Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 3)

Inimestel on tõesti vist igav  Smile Smile
https://www.youtube.com/watch?v=cDfMI5ahbJI

(17-12-2020, 09:33 AM)Mart69x Kirjutas:  Inimestel on tõesti vist igav  Smile Smile
https://www.youtube.com/watch?v=cDfMI5ahbJI
Olen ka mõelnud millegi sellise peale,aga siiani ei ole igavaks läinud.

Seltsimees tegi kõik standarti järgi, isegi suutis standarti välja trükkida......
Aga antud standart ei käsitle mitmekäigulisi keermeid, eriti veel meeterkeermeid.
Mis selle tegevuse mõte on, mida saaks selle tootega teha?
Milleks inimesed selliseid videojuppe genereerivad ja internetti risustavad?

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim

(17-12-2020, 14:19 PM)M.R. Kirjutas:  Seltsimees tegi kõik standarti järgi, isegi suutis standarti välja trükkida......
Aga antud standart ei käsitle mitmekäigulisi keermeid, eriti veel meeterkeermeid.
Mis selle tegevuse mõte on, mida saaks selle tootega teha?
Milleks inimesed selliseid videojuppe genereerivad ja internetti risustavad?
professor egghead menace puzzle 
Selle otsinguga tuleb jõulukinke.

Milleks sellised pusled? Eks ikka aja viitmiseks. Jõulud tulekul ja neid mõttetuid kingitusi on oi-oi kui palju.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(17-12-2020, 14:19 PM)M.R. Kirjutas:  Mis selle tegevuse mõte on, mida saaks selle tootega teha?
Milleks inimesed selliseid videojuppe genereerivad ja internetti risustavad?

Klipid sünnivad klikijahist. Tellijad annavad lisaraha.
Toote algpõhimõte ehk sobiks isepingutuvatele kontramutritele või mingite lineaarmootorite süsteemidele kuidagi rakendada.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(17-12-2020, 14:19 PM)M.R. Kirjutas:  Seltsimees tegi kõik standarti järgi, isegi suutis standarti välja trükkida......
Aga antud standart ei käsitle mitmekäigulisi keermeid, eriti veel meeterkeermeid.
Mis selle tegevuse mõte on, mida saaks selle tootega teha?
Milleks inimesed selliseid videojuppe genereerivad ja internetti risustavad?
Eks see ole kord juba nii, et mõned asjad tehakse proovimise-õppimise nimel, enda jaoks. Teadmine, nagu ka videos korduvalt kõlas: ma tegin selle ära!, ei olegi rahas väljendatav.


"Teadmine, nagu ka videos korduvalt kõlas: ma tegin selle ära!, ei olegi rahas väljendatav."

Ma oma närvide huvides ei vaadanud kogu videot kuna ta ei sisaldanud midagi huvitavat , ilmselgelt
on tegu lihtsalt sisu loomisega, niiütelda "разговор и показ ни о чём"
Aga nüüd hommikul vaatasin ära video lõpu.
Ja ta tuli ära;
Кому понравилос, ставте лайк и подписывайтесь на мой канал.

Jumal tänatud, et Cipmaker.ru- s on selliste videotele viitamine ja üleslaadimine keelatud.
On oluliselt puhtam ja kuivem tunne

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim

eks see on selle kodaniku palgatöö.
no samamoodi nagu näiteks meie oma lp. ksf! donn.
kui vaatajaid on siis juutuub maksab.
kas vaatajate püüdmiseks tehakse miskit asjaliku või
treitakse suva vidin või nokitakse niisama nina, see pole oluline.

(18-12-2020, 11:17 AM)diesel Kirjutas:  eks see on selle kodaniku palgatöö.
no samamoodi nagu näiteks meie oma lp. ksf! donn.
kui vaatajaid on siis juutuub maksab.
kas vaatajate püüdmiseks tehakse miskit asjaliku või
treitakse suva vidin või nokitakse niisama nina, see pole oluline.
Võiks olla oluline, see on siiski digimaailma risustamine, prügi, väheväärtuslik kraam. See ei ole kuludeta, bittide-baitide käsitlemine ja hoidmine nõuab energiat, energia tootmine reostab juba reaalset maailma. Aga reaalne maailm võiks olla oluliselt puhtam....

Do'nt panic

kahtlemata on sul õigus.
aga inime on juba seuke elukas, et lisaks leivale on tsirkust ka vaja.
kui mõni koomik tuleb küla kultuurimajja esinema, siis on
tema kohale tulemise kulud suurusjärkudes suuremad kui sama asja
(või treialit) juutuubis vaadates. no ja publikul kohaleminek ka samamoodi
oluliselt ressursimahukam.
no ja tegelikult oli ju natuke ikka huvitav ka.
vähemasti mina polnud enne näinud treipingi küljes freesi ja sagedusmuunduri
koostööd.

'digimaailma risustamise' kohta ütles üks mu sõber, kui neil kaugetel 90ndatel sellega tutvust tegime, sõnad, mille järgi juhindun ma siiamaani- internet paistab olema koht, kuhu igaüks võib oma si**a valada.
Muidugi on temast ka palju abi (või tundub see ainult nii?), aga üldjoontes tasub suhtuda ikkagi reservatsiooniga ja võtta kui meelelahutust

Mina, pretendeerides J.Tatika tiitlile ühendasin oma TB16 pingi ning dremeli et siluda lohku kulunud kuuliauke oma jawa roolilaagril. Sai hea küll kuid kahjuks videotõestust ei teinud.
Ehk järgmine kord.

Aga keegi ei käse internetis lahti teha igasuguseid kahtlasi aadresse ja siis kurta, et millist s....a sealt alla sajab. Kui sattusid sellisele lehele loe, et oled osa võtmas "lohotronist" ja oled üks paljudest.
Samas on see net asendamatu meie kaasaegse elutempo juures. Ma ei kujuta ette kui "juhe seinast välja" tõmmatakse.  Kiviajas tagasi. 
Isegi pealtnäha selline lihtne asi nagu aadressi järgi kliendini sõitmine???  Kui poleks netti ja tema võimalusi siis lõunaosariikides (I, E) ilma netita ei kujuta seda enam ette.

Aquila captas non muscas.

See kiviaeg on siis iga kell käeulatuses. Selles poleks midagi hullu. Kui peaks tulema, siis loksuvad asjad jälle paika tagasi. Toungue 
T.

80 datel,kui hakkasid ka meie maile ilmuma lääne fototehnikat ,tegi minu kunagine treiõpetaja paljudele vahetükke objektiividele .Optika oli neil bajonettliidesega .aparaatidel aga keere ,samuti 3 või 4 niidiga.Makrovõtterõngad jne.("mutri" diameeter ca.40 mm.,samm ehk milline ,ja lõppes kandiga ,mitte ei saanud tera pikalt üle lasta )Tegija mees oli.
  Selles klipis näitas aga mees ,mida ühe vene kolakaga teha saab.( eriti kui on igav  Big Grin Big Grin).Kui nüüd lugeda meie treipingi teemat ,siis selline kriitika küll kohatu.
PS; Mis puutub laikidesse siis vaba valik ju.Samas ,mehele kes korjab netist kokku igasuguse P....a A.La "võimalik vaid venemaal" laigitakse mis hirmus.

Küsiks ka ühe teemasse sobiva küsimuse:
Teab keegi soovitada plekkseppa Tallinnas, kes on võimeline tegema paar koopiat auto väljalaske ja kere vahel asetsevast kaitse/varjestus plekist?
Suurus u. ~20x30cm aga vajab ehk veidi rohkem kolmemõõtmelist tuuningut, et oma kohale sobida.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

(17-12-2020, 14:19 PM)M.R. Kirjutas:  Seltsimees tegi kõik standarti järgi, isegi suutis standarti välja trükkida......
Aga antud standart ei käsitle mitmekäigulisi keermeid, eriti veel meeterkeermeid.
Mis selle tegevuse mõte on, mida saaks selle tootega teha?
Milleks inimesed selliseid videojuppe genereerivad ja internetti risustavad?
Ma isegi vaatasin selle video ära, kuigi ei saa aru, miks see nii pikk oli. Mees muidugi oskas oma tööd, kuid selle junni otstarve on ikkagi küsitav. Koju kapi peale, et viina kõrvale vaadata, kuidas mutrid end ise keeravad?
See interneti saastamine- jutt jumala õige ja kui oleks kuidagi võimalik kindlaks teha, kui palju seal mõistlikku on, siis ma julgen arvata, et vähemalt pool ei kõlba tegelt kuhugi.
Samamoodi igasugu krdi suunamudijad (täiesti haige sõna, kui aus olla) ja juutuuberid (need on moo meelest eriti mõttetud tegelased) üldse ära keelata.
Seda va saastamist on üldse kohutavalt palju nii internetis, telekas kui ka raadios. Seda nii mõttetute klippide, saadete, muusika kui ka reklaami osas. 
Muidugi kui ma viimati üle 2 aasta tagasi uudiseid lugesin, oli nt delfi sama seis poolkirjaoskamatute "ajakirjanike" ja jaburate pealkirjadega artiklitega.

Jumala poogen mida valmis treitakse ja palju seda laigitakse ja "mõnel on ikka väga igav" oli mõeldud postiivses mõttes just selle freesi kasutuses ja tehtud rakises, mis seda kinni hoiab. Idee oli nii teostusel kui lõpptulemusel ju superlahe. Sellisele ideele annab lihtsalt tulla  Smile  Kummiga naise põrutamine on ka energia raiskamine ning loodusjälje jätmine. Soojätkamise seisukohast suht pointless tegevus.

Mis te põhulõuad ise paremad olete, lehekülgede kaupa sisutühja teksti...  Big Grin Toungue

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(18-12-2020, 12:00 PM)diesel Kirjutas:  ...
vähemasti mina polnud enne näinud treipingi küljes freesi ja sagedusmuunduri
koostööd.
proovisin hiljaaegu (puidu) treipingi ja sagedusmuunduri koostööd teraga, pärast drelliga, oluliselt lihtsamas vormis kui antud videos, eesmärk pea sama. Aga ei õnnestu, sageduse 10Hz juures on jõudu ka madalaima ülekandega ebapiisavalt, peab ka freesiga katsetama, nb, mitte juutuubi tarbeks.


Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne