Tundmatu tuli
#1

Tere 

Mille külge võiks piltidel kujutet toode käia? 

[Pilt: IMG-20191231-154812.jpg]

[Pilt: IMG-20191231-154823.jpg]

[Pilt: IMG-20191231-154839.jpg]
Head Vana, Uut ja muid asju!
Vasta
#2

MTZ-50/52, T-40 ja kuuldavasti ka mõned n.ö nõuka raskemootorrattad
Vasta
#3

See käis kiirelt. Tänan. Näis juba, et õhtu möödub eelmise sajandi keskpaiga rasketehnika pärasid uurides.Smile
Vasta
#4

Mis plaanis? Tahad rohelisele avatud ukse signaaltuleks paigaldada? Toungue
Vasta
#5

Neid klaase on kahte tooni, valge ja punane.

Punane oli vaid traktoritele, valget kasutati ka mootorratta M-72 korvil esimese gabariidina.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#6

Ei olnud nii!

       
Vasta
#7

Mis ei olnud nii?

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#8

Janka, ma pidin ka algul nii ütlema. Lause ehitus aga on pisut petlik.
Valget klaasi kasutati KA motikal. Tähendab ka trakatsil, nagu sinu pildilt näha võib.
Vasta
#9

Mtz 50-52 -el oli see latern kolm ühes. Pidur- park- ja suunatuleks. Sisse käib kahe hõõgniidiga pirn. Sama otstarbeks olid need ka  veel eelnevalt mainitud traktoritele T-16 ja K-700 kabiinide külgedel. eMmilisel oli vist ainult valge klaas kasutusel, korvi parktulena.

Wink  Head uut aastat ka!
Vasta
#10

(31-12-2019, 19:47 PM)robi Kirjutas:  Mis plaanis? Tahad rohelisele avatud ukse signaaltuleks paigaldada? Toungue
Ei pruugi selleks saada. Olen valmis toote ohverdama kui talle otstarve leitakse, nt halli sõiduki veljekapsel.Smile
Vasta
#11

Mul T16M küljes oli selline

Veel pole maha löödud
Vasta
#12

Sellise mustriga valgete klaasidega tuled olid algselt Saksa raskematel  mootorratastel korvi  eesmiseks tuleks. No venelane kopis üks
ühele selle järgi, M-72-l on sama mustriga klaasiga tuli korvil. Hiljem edasiarendusena loodi juba ka ülalpool fotol näidatud puna-valge tuli traktorite jaoks. Laiemalt traktoritel olid need kasutuses 60-tel, tavaliselt asusid traktori tagatiivale kinnitatuna selle kõrgeimas punktis. Siis oli selle valgust ette kui taha paremini näha.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne