Malmist lülituskahvli voolimine
#21

tuleb lihtsalt leppida tõsiasjaga, et lugupeetud teemaalgatajal on selline konkreetne suhtlusviis.
tundub küll ehk nipsakas, aga seda ei tasu südamesse võtta.
teemad ja ettevõtmised on ju ülilahedad. loen ja vaatan neid alati suure huviga.
Vasta
#22

Heasti voolitud. Hariv teema igaljuhul ja tänud teemaalgatajale. Samas põristaks ka lonti... Tegelt saaks ehk ka ilma kahvlita hakkama, lükkaks puutokiga. Big Grin  Või halvimal juhul saaks ka relakaga välja käiata ja viilida jne. aga kui freespink olemas siis teeks ka sellega. Toungue  Ja kui tegemiseks läheks, teeks endale ja ilma käibekata ja üldse täitsa muidu.
Mis puudutab aga seda hinna värki siis ükskõik kus ja kunas, keegi ikka annab odavamalt ja sinna pole midagi parata.
Vasta
#23

(10-03-2020, 11:52 AM)diesel Kirjutas:   teemaalgatajal on selline konkreetne suhtlusviis.
tundub küll ehk nipsakas

Täpselt niimoodi peabki vastama subjektile, kes ei saa aru, et korralikult tehtud üksikeksemplar maksab raha. Mingi kõrvalteema juhuslik totralt odav hind ei puutu üldse asjasse. Keep going!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#24

_rein_ nüüd ma tean millest jutt.
Tegelikkus oli nii, et sa olid valmis seda vedru ostma aga ei olnud nõus mulle raha üle kandma.
Tahtsid, et ma saadan vedru sulle ja kui oled kätte saanud siis maksad. Põhjendades seda
sellega, et ma olen sulle täiesti võõras inimene. Aga Sina mulle oled täpselt sama võõras ja nii
bisnes katki jäi.

Pilt millest jutt, vedrud ripuvad uksel
   

Vedru hinnast.
Jah, esimene partii 4 vedrust oli Börsis hinnaga 95 raha tk. Kui kuulutus börsist maha tuli helistati lätist ja uuriti palju vedrusi on?
Ütlesin, et neli.
Aga kas kümme saaks 60 euri /tk
Saab, aga raha maksad ette. Siis tellin materjali ja kui materjal saabub siis nädala jooksul teen valmis.
Saadeti rekvisiidid, saatsin arve, 2 päeva hiljem oli raha laekunud ja kolm nädalat hiljem olid tellijal vedrud käes.
Kõik osapooled rahul.
Vedru materjal Swenssonist ühele vedrule on ~30euri. Tarne 2 nädalat. Vedrutoorik on giljotiiniga lõigatud ja serv on kole karvane, sellisel
kujul tast head vedru ei saa. Ja vedru servad ise siledaks ei lähe.
Pilt
   

       

Valmis vedru serv keeratud otsaga

       

Otste keeramiseks vaja ka rakis teha.
Pildil on pool rakisest
 
   

Täna on kolmandast partiist/a 10tk/ järgi kolm vedru. Müügihind vedrul 60 euri.
Kuulutus Börsist leitav

Mis on selle kirjatüki mõte?

Mõte on järgmine.
Ma ei vaidle, et sa said  sarnase vedru 15 raha eest.
See on võimalik kui materjal, giljotiin, elekter, palk  jne. jne. on tööandja kanda

Natuke venekeelset kalambuuri teemasse
Учебник
"Сопротивление материалов"
Введение
Не смотря на сопротивление материалов их всё равно украдут

Какая разница между свистнули и спиздили?
Свистнули- это можно ещё наитй а спиздили-это пропало совсем.

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta
#25

Vist olid pakkumisel ka treipingi terahoidja poldid m16x50,ei mäleta hästi,vist 12€ tk.Alist sai 8tk 21€-ga.Puurpingil oli ka seda vedru tarvis,sai täikalt ostetud mingi tsikli käimalöömis vända vedru,ära sobitatud ja töötab hästi,maksis 3€.Eelmine nädal sai Poolas käidud ja metallitöö riistu ostetusd,hinnad on seal 5x odavamad samadel asjadel.Tean ühte tegelast kes Poolast toob metallitööriistu ja müüb siin viis korda kallimalt.Aga edu kõigile.
Vasta
#26

mõned liigsed jutud ja mitteloetavad tsiteerimised kustutatud.
kes vajab maruodavaid asju, küsib ksf _rein_ käest kontakti. Kellele meeldib siin teemas nähtav käekiri ja vajab sellist teenust, ühendub teema autoriga. Emad-tütred-vanaemad.

teemaalgatajale igatahes jõudu! Pikka närvi siinse teema vaates tarvis pole - nn hinnavaatlus jms oli ülal ära ja aitab sellest küll.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#27

(31-12-2019, 20:18 PM)M.R. Kirjutas:  Ei ole midagi muud teha, et tuleb hakata ise tegema. Sai lastud mudel teha ja  valukojas valada väikepartii.

Viitsid äkki avada veidike seda materjali valikut. Miks see kahvel malmist peab olema ja kui väga ärisaladus pole, siis mihuke see malmivalu hinnapoliitika tänapäeval on? Tooriku näidise viid ise ja siis nad teevad vormi ning valavad või teevad ka jooniste järgi?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#28

(11-03-2020, 00:02 AM)viplala Kirjutas:   Miks see kahvel malmist peab olema ja kui väga ärisaladus pole
mõeldes teemale siis kaks vastu üksteist liikuvat asja võiksid alati erinevad materjalid olla.ka võllide puksid ju mitte teras vaid malm ja pronks ja see mida lihtsam vahetada see pehmem kuna kulub ja tuleb vahetada. kahvli vahetus lihtsam ja soodsam kui kast laiali ja hammakaid vahetada.lisaks ka erinev sppjuspaisumine malm versus teras,vahe oli äkki suurusjärk kümps.selline minu arusaam asjast.
Vasta
#29

muska71 Kirjutas:
viplala Kirjutas: Miks see kahvel malmist peab olema ja kui väga ärisaladus pole
mõeldes teemale siis kaks vastu üksteist liikuvat asja võiksid alati erinevad materjalid olla.ka võllide puksid ju mitte teras vaid malm ja pronks ja see mida lihtsam vahetada see pehmem kuna kulub ja tuleb vahetada. kahvli vahetus lihtsam ja soodsam kui kast laiali ja hammakaid vahetada.lisaks ka erinev sppjuspaisumine malm versus teras,vahe oli äkki suurusjärk kümps.selline minu arusaam asjast.
Terase ja malmi soojuspaisumine on suht samasugune, erinevus "pärast koma" :-)
https://www.engineeringtoolbox.com/therm...d_859.html
Vasta
#30

Kahvel on malmist põhjusel et ЦНИИТЭИМС on nii ette näinud. Nimelt on detaili joonisel antud materjaliks СЧ 21-40.
Sellevõrra on lihtsam, et on minu eest juba mõeldud. Kuna СЧ 21-40 ei ole siin kehtiv materjal siis valati GJL-250
Kui ma peaks konstrueerima analoogse sõlme siis kasutaks samuti malmi. Malm terasega moodustab liugpaari.
Tegu on treipingi siduri lülituskahvliga, kui peamootor käib, siis sidurivõll teeb ~600 ümbertiiru koos kahvlit haarava muhviga.

       

Spindli pöörlemapanemiseks vastupäeva nihutatakse kahvliga muhvi paremale ~16mm. Päripäeva pöörlemise saamiseks siis
vastavalt vasakule. Muhv sõidab nookurile peale ja läbi sidevarda surub kokku vastava siduripaki.

       

Tartus lasti puusalt mudeli hinnaks ~1500raha, ma sain vähe odavamalt kuna on tuttav mudelsepp.
Mudel ise koosneb alumisest ja ülemisest poolest.
Valu oli vist 6raha /kg, ei mäleta täpselt. Seal oli ka muid tegevusi mis ei lase praegu hinda täpsemini ütelda.
Valu on tegelikult valus teema, keegi ei taha pisiasjadega nikerdada, anna ikka vaguniga ette siis räägime.
Need detailid mis esimestes postides on, on valmisdetail, sealt on maha lõigatud valukauss, toitekanalid, räbupüüdjad, tõusupead.
See kõik ei ole nii lihtne kui paistab.
Hinnapoliitika on selline, et pead olema õnnelik kui üldse jutule võetakse.

P.S.
ЦНИИТЭИМС-Центральный научно-исследовательский институт информации и технико-экономических исследований по материально-техническому снабжению

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta
#31

Oh sa kurat, mudeli hind võttis mul küll karbi lahti veidike , samas valu oma arvasin rohkem olevat. Kuidas see mudeli tegemine käib tänapäeval? 3D printer ja siis vastav karp koos 'valumullaga' või on seal muud nipid? Ega see malmi valu ka kergete killast pole. Seal süsteemis on praagi tulek üsna tavaline nähe, igasugu mullitamised ja räbu vead, ime siis, et pisikesi tellimusi näha ei taheta, seda eriti kui materjal peab läbinisti tipp kvaliteetne olema. 

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#32

ЦНИИТЭИМС-Центральный научно-исследовательский институт информации и технико-экономических исследований по материально-техническому снабжению

Lugesin kolm korda, enne kui lõpuni jõudsin. Ehk mainid ka, miks sa sellise valiku tegid? Miks valmistad ise detaili, mida on nirust kvaliteedist olenemata siiski poest võtta? Kas midagi kulub liiga kiiresti või läheb treimisel midagi kiiva?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#33

Tähelepanelik lugeja luges ühele viimastest küsimustest vastust hulk aega enne küsimuse esitamist. Täpsemalt teema algatamisest:

(31-12-2019, 20:18 PM)M.R. Kirjutas:  Juba pikemat aega olen treipingile vajaliku lülituskahvli otsingutel. Eestist said nad otsa nii kümme-viisteist aastat tagasi, kuni üle-eelmise aastani sain neid venest.
Nüüd tuleb venest selline saast, et anna olla. Samuti lätist.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#34

(12-03-2020, 00:16 AM)viplala Kirjutas:  Oh sa kurat, mudeli hind võttis mul küll karbi lahti veidike , samas valu oma arvasin rohkem olevat. Kuidas see mudeli tegemine käib tänapäeval? 3D printer ja siis vastav karp koos 'valumullaga' või on seal muud nipid? Ega see malmi valu ka kergete killast pole. Seal süsteemis on praagi tulek üsna tavaline nähe, igasugu mullitamised ja räbu vead, ime siis, et pisikesi tellimusi näha ei taheta, seda eriti kui materjal peab läbinisti tipp kvaliteetne olema. 
Samas kontoris küsiti detaili valamise eest pool mainitust, täpsus ei olnud väga oluline ja augud sooned oleks tulnud ise puurida. mudel siis kips vms ja ilma digimaailma süüvimata.
Ei urise, ega ise odavamalt ei teeks.

ps. plast kestab kenasti, 2k liimitud osa kah.


Vasta
#35

nüüd ongi sujuvalt, teise mehe asjalik ja konkreetne teema, läinud laiemaks aruteluks.
malm on põnev materjal ja siinkohal oleks hea küsida, kas keegi teab, kas malmi ka toorikuna müüakse?
no mingi plaadi või kangi kujul näiteks.
Vasta
#36

(12-03-2020, 00:21 AM)isandpauk Kirjutas:  ...
Ehk mainid ka, miks sa sellise valiku tegid? Miks valmistad ise detaili, mida on nirust kvaliteedist olenemata siiski poest võtta? Kas midagi kulub liiga kiiresti või läheb treimisel midagi kiiva?

Mina kiidan vahele teemaalgatjat: äärmiselt hariv lugemine.

Tõenäoliselt häirib Meistrit esmalt ebatäpse toorikuga tegelemine juba põhimõtteliselt (sajandikes mõtelvale mehele on millimeetrine möödapanek vastuvõetamatu juba ideeliselt) ja teiseks - kui käsi on harjunud mingi asendiga ja siis nädala jooksul kang paar cm kaugemale käima hakkab, teeb ilmselt meele mustaks.

Kuna ma sääraste pinkide hingeelu ei tunne, siis kui keeruline on jutuksoleva õnnetu kahvli vahetus? Teeb tunniga ära (koos käte kreemitamisega pärast) või kulub pool päeva üksi lammutamiseks?
Vasta
#37

Malm
http://www.gebefe.ch

Kas sealt ka siia saab ja mis see maksab ei oska kommentaarida.
Võib arvata , et minimaalne kogus on vagun.

Need mujalt hangitud kahvlid on müüdud kui valmis detail. Valmis detail peab vastama joonisele, tehnilistele tingimustele jne. jne.
Kui ei vasta siis on tegu praagiga mis antud hetkel ongi. Aga nende kontroll distantsilt ei ole võimalik ja müüja lubab sulle maad ja ilmad kokku.
Ja mis sa pärast teed? Konstateerid fakti et oled saanud tillist tõmmatud.
Iseenesest peaks see kahvel vastu pidama kapitaalremondini ehk ~10aastat. Kuluvad nad reeglina kiirendatud korras kui midagi juhtub siduriga
ja remonti hakkab tegema naabri Kolja. Seal on palju seoseid ja kui neid ei teata siis on tagajärjeks valesti reguleeritud sidur intensiivselt kuluva kahvliga.
Siduri telg ja kahvli lülitusvarda telg on omavahel paralleelsed kahes tasapinnas, sellest tulenevalt ei saa selliseid hälbeid olla nagu teema alguses näitasin.
Selliste hälvetega detailid lihtsalt ei lähe füüsiliselt kokku. Aga naabri Kolja teab lahendust- võtta tuleb suurem haamer.
Kahvli vahetus on ~1 päev.

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta
#38

(10-03-2020, 21:18 PM)jawamees Kirjutas:  ....Tean ühte tegelast kes Poolast toob metallitööriistu ja müüb siin viis korda kallimalt.Aga edu kõigile.
Offtopic küll, kuid ainult loll ei võtaks äriideest kinni kui käimine selge Poola vahet ja enda marginaal väiksem oleks. Paned näiteks 300% vahele ainult ja nädalavahetusel ka ei saa rahu, sest järjekord uksest välja ja tööriistahuvilised ei lase elada.
Paraku on kvaliteedil ja hinnal ka mingi seos ja odava raha eest saab selliseid lülituskahvleid ja asju, mis ei lähe ka suurema haamriga aidates kokku. Samas pole ju mõnedel ka probleem ära murdunud hammasratta hamba tagasikeevitamine ja rellakaga enam-vähem sarnaseks voolimine. Küll käib, eks ju. Töömoraal on asja nimi enamasti või selle puudumine, et kui kvaliteetne lõpptulemus on.
Vasta
#39

Tulid ka välja ühed tõusupead. Tõusupea suurus ja asukoha valik detaili suhtes omab suurt tähtsust.
Tõusupea peab olema sellise suurusega ja sellises asukohas detaili suhtes, et tõusupea tarduks viimasena.
Ehk tõusupea ülesanne on tagada valandi toitmine sulamalmiga valandi mahu kahanemisel tardumisel.
Läbimõõt~90mm pikkus ~120mm

           

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne