Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 3)

Andurid on Bosch. Küünlad on täpselt need, mis tehas ette näeb. Samad küünlad olid mu eelmisel, igapäeva V8-l ja töötasid aastaid. Samas ma ei imestaks ka, kui jukerdavate andurite tõttu küünlad tuksi läinud on.

(26-09-2020, 10:36 AM)Aare R. Kirjutas:  Andurid on Bosch. Küünlad on täpselt need, mis tehas ette näeb. Samad küünlad olid mu eelmisel, igapäeva V8-l ja töötasid aastaid. Samas ma ei imestaks ka, kui jukerdavate andurite tõttu küünlad tuksi läinud on.
Igaks juhuks selline kogemus, et 10 aastat käesolevast vanemalt BMW 735 puhul läksid kommutaator ja küünlad tuksi kuna sai teadmatusest peale pandud mingi odav ja valede takistustega küünlajuhtmete komplekt. Seejärel selgus, et BMW puhul on küünlajuhtmete takistused üsna täpselt paigas ning tuleb vahetuseks osta õiged ja seetõttu üsnagi kallid küünlajuhtmed.

Suitsugeneraatoriga sisselaske lekked on kinni püütud?

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Suitsutesti ma teinud ei ole, aga sisselaske on kõik tihendid vahetatud, kaasa arvatud kolle otstes olevad drosseli ja karterituulutuse tihendid. Tihendid on kõik Elringi omad. Samuti on terve drosseli ja õhulugeja vahel olev lõõts. 
Küünlajuhtmete kohta nii palju, et sellel on 8 süütepooli ja kõik töötavad.

Kuna minijalgrataste puhul kasutatakse tihti 12 tollaseid rattaid ja parematel rehvidel kipub kandevõime ainult 55kg olema siis miks nad rolleri rehve ei kasuta. Ok jalgratta puhul natuke üle pingutatud aga ka eletrirollerid kasutavad jalgratta rehve. Kas rolleri ja jalgratta 12 tollise veljel mingi vahe, erinev mõõtemeetod või midagi. Või tõmbaks laia jalgratta rehvi asemele kitsa rolleri rehvi ja peaks sobima. Või jääb kogu asi kapitalismi taha.

Erinev mõõtemeetod jah. Jalgrattalistel mõõdetakse tollides terve ratta diameeter. 12"= ca 30cm, rehvi sisediameeter 203mm. Mootorrattalised aga väljendavad tollides velje läbimõõtu.
See 203mm on ca 8". Sellist rolleri rehvi aga pole.

Kas keegi  oskab aidata/kommenteerida katusebokside teemal. Tahan pere autole katuseboksi, min 500L. Kas keegi oskab öelda, on mõne firma boks ka selline, mida osta ei maksa? või mida just kindlasti võtta?
Tarvis teda ikka pere autoreiside jaoks, et paigutada telk, magamisasjad jms katusele ja muu nodi autosse. Varem olen kasutanud 310L Thule boksi, aga see jääb ilmselgelt väikeseks.
Samuti teab keegi äkki mõnd ettevõtet, kust seda boksi kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega hankida?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(28-09-2020, 16:00 PM)saarrand Kirjutas:  Kas keegi  oskab aidata/kommenteerida katusebokside teemal. Tahan pere autole katuseboksi, min 500L. Kas keegi oskab öelda, on mõne firma boks ka selline, mida osta ei maksa? või mida just kindlasti võtta?
Tarvis teda ikka pere autoreiside jaoks, et paigutada telk, magamisasjad jms katusele ja muu nodi autosse. Varem olen kasutanud 310L Thule boksi, aga see jääb ilmselgelt väikeseks.
Samuti teab keegi äkki mõnd ettevõtet, kust seda boksi kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega hankida?
aga miks Thule toodang ei sobi?

Pähkliajude hirm

(28-09-2020, 17:22 PM)ounou Kirjutas:  
(28-09-2020, 16:00 PM)saarrand Kirjutas:  Kas keegi  oskab aidata/kommenteerida katusebokside teemal. Tahan pere autole katuseboksi, min 500L. Kas keegi oskab öelda, on mõne firma boks ka selline, mida osta ei maksa? või mida just kindlasti võtta?
Tarvis teda ikka pere autoreiside jaoks, et paigutada telk, magamisasjad jms katusele ja muu nodi autosse. Varem olen kasutanud 310L Thule boksi, aga see jääb ilmselgelt väikeseks.
Samuti teab keegi äkki mõnd ettevõtet, kust seda boksi kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega hankida?
aga miks Thule toodang ei sobi?
Mul Thule ja rahul. Kahelt poolt avatav.

(28-09-2020, 17:22 PM)ounou Kirjutas:  
(28-09-2020, 16:00 PM)saarrand Kirjutas:  Kas keegi  oskab aidata/kommenteerida katusebokside teemal. Tahan pere autole katuseboksi, min 500L. Kas keegi oskab öelda, on mõne firma boks ka selline, mida osta ei maksa? või mida just kindlasti võtta?
Tarvis teda ikka pere autoreiside jaoks, et paigutada telk, magamisasjad jms katusele ja muu nodi autosse. Varem olen kasutanud 310L Thule boksi, aga see jääb ilmselgelt väikeseks.
Samuti teab keegi äkki mõnd ettevõtet, kust seda boksi kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega hankida?
aga miks Thule toodang ei sobi?
Pole nagu maininud, et ei sobi Thule toodang. Lihtsalt Thule suur box on omajagu kallim, teiste tootjate omast. Pigem uuringi, kas need teiste tootjate omad kannatavad kriitikat või ei.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

Mina kasutasin paar aastat tagasi ja paar aastat ajas Packline nimelist poksi. Oli täitsa ok ja midagi halba ei ole öelda. Kui nüüd oleks uuesti vaja siis vaataks jälle sinna suunda. 
Oli samaks otstarbeks ehk telkide ja magamiskottide jms. Varustuse vedamiseks.

Kui nagi enam pole,siis mis moodi siia arvutist edaspidi teema alla pilte saab laadida,eriline IT vana pole.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983

Kui postitust teed, ilmub alla vasakusse serva kiri Manused.

Seal all on "Lehitse". Klikid sellele ja otsid arvutist sobivad pildid. Siis klikid paremal all olevale nupule lisa manus. Korraga saad lisada mitu pilti.

Piltide suurus on küll piiratud, vist oli 800 kb maksimaalne. Nii et teoreetiliselt peaksid tegema enda piltidest koopiad, mille pikem külg on näiteks 1000.

A.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

max manusesuurused on täpsemalt tüübiti sellised:
.bmp (Enabled) 100 KB
.doc (Enabled) 1 MB
.gif image/gif (Enabled) 500 KB
.jpg (Enabled) 800 KB
.pdf (Enabled) 13.72 MB
.png image/png image/x-png (Enabled) 500 KB
.psd application/x-photoshop (Enabled) 1 MB
.txt text/plain (Enabled) 50 KB
.xls application/vnd.ms-excel (Enabled) 2.95 MB

Kui loogika sobib ja google account on olemas, siis 15GB maht on drive.google.com

Proovingi, kas saab sealt pilti otse foorumisse kuvada:
[Pilt: view]

vastus: ei saa. Saab vaid lingina.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

Peab valima sealt embed item ja copy paste


Õhtust!
Proovisin, kuid ütleb, et pilt on liiga suur. Edasi toimetada ei mõista. Ilmselt pean sõprade poole pöörduma, kes teavad.

T.

(30-09-2020, 22:04 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Õhtust!
Proovisin, kuid ütleb, et pilt on liiga suur. Edasi toimetada ei mõista. Ilmselt pean sõprade poole pöörduma, kes teavad.

T.

 Tõmba endale tasuta asi piltide töötlemiseks (ja vaatamiseks), nimi Irfanview. Võid siis sõbraks pidada :)

Kust võiks saada head ketast alumiinium pindade puhastamiseks vanast tihendist ja miist sogast. Sellist, mis alumiiniumile kriipse ei tee. Võiks istuda akudrelli või minifreesi otsa

Kummist ketas akutrelli otsa. Ma ostsin omale Automaailmast, kui oli vaja ustelt peale tihendite eemaldamist teibijääke eemaldada. Minu meelest väga hea asi, teibist ja liimist ei jäänud jälgegi, samas ei kahjusta ka värvipinda, nime poolest on see teibieemaldusketas.
Sääne:
[Pilt: 3a272c20-2537-445d-9645-f06d7dc48218.jpeg]

Ei ole vaja mingit programmi tõmmata. Ava foto nagunii arvutis oleva MS Paintiga ning vajuta Ctrl+W ja vähenda või suurenda pilti palju tahad.

See kummiketas on ideaalne abiline velgedelt kleebitavate raskuste jääkide eemaldamisel.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne