Uaz raami neetimine.
#1

Tere head foorumlased!

Kas oskab keegi soovitada kontakti, kes sellise tööga hakkama saaks?
Asun muidu Harjumaal aga saan liikuda ka mujale.

Tänud!
Vasta
#2

Miks seda neetima peaks?

Teised tolleaegsed on ju keevitatud. Ega seegi mingi lennuk ei ole....?

.
Vasta
#3

(21-02-2020, 12:48 PM)mart665 Kirjutas:  Tere head foorumlased!

Kas oskab keegi soovitada kontakti, kes sellise tööga hakkama saaks?
Asun muidu Harjumaal aga saan liikuda ka mujale.

Tänud!
Rõuge seppa on mõnegi siinse projektipäeviku neetimispeatükis mainitud. Tõsi, Harjumaalt jääb ikka väga kaugele.
Vasta
#4

Täpsemalt tegu siis vedrukanduritega, mis tuleks raami külge neetida. Olen kuulnud, et osad on ka poltidega pannud. Aga ei tea ka jääb nendega pidama...?
Vasta
#5

(21-02-2020, 18:26 PM)mart665 Kirjutas:  Täpsemalt tegu siis vedrukanduritega, mis tuleks raami külge neetida. Olen kuulnud, et osad on ka poltidega pannud. Aga ei tea ka jääb nendega pidama...?
mina enda oma taastasin siis juhipoolne raamipool oli juba paber ja lasin painutada tummisest plekist uue mille keevitasin peale ja läks tema poltidega kinni ja sai ka 2 tonni koormat vedada kastikaga ja ei juhtunud miskit.ka ekspertiis ei kobisenud ülevaatusest rääkimata.poldid võiks olla tugevamat sorti ja siis hää küll.
Vasta
#6

Õhtust !

Kolhoosiaeg sai GAZ-51 vedrukandureid küll poltidega pandud ja pidasid küll.Poldiaugud lasid hõõritsaga üle,treial treis paraja istuga poldid augu järgi ja tihekeermega poldid lõid haamriga paika.Vedruseib ja mutter otsa ja põllule.
Vasta
#7

Õhtust!

Tänud kaasamõtlemast! 
Siis pean kuskilt poldid organiseerima..
Vasta
#8

(21-02-2020, 22:24 PM)mart665 Kirjutas:  Õhtust!

Tänud kaasamõtlemast! 
Siis pean kuskilt poldid organiseerima..
Õhtust!
No võtad kätte ja needid ise ära. Pole seal suurt keerulist midagi. Keegi natuke õpetab ka ja. Otsid ühe abilise kes saab aru kuidas haamert käes hoida ja allub juhataja käsklustele. Big Grin
Vasta
#9

(21-02-2020, 18:36 PM)muska71 Kirjutas:  
(21-02-2020, 18:26 PM)mart665 Kirjutas:  Täpsemalt tegu siis vedrukanduritega, mis tuleks raami külge neetida. Olen kuulnud, et osad on ka poltidega pannud. Aga ei tea ka jääb nendega pidama...?
mina enda oma taastasin siis juhipoolne raamipool oli juba paber ja lasin painutada tummisest plekist uue mille keevitasin peale ja läks tema poltidega kinni ja sai ka 2 tonni koormat vedada kastikaga ja ei juhtunud miskit.ka ekspertiis ei kobisenud ülevaatusest rääkimata.poldid võiks olla tugevamat sorti ja siis hää küll.
Sa räägid 2 tonnist. Mul oli haakel 20 tonni peal ja kandurid poltidega ja ei mingit probleemi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne