Kas endine ebay on koolenud?
#1

Vaatasin sinna, sest garaaži on tekkinud paar kasti mingit imelikku kola, mida prügisse oleks nagu imelik visata, aga samas, Eestis neile asjadele kohe kindlasti ostjat ei leiduks. (Alfa Romeo 1300GT nahatatud armatuur, uus kroom ukselink; Jaguar mk7 uksehing, toore karpa ; Ford Capri uus peapump jne)

Aga seal on vist elu seisma jäänud - mõned küll müüvad mingeid vanu asju, aga etteantud hinnaga, mida keegi ei osta ja nö. nullist kauplemist ei toimu. 
10a tagasi oli veel ju teisiti - igasugu põnevat saasta müüdi, pakuti ja ja oksjoneid võideti.
 Austraali aborign pani asja paberisse ja saatis Eestisse. 
Või ma ise panin asja karpi ja saatsin 17€ eest mingi spidokella New Yorki. Kus vend si selle kätte ja oli sügavalt tänulik.

Kas see toimib täna samamoodi, ehk on kellelgi vanade asjade ostmisega kogemust...?

.
Vasta
#2

Üht-teist nagu liiguks, aga hinnad on valdavalt metsikuks läinud. Enamus inimesi üritab müüa mingite suht laest võetud ostakohe hindadega. Mõistliku alghinnaga osjonitele tekib palju pakkujaid ja hinnad lähevad tihti käest ära kui kaup vähegi midagi väärt on.
Vasta
#3

Tellin USAst päris tihti asju mida mõni üritab ostas või soovis viimased 10 aastat oma saasta niivõrd suures koguses müüa, et rikub keskonna 1.3le miljonile inimesele ära.
Midagi otsid, saab 1500 tulemust kuradi pildi raamidest, plekk purkidest, pudelisiltidest ja kuradi postimarkidest.

Ja neid risustajaid ei saa kuidagi blokeerida ka.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne