Uralid, Druzbad
#21

Patsiendid.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#22

kuidas selle maha saab?


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#23

Starteri käbile paned paksu seibi alla ja keerad pinge alla. Siis koputad kergelt näiteks 17 võtmega külje pealt ja hüppab maha.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#24

(19-01-2020, 00:08 AM)Daff Kirjutas:  Starteri käbile paned paksu seibi alla ja keerad pinge alla. Siis koputad kergelt näiteks 17 võtmega külje pealt ja hüppab maha.
önnestus, tänud!

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#25

kuhu see karv kuulub kinnitada???


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#26

Seiskamise nupu alla läheb see juhe.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#27

(17-03-2020, 19:21 PM)Daff Kirjutas:  Seiskamise nupu alla läheb see juhe.
Ok, aga kui õhuklapiga suretada siis võib selle juhtme põhimõtteliselt niimoodi jätta?

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#28

(17-03-2020, 19:46 PM)kass69 Kirjutas:  Ok, aga kui õhuklapiga suretada siis võib selle juhtme põhimõtteliselt niimoodi jätta?
 Õhuklapiga suretamisel võib juhtuda, et tõmbab täis ja ei saa pärast enam käima. Kui seda probleemi ei ole, siis võib küll õhuklapiga suretada.
Vasta
#29

(17-03-2020, 20:26 PM)Raudpats Kirjutas:  
(17-03-2020, 19:46 PM)kass69 Kirjutas:  Ok, aga kui õhuklapiga suretada siis võib selle juhtme põhimõtteliselt niimoodi jätta?
 Õhuklapiga suretamisel võib juhtuda, et tõmbab täis ja ei saa pärast enam käima. Kui seda probleemi ei ole, siis võib küll õhuklapiga suretada.
Siitsamast foorumist olen lugenud, et nupust suretamine võib selle elektronsyyte õhtale saata. Ei võta riski Smile

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#30

Yhelt uralilt avastasingi kontaktsyyte. Säde silma järgi korralik, käima proovides ei tee paukugi, kyynal märgub,  simmerid kuivad/terved (visuaalselt). Paluks juhiseid syyte õigeks seadmiseks ja välise syytepooli paigaldamiseks.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#31

Ma nüüd kihla ei veaks, aga minu meelest peaks olema elektroonilisel süütel hooratas tiba teistsugune, kui kontaktidega süütel. Kui tahad panna kontaktidega , siis pead ka hooratta teise panema. Magnetite asetus vist on teine.
Vasta
#32

Kontaktsüütel kolme magnetiga hooratas aga elektronsüütel nelja magnetiga. Kontaktsüüdet saab asendada elektronsüütega aga vastupidi pole võimalik kuna elektronsüüte väntvõllil puudub nukk kontaktide avamiseks.
Süüte õigekspanekuks on karterile värvitud kriips ja süütemängul on soon sees. Need kaks märki kohakuti pannes on süüde õige.

Kui on soov paigaldada väline süütepool siis tuleb ettevaatlikult originaal süütepoolil maha lõigata/koorida sekundaarmähis ehk see osa mis peenikese traadiga  on mähitud. Kui tuleb välja primaarmähise ots siis sellelt tood juhtme kõrgepinge juhtme ava kaudu välja ja ühendad valise süütepooli pluss klemmi alla. Ongi kõik.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#33

(17-03-2020, 22:48 PM)Raudpats Kirjutas:  Ma nüüd kihla ei veaks, aga minu meelest peaks olema elektroonilisel süütel hooratas tiba teistsugune, kui kontaktidega süütel. Kui tahad panna kontaktidega , siis pead ka hooratta teise panema. Magnetite asetus vist on teine.
homme võrdlen hoorattaid, mina pole ymberehitusi teinud neile saagidele.

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#34

(17-03-2020, 23:14 PM)Daff Kirjutas:  Kontaktsüütel kolme magnetiga hooratas aga elektronsüütel nelja magnetiga. Kontaktsüüdet saab asendada elektronsüütega aga vastupidi pole võimalik kuna elektronsüüte väntvõllil puudub nukk kontaktide avamiseks.
Süüte õigekspanekuks on karterile värvitud kriips  ja süütemängul on soon sees. Need kaks märki kohakuti pannes on süüde õige.

Kui on soov paigaldada väline süütepool siis tuleb ettevaatlikult originaal süütepoolil maha lõigata/koorida sekundaarmähis ehk see osa mis peenikese traadiga  on mähitud. Kui tuleb välja primaarmähise ots siis sellelt tood juhtme kõrgepinge juhtme ava kaudu välja ja ühendad valise süütepooli pluss klemmi alla. Ongi kõik.
proovin syyte õigeks saada kõigepealt, orig syytepooliga säde ikkagi oli.

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#35

Kas seal kondensaator on kusagil peidus?
Vasta
#36

(18-03-2020, 00:25 AM)Brrr Kirjutas:  Kas seal kondensaator on kusagil peidus?
kontaktsyyte variandil on jah

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#37

Veits teemast mööda. Mul ka üks Druzba kahest kokku ehitatud, olid ka algul sädeme probleemid. Panin siis Ziguli süütepooli. Nüüd hoopis teine tera käivitamise ja töötamise poolest. Sai isegi proovitud puid tükeldada. Paras võimlemine on sellega lõikamine. Ketiõlituse tegin mingisuguse ise. Õlipaagina kasutasin Ziguli pidurivedeliku topsikut, voolikule panin mingi kraani vahele.  Osadel vist polnudki originaalis ketiõlitust või ma eksin?
Vasta
#38

(18-03-2020, 00:38 AM)kass69 Kirjutas:  
(18-03-2020, 00:25 AM)Brrr Kirjutas:  Kas seal kondensaator on kusagil peidus?
kontaktsyyte variandil on jah

Kondekas käib tal läbi karteriseina paika kui muu mäng koos. Põhja all on läikiv kaaneke kahe peene poldiga ja kondekas käib selle alla. Häda on selles, et sinna saab panna ainult original kondeka. Väikese leiutamise järel annab muidugi pikendusega see kondekas ka väljapoole tuua nagu süütepoolgi.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#39

(18-03-2020, 00:04 AM)kass69 Kirjutas:  
(17-03-2020, 23:14 PM)Daff Kirjutas:  Kontaktsüütel kolme magnetiga hooratas aga elektronsüütel nelja magnetiga. Kontaktsüüdet saab asendada elektronsüütega aga vastupidi pole võimalik kuna elektronsüüte väntvõllil puudub nukk kontaktide avamiseks.
Süüte õigekspanekuks on karterile värvitud kriips  ja süütemängul on soon sees. Need kaks märki kohakuti pannes on süüde õige.

Kui on soov paigaldada väline süütepool siis tuleb ettevaatlikult originaal süütepoolil maha lõigata/koorida sekundaarmähis ehk see osa mis peenikese traadiga  on mähitud. Kui tuleb välja primaarmähise ots siis sellelt tood juhtme kõrgepinge juhtme ava kaudu välja ja ühendad valise süütepooli pluss klemmi alla. Ongi kõik.
proovin syyte õigeks saada kõigepealt, orig syytepooliga säde ikkagi oli.
Kas nende kriipsude järgi. Kuidas need kohakuti saada, kui teine on viltu löödud sinna???


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#40

ylemine oli elektronsyytega variandil, alumine kontaktsyytega. Ainus erinevus on see et teisel on yks poolkuu minema lennanud/eemaldatud? Kellel oleks pilti, missugune kontaktsyyte variandi hooratas välja peaks nägema?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne