Traktori tagahaakes olevad kühvelkopad ja nende modifitseerimine
#1

Siia teemasse võivad kõik oma traktori tagahaakes olevatest kühvelkopadest pilte ja juttu juurde kirjutada, kuidas olete ise neid modifitseerinud.  
Tekkis selline mõte, et panna tagakopale haagise vedamiseks haakekahvel. Kuna suvel vaja heinarulle vedada, siis saaks haagise ka kohe järgi võtta ja ei peaks kahe traktoriga põldu minema. Kuidas oleks seda mõistlik sinna kinnitada. Lisan ühe videotõmmise seal on kahvli jaoks kopa põhja kaks auku lõigatud. Kuidas selline lahendus tundub?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

Kaheteljelisega saab hakkama aga üheteljelisega kakub nina maast lahti. Kas kühvlisse sisse ei anna kombunnida konksu. Ikkagi sillale lähemal.
Omale tegin metsaveo plaadile haakesilmuse ka ette seina. On umbes sama kaugel sillast kui lühikese haakerauaga. Boonusena tuli kaasa "haardekaalu võimendi" kuid pisut kannatas pöörderaadius. 
Kui oli vaja rattaid vastu maad saada kergitasin plaati, viimane toetus altpoolt vastu käru tiislit ja vedas kui meeletu. 6 tonnise sitalaotajaga sai talvel puid metsadt toodud nii et imesta.
Kühvel on muidugi tunduvalt nõrgema konstruktsiooniga ja sellist nalja ei kannata   aga universaalsemaks annab kindlasti teha.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#3

Neli kaigast , kaks polti ja harvenduse jäägid operatiivselt teisaldatud. Ladvad, oksad Ka.        
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne