Talveralli Kalender 2020
#1
Photo 

Ohoo, mis see on:
[Pilt: fwK7HEj.jpg?1]

Suurus: 444 x 304 mm
Teatavasti Talveralli toimub kord aastas veebruaris. Seepärast on selle kalendri järgi ajaarvamine ka veebruarist veebruarini. Smile

Ühe eksemplari hind: 10 eurot. Eurod palume kanda: Klubi Unic EE497700771003458302 LHV Panka (selgitusse Kalender/ ja vajadusel foorumi kasutajanimi) või sularahas kättesaamisel

Eraldi üksikult posti-pakiautomaati me saata ei taha. Kuid, kes on nõus provintsis jagamise orgunnima siis saadame suurema koguse ühte kohta. Ehk kui väljaspool Tallinna siis maini tellimisel teistele huvilistele infoks oma asukoht.

Tellimiseks/soetamiseks võid kirjutada oma soovi(mitu tk) siia teemasse või sven@automoto.ee (pealkirjaks Kalender). Aga see pole kohustuslik, tule lihtsalt allpool mainitud kohas ja ajal järgi ning asi korras.

Eraldi vastust ootama ära jää, palun maksta koheselt panka või sularahas kättesaamisel. Hetkel jagub kalendreid kõigile kui hakkavad otsa hakkavad saama siis annan siin teemas teada:

Esimene kindel koht, kust kalendreid saab soetada/kätte on 11. Veebruar Alfredi Pubis alates kell 19:00, mil jagame ka Talveralli numbreid.

Teine kindel koht on Talverallil

Kolmanda kindla koha(d) kuulutan jooksvalt välja just siin teemas: (Tõonäoliselt 31.01 reede õhtul kuni 17:00 kuni 18:30 kusagil Tallinnas) Võimalik, et teen reede õhtul linnapeal isiklikult väikese kulleri tiiru Smile

[Pilt: n430PCR.jpg?2][Pilt: gCsYuFm.jpg?1][Pilt: Zkkft3Y.jpg?1][Pilt: fAWIgaJ.jpg?1][Pilt: wht3Pv3.jpg?1][Pilt: vRwrjcI.jpg?1][Pilt: LAQANfx.jpg?1][Pilt: aQwwf2o.jpg?1]
Vasta
#2

Tegin ülekande ära. Kui kalender jõuab minuni mõne Viimsis resideeruva kaasfoorumlase abiga, siis on tore. Eraldi ma kuhugi sõitma ei hakka. Wagoneer ehk, tal üks radiaator siin ära viimata...
Kui ei saa kätte, nutma ei hakka, võtan nagu annetust toreda ürituse heaks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

Lisatud pildid kalendrist I postitusse.
Vasta
#4

Kui ikka lausa kolm enda masinat on teeninud au olla esikaanel, siis ei saa ju kuidagi teisiti, kui tuleb järgi tulla.

Cinquecento
Vasta
#5

Panin ka ülekande. Haaraks kaasa talverallil.

[Pilt: thumb_27728363_Kz64.jpg]
Vasta
#6

Homme õhtul kell 19:00-21:00 on võimalik kalendreid soetada käest-kätte Tallinnast, Alfredi pubist, Rahumäe tee 25. 
Sularahas või eelneva/kohapealse ülekandega.
Vasta
#7

parmhot Kirjutas:Kui ikka lausa kolm enda masinat on teeninud au olla esikaanel, siis ei saa ju kuidagi teisiti, kui tuleb järgi tulla.

Ilmselt teenete järgi on see valik seal tehtud. Suurelt ühekorramehed esindatud, aga ma oma 10+ ralliga kalendri vääriliseks ei kvalifitseerunud Big Grin Ju peab rohkem pingutama.
Vasta
#8

(10-02-2020, 11:03 AM)zazik Kirjutas:  Homme õhtul kell 19:00-21:00 on võimalik kalendreid soetada käest-kätte Tallinnast, Alfredi pubist, Rahumäe tee 25. 
Sularahas või eelneva/kohapealse ülekandega.

(11-02-2020, 15:46 PM)wax Kirjutas:  
parmhot Kirjutas:Kui ikka lausa kolm enda masinat on teeninud au olla esikaanel, siis ei saa ju kuidagi teisiti, kui tuleb järgi tulla.

Ilmselt teenete järgi on see valik seal tehtud. Suurelt ühekorramehed esindatud, aga ma oma 10+ ralliga kalendri vääriliseks ei kvalifitseerunud Big Grin Ju peab rohkem pingutama.
Wax, ma olen sinuga samas paadis Big Grin
Vasta
#9

Eks saate Rallipeol pildivalimiskomisjoni esimehelt küsida. PS ma kuulunud komisjoni.
Vasta
#10

Oleme täna peale 18:00 Alfredis Talverallit kokku võtmas ja kaasas on ka mõned kalendrid. Kel oli veel soov soetada siis oleme seal ilmselt kuni asutus kinni pannakse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne