välistest teguritest, aga ka sellest, kas leidub inimesi, kes on nõus oma aega ja vahendeid sellesse panustama. Seda näitab aeg ja kaasharrastajate aktiivsus. Mitte keegi meist ei peaks end vanatehnikaüritusel tundma tarbijana, vaid ikka aktiivselt panustava osavõtjana.

20. juunil 2020 liiguvad mitmed seltskonnad ka mööda Eestimaad. Kõik registreerunud on lubanud registreeritud masinatele kasvõi garaazi ukse ees tule torusse ajada ning kasvõi koduhoovis tiiru teha. 

Kutsun kõiki üles facebookis Vanasõidukite Suursõit 2020 lehel ja instagrammis VanasõidukiteSuursõit hastagiga jagama pilte ja videoid oma tegemistest ka juba eelnevatel päevadel. Meie partneriks on ka Autoleht, kes samuti sel päeval kajastab vanatehnikaharrastajate tegemisi üle kogu Eesti. Loomulikult on oodatud muljete jagamine ka automoto foorumis. 

Alates 11.06.2020 hakkame laiali saatma osavõtjate materjale - sõidu märk ja osalejate raamat. Veel on võimalik tellida sama pakiga ajakirja Vanad Veljed uus värske number, mis saabub trükikojast järgmise nädala alguses. Seekord on iga EVKL liikmeks olev klubi saanud tutvustada oma tegemisi, põhjalikuma teemana juhilubade ajalugu ning loomulikult uuem info vanasõidukite tunnustamisega seonduvast. 

Korraldustoimkond on väsinud, kuid teeme veel viimase pingutuse, et komplekteerida 200 ümbrikku osalejate materjalidega ning saata need mööda meie kaunist kodumaad laiali. 

Olge terved ja hoidke distantsi!
Vasta
#22

https://www.facebook.com/events/866890153729748/

See on see koht, kuhu oma kodune sõit pildi, video või kirjandusliku artefaktina üles tähendada.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#23

Vanasõidukite Suursõidu märgid ja kataloogid on valminud ning hakkavad lähipäevil liikuma osavõtjate poole. Registreerimisele sai joon alla tõmmatud täpselt numbri 200 juures ning nemad on ka ka tuleviku tarbeks kaante vahele pandud. 
           
Vasta
#24

Osavõtjate kataloog: 

https://issuu.com/piretpinchu/docs/vss_2...compressed
Vasta
#25

Virtuaalse Suursõidu osavõtjate tegemisi saab jälgida Facebookis, kus Vanasõidukite Suursõit grupi ürituse VIRTUAALNE Suursõit 2020 lehel on kümneid pilte ja videoid Vormsi ja Noarootsi saarest kuni Narvani ning teistpidi Põhja-Eesti rannikust kuni Setomaani. Loomulikult ka kogu vahepealne Eesti on kaetud. On ka tervitused soomlastelt. 

Galerii täieneb pidevalt. Kes facebooki ise kasutada ei oska, siis tasub otsida mõni selle maailmaga tuttavam sõber. Tasub vaadata. Kui keegi oma sõitmisest tahaks sinna pilte lisada, võib saata kasvõi minule. Ma küll seda maailma ei tunne, aga saan pädevamatele edasi saata. 

Erinevate suursõidu hashtagidega leiab suursõitjaid ka Instagrammist. Kiire lugemisega võib neilt lehtedelt leida ca 100 registreerunud osavõtjat, lisaks veel ohtralt muud vanatehnikat. 

Ksf! svensson ootab lähipäevil videoklippe, et ka väike filmike kokku panna. Ta annab loodetavasti peagi ise teada, kuhu ta neid klippe ootab.
Vasta
#26

Autoleht tegi sõidu kaasa Lõuna-Eestis - Video ja pildid

Tänud toreda päeva eest! Smile
Vasta
#27

Proovime läbi kiuste panna kokku ka väikese filmiklipi, kus lõbusamad hetked oleks kõik järjest kaasaelatavad.

Jagage oma parimad klipid minuga, laadides need oma Google Drive, Dropbox vmt kohta ja sheerides neid sven@automoto.ee aadressiga. Sealt saan klipid originaalmahus kätte ja siis proovin pikema klipi kokku panna.
Vasta
#28

Vanatehnika sõbrad sõitsid marsruudil Võru- Kanepi- Otepää- Kärstna- Loodi- Heimtali- Puiatu- Suure-Jaani- Rassi- Tori- Sindi- Kilingi-Nõmme- Tõrva- Sooru- Antsla- Sänna- Võru. Kokku sai läbitud 450 km. Vahvaid kõrvalteid rõmpasid 13 mootorratast ja 19 vaprat matkaselli. Pildikesi reisist: https://fotoalbum.ee/photos/kaidokaas/sets/1485899 [Pilt: ico-edit.png]
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne