Otsin auto eelmisi omanike
#1

Sõber ostis omale ühe vähelevinud projekti ja sooviks teada natuke auto ajaloost. Kui keegi teab kunagist omanikku või oskab midagi ajaloost rääkida või jagada tehnilist nõu siis võite PS kirjutada. Kuldne Buick Century Custom aastast 92(numbriga 26ZBK)
Vasta
#2

(04-01-2020, 18:53 PM)HendrikR Kirjutas:  Sõber ostis omale ühe vähelevinud projekti ja sooviks teada natuke auto ajaloost. Kui keegi teab kunagist omanikku või oskab midagi ajaloost rääkida või jagada tehnilist nõu siis võite PS kirjutada. Kuldne Buick Century Custom aastast 92(numbriga 26ZBK)
Ega muud ei ole teha, kui teha avaldus Politseisse ja põhjalikult põhjendada miks otsid eelmist omanikku ja kui politsei võttab selle menetlusse siis võtavad nad eelnevalt ise eelmise omanikuga ühendust kellelt küsivad kõigepealt luba kontakt andmete väljastamiseks ja kui eelmine omanik annab loa siis võid isegi kontakti saavutada.
Ma olen eelmise aasta jooksul nii 3 sõidukit tagasi registrisse saanud ja proovin ka see aasta sama teemaga jätkata.
Vasta
#3

(04-01-2020, 22:16 PM)Qunts Kirjutas:  
(04-01-2020, 18:53 PM)HendrikR Kirjutas:  Sõber ostis omale ühe vähelevinud projekti ja sooviks teada natuke auto ajaloost. Kui keegi teab kunagist omanikku või oskab midagi ajaloost rääkida või jagada tehnilist nõu siis võite PS kirjutada. Kuldne Buick Century Custom aastast 92(numbriga 26ZBK)
Ega muud ei ole teha, kui teha avaldus Politseisse ja põhjalikult põhjendada miks otsid eelmist omanikku ja kui politsei võttab selle menetlusse siis võtavad nad eelnevalt ise eelmise omanikuga ühendust kellelt küsivad kõigepealt luba kontakt andmete väljastamiseks ja kui eelmine omanik annab loa siis võid isegi kontakti saavutada.
Ma olen eelmise aasta jooksul nii 3 sõidukit tagasi registrisse saanud ja proovin ka see aasta sama teemaga jätkata.
Autol millel 2017. aastal on olnud viimane omanikuvahetus ja 2018. aastal veel TÜV edukalt tehtud vast eelmise omaniku isiku leidmisega probleeme pole.
Pigem otsitakse kunagisi omanikke eesmärgiga vanu pilte ja jutustusi (sh. tehnilisi) auto kohta saada kuna eelmine omanik vastavat infot ei oma. Abi politseist on siin kohal küll üsna ebatõonäoline.

Ise teeks teemakohase päringu ka tqhq.ee foorumisse.
Vasta
#4

(04-01-2020, 22:35 PM)mossepower Kirjutas:  
(04-01-2020, 22:16 PM)Qunts Kirjutas:  
(04-01-2020, 18:53 PM)HendrikR Kirjutas:  Sõber ostis omale ühe vähelevinud projekti ja sooviks teada natuke auto ajaloost. Kui keegi teab kunagist omanikku või oskab midagi ajaloost rääkida või jagada tehnilist nõu siis võite PS kirjutada. Kuldne Buick Century Custom aastast 92(numbriga 26ZBK)
Ega muud ei ole teha, kui teha avaldus Politseisse ja põhjalikult põhjendada miks otsid eelmist omanikku ja kui politsei võttab selle menetlusse siis võtavad nad eelnevalt ise eelmise omanikuga ühendust kellelt küsivad kõigepealt luba kontakt andmete väljastamiseks ja kui eelmine omanik annab loa siis võid isegi kontakti saavutada.
Ma olen eelmise aasta jooksul nii 3 sõidukit tagasi registrisse saanud ja proovin ka see aasta sama teemaga jätkata.
Autol millel 2017. aastal on olnud viimane omanikuvahetus ja 2018. aastal veel TÜV edukalt tehtud vast eelmise omaniku isiku leidmisega probleeme pole.
Pigem otsitakse kunagisi omanikke eesmärgiga vanu pilte ja jutustusi (sh. tehnilisi) auto kohta saada kuna eelmine omanik vastavat infot ei oma. Abi politseist on siin kohal küll üsna ebatõonäoline.

Ise teeks teemakohase päringu ka tqhq.ee foorumisse.
Otsime sõbraga jah, just pilte ja meenutusi konkreetsest autost. Meieni jõudis see auto läbi oksjoni, teada on ka see, et auto oli vahepeal Haapsalus.
Vasta
#5

Eluaegse haapsalu kodanikuna väidaks, et see auto siin eriti tihedalt liikunud küll pole. Kas tegu on selle rändkarikaga, mida käigukastiveaga umbes neli kuud tagasi erinevates portaalides pakkuma hakati?
Auto on muidugi sellest ajajärgust, millisest oma esimest usa autot kellelegi ei soovitaks

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne