Höövel-paksusmasina mark
#1

Tere, kas keegi oskab öelda pildil oleva höövelpingi täpset marki?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

(02-03-2020, 16:30 PM)Antlane Kirjutas:  Tere, kas keegi oskab öelda pildil oleva höövelpingi täpset marki?
vene oma või mis?
paksusega tundub olevat.
laius vist 40 senti?
siis ta võiks olla sr4 teemal midagi.
kuigi väljanägemine tuttav küll pole.
Vasta
#3

Petrosavodskii stankostroitelnõi savod K4123 . Minu oma aastast 1967. Lisaks paksusele vertikaalne freesispindel, peaks vist olema küljes ka tapifrees.
Vasta
#4

Mul on K40 mudel, sellel on küll frees, saag ja horisontaalpuur ka lisaks, kuid küsija mudel on vist nii vana, et seda netist mina küll ei suutnud üles leida ja oma silmaga pole sihukest näinud ka mitte. Samas on hea pink. Hästi lihtne ehitus, laagrite vahetuse võib suitsupausi ajal ära teha vajadusel. Malmist kerega stabiilne jurakas. Koju täiesti piisav. Muide, kui alt paksuse poolelt otsad kinni katta ja imuri ots sinna sisse, siis annab üsna tolmuvabalt peal pool rihtida ja tuba jääb ka saepurust puhtamaks. Ma lahendasin otsade toppimise svammist klotsidega, hea kiire ja tihke lahendus.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#5

(02-03-2020, 20:56 PM)diesel Kirjutas:  
(02-03-2020, 16:30 PM)Antlane Kirjutas:  Tere, kas keegi oskab öelda pildil oleva höövelpingi täpset marki?
vene oma või mis?
paksusega tundub olevat.
laius vist 40 senti?
siis ta võiks olla sr4 teemal midagi.
kuigi väljanägemine tuttav küll pole.
Laius 32cm.
Vasta
#6

(02-03-2020, 22:58 PM)Brrr Kirjutas:  Petrosavodskii stankostroitelnõi savod K4123 . Minu oma aastast 1967. Lisaks paksusele vertikaalne freesispindel, peaks vist olema küljes ka tapifrees.
Tänud vastuse eest!
Vasta
#7

(03-03-2020, 00:23 AM)viplala Kirjutas:  Mul on K40 mudel, sellel on küll frees, saag ja horisontaalpuur ka lisaks, kuid küsija mudel on vist nii vana, et seda netist mina küll ei suutnud üles leida ja oma silmaga pole sihukest näinud ka mitte. Samas on hea pink. Hästi lihtne ehitus, laagrite vahetuse võib suitsupausi ajal ära teha vajadusel. Malmist kerega stabiilne jurakas. Koju täiesti piisav. Muide, kui alt paksuse poolelt otsad kinni katta ja imuri ots sinna sisse, siis annab üsna tolmuvabalt peal pool rihtida ja tuba jääb ka saepurust puhtamaks. Ma lahendasin otsade toppimise svammist klotsidega, hea kiire ja tihke lahendus.
Antud höövlil ka horisontaalpuur ja saag olemas.
Ise ei leia ka netist selle kohta midagi, mõned üksikud vanad Kuldse Börsi kuulutused tulevad välja.
Aga tegu on jah väga hea masinaga, täpsust ja võimsust on küll. Ei anna tänapäevaste odavate masinatega võrreldagi Smile .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne