jõulud
#1

Häid Pühi Tehnikameestele
Vasta
#2

Häid pühi jah. Ühtlasi häid pühi ka kõigile patoloogilistele püromaanidele, kes ei jõua uut aastat ära oodata ja juba jõululaupäeval paugutama peavad. Häid pühi ka neile, kes surnuaia värava küünalde viimiseks kinni pargivad, selle asemel, et oma koibi natuke liigutada ja paar minutit jalutada. Häid pühi ka sulle nimetu debiloid, kes sa arvad ennast olevat Tänakust kiirem ja osavam ja kaubanduskeskuse parklas kiiruskatse testi teed, häid pühi ka sulle, pooletoobine ment, kes sa sirgel maanteelõigul kiirust mõõdad, selle asemel, et sellele samale kaubanduskeskuse kiiruskatse debiloidile jõulud mõnusalt meeldejäävaks muuta...
 Häid jõule Smile
Vasta
#3

(24-12-2019, 17:24 PM)vant Kirjutas:  Häid pühi jah. Ühtlasi häid pühi ka kõigile patoloogilistele püromaanidele, kes ei jõua uut aastat ära oodata ja juba jõululaupäeval paugutama peavad. Häid pühi ka neile, kes surnuaia värava küünalde viimiseks kinni pargivad, selle asemel, et oma koibi natuke liigutada ja paar minutit jalutada. Häid pühi ka sulle nimetu debiloid, kes sa arvad ennast olevat Tänakust kiirem ja osavam ja kaubanduskeskuse parklas kiiruskatse testi teed, häid pühi ka sulle, pooletoobine ment, kes sa sirgel maanteelõigul kiirust mõõdad, selle asemel, et sellele samale kaubanduskeskuse kiiruskatse debiloidile jõulud mõnusalt meeldejäävaks muuta...
 Häid jõule Smile

Vaatamata kõigele s......le võta ikka rahulikult . Smile
Vasta
#4

Sel aastal lendas ikka igasugust s...a ventikasse. Aga millal seda juhtunud poleks..... Big Grin
Häid pühi kõigile!
Vasta
#5

Rahulikke jõulupühi. Kõik mehed nüüd garaažist tuppa naise juurde pidulaua taha  Wink
Vasta
#6

Häid ilusaid jõule ka minu poolt ning... nüüd kõik mehed garaaži tagasi!  Big Grin
Vasta
#7

No nii untsus Jõule pole mul olnud. Peale surnuaeda ja kirikut hakkas kodus hiljuti ülespandud keerukas vinguandur laisalt plinkima, piiksutama, tabloo ka mingit kahekohalist numbrit näitab. Kogu oma majarahvas magama nii ühe silmaga- äkki tõesti on kuskil midagi untsus, saa sa selles piparkoogiluftises elamises aru. Kutsu või päästjad lahendma. Sealjuures tossuandurid vait- võibolla patareid neil otsas. Ja suur koeravasikas sai ka sisse lastud- temagi rahu ise. Nii hommikuni. Teile ikka paremaid pühi!
Vasta
#8

Vasta
#9

Jõulutaat, see psühhopaat tõi sellise sae Big Grin Selle tagumise Mc Culloch Titan 70. Esimene on Titan 40 oli mul ammu olemas aga muidu kaasfoorumlased HÄID JÕULE [Pilt: large_29858763_5uV8.jpg]

iKKA JA JÄTKUVALT VÕIB PAKKUDA TITAN SEERIAT.  Kas osi või kokkujooksnud, kasutuseta saagesid

Veel pole maha löödud
Vasta
#10

TOREDAID JÕULE!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#11

Kas nii ongi, et kui jõul läbi, aetakse päkapikud ahju?

   
Vasta
#12

Nii ongi. Ja veel igal aastal. Ju neid jagub Smile
Vasta
#13

Hirmus lugu juhtus jah. Offtoopik.
 Häid jõulusi Smile
Vasta
#14

Trehvasin ka täna jõuluvanaga.
Parkisin kaherealises parklas just vabanenud kohale. Poest väljudes ronis teises reas seisnud mustast uuemapoolsest kastikast välja lehvivate lokkidega Jõuluvanaealine vanem härrasmees kes avaldas valjult arvamust minu sõiduoskuse, vaimse oleku,silmanägemise ja kõige muu suhtes ning saatis mind tasuta turismireisile alakeha taga ja esiotsa. Probleemiks see et keegi kolmas oli tema saani taha parkinud ja ta ei saanud minna headele lastele kingitusi jagama.
Tänu taadile sain unustada f....ng poliitkorrektsuse ja igaltpoolt tulvava ülevoolava viisakuse ning sain ennast mõnuga välja elada. Pakkusin ka taadile lisaks verbaalsele noomitusele ka füüsilist noomitust aga kahjuks ta loobus.
Ole sa taat tänatud, tänu sinule on tuju mitu päeva hea!
Ps. Kui mõni austatud kaasfoorumlane ennast solvatuna tunneb siis head uut aastat sullegi!
Vasta
#15

Oot, teda pargiti nahalt kinni ja Sina said koslepi? Või mis mure tal tegelikult oli? Leidis endast lühema, kelle peal jõulustress välja elada?
Vasta
#16

(30-12-2019, 20:08 PM)v6sa Kirjutas:  Oot, teda pargiti nahalt kinni ja Sina said koslepi? Või mis mure tal tegelikult oli? Leidis endast lühema, kelle peal jõulustress välja elada?
Julgen pakkuda et näiteks läks vanal noor naine jõuluõhtul noorema naabrimehe manu ja vanake peab edaspidi pensist oma Ford Rangeri liisingut niisama tühja maksma....jäänud on vaid tühjad pihud Big Grin
Ps. Minu jaoks oli situatsioon lõbus, mul noorik nt pakkus et äkki nii uuel autol polegi enam tagurpidikäiku?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne