RIP Margus Karu alias Noor Karu
#1

In memoriam Margus Karu (04.04.1983-07.01.2020)

   

Meie seast on lahkunud tuline vanamootorrattahing Margus Karu, hüüdnimega Noor Karu, kes meenub esmalt oma muigvel naeratuse, lõbusa oleku ja maamehelikult otsekohese kõnepruugiga.

Ta oli unikaalne noormees, kes oli Unic-Moto ridades oma isa kõrval sisuliselt sünnist saadik. Marguse nõudliku käe all valmisid ainult kompromissitult laitmatud mootorrattad – ta võis tsiklil kasvõi viisteist korda järjest mõne detaili uuesti maha kruvida, kui tema meelest ei tundunud tulemus ideaalne ja oli veel vaja näppida. Vahel tundus, et kogu tema aeg, energia ning kannatlikkus kuluski ainult mootorratastele ja muuks eluks jäi vähe mahti...

Justnagu alles oleksid olnud vanamootorrataste igasuvine kokkutulek, augustikuine Balti keti sõit, meie ühiselt korraldatavad Tagadi Restauraatorite päevad – ükski vanamootorrattasündmus pole Marguseta enam see... Liiga vara lahkusid, kulla poiss!

Kuidas küll meie kõrvalseisjatena ei pane tähele, kui ühel inimesel on nii halb olla, et ta ei oska enam edasi elada? Ja nüüd on ta asunud teele sinna kaugele ja kõrgele, kus kunagi kohtume kõik.

Täname Sind südamest selle eest, kes olid oma perele, sõpradele, Unic-Moto teekaaslastele. Sügav kaastunne vanematele ja lähedastele. Langetagem pea Marguse mälestuseks.

Marguse ärasaatmine toimub laupäeval, 18. jaanuaril 2020 kell 12.30 Tallinnas Pärnamäel.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne