Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 3)

1979a paigaldatud kohapeal keevitatud raudtorud,katlast kaugemal astmeliselt lähevad peenemaks.Pole probleemi siiani.Ära ka ei roosteta.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816

Kas vasktoru ja alumiiniumradikas ei hakka omavahel reageerima?

Ei hakka.
Enamus kalorifeere on vask + alumiinium.
Püüan hiljem pildi lisada.

Vask- ja alujuhtme ühe kruvi alla panekul pidi küll terasseibi vahele panema.......
Keemias olen vilets, aga midagi nad seal vahetasid omavahel ja tulemus oli inetu.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Kas Aeromotorsi pakist kasutatud osa leidmine on tavapärane?
Ma ehk korra-paar aastas ostan midagi, raske hinnata, keegi kindlasti tellib sagedamini.

(09-11-2020, 19:53 PM)Kalts Kirjutas:  Kas Aeromotorsi pakist kasutatud osa leidmine on tavapärane?
Ma ehk korra-paar aastas ostan midagi, raske hinnata, keegi kindlasti tellib sagedamini.
Mis osast juttu ja millises mõttes kasutatud?
Ise olen nii pidurisadulaid kui ka -kettaid Aeromotorsisse tagasi saatnud kuna detailid ei sobinud autole. Viimast muidugi avastad alles siis kui uus detail juba külge on polditud. Seega mutrite jäljed, kriipsud-kraapsud ja mustad näpujäljed siia-sinna ikka jäävad ja detail läheb edasi järgmisele kliendile. Sellises "kasutatuses" mina isiklikult probleemi ei näe.

(09-11-2020, 19:53 PM)Kalts Kirjutas:  Kas Aeromotorsi pakist kasutatud osa leidmine on tavapärane?
Ma ehk korra-paar aastas ostan midagi, raske hinnata, keegi kindlasti tellib sagedamini.

Avatud ja uuesti kinniteibitud pakendit olen pakist välja tõstnud. Tükk sellest halvem ei saanud, stabika kont kestis endiselt aasta.

Uus lambda andur saabus lahti katkutud kilepakendis, ots tahmane, keermelt näha, et värskelt maha keeratud, juhtme rüüž ja pistik porine.
Natuke oli vist paberiga vuntsitud ka, aga ega eriti vaeva polnud nähtud. Ega Aeromotors midagi teha saagi, nad ei suuda kogu kaupa üksipulgi läbi vaadata.

Kust kohast saaks osta porolooni, 2000mm X 1200mm
E-poode ning nende tarneaega tean.
Sooviks minna ja ise kohapealt, soodsalt osta.

paksust teadmata pakuks et nt. Jysk ja odav madrats ? Toungue

(10-11-2020, 11:16 AM)MeelisV Kirjutas:  paksust teadmata pakuks et nt. Jysk ja odav madrats ? Toungue

kuni 100mm, ideaalne oleks 50mm

mis põhjustab auto pardapinge nn vahelduvkomponenti (tuled "võbelevad". Isegi hõõgniidiga pirnid)? Mis generaatori osa peaks pinge ära siluma?

mul on kahel masinal pardapinge ebastabiilne:
- M2140-l ütles pingeregulaator üles ja uuega (Härmas 6eur maksnu) ei ole pinge hea. Probleem on justkui pingeregulaatoris
- samas '91a Opelil (Boschi generaator - sellist tüüpi) puhul püüdsin ebastabiilsust pingeregulaatori vahetusega kaotada: esimese ca 10Mm puhul oli justkui ok, siis aga enam mitte. Probleem ei ole justkui pingeregulaatoris, kuna mitmega sama jama

edit: ja ega ei ole mosu generaatorile nn lääne regulaatorit? Mosuklubis küsisin isegi, aga paistab, et ei ole:
http://mosseklubi.ee/foorum/viewtopic.php?f=11&t=6692

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

Kui teema siia üldse ei sobi, võib julgelt kustutada!
Nimelt tarvis paariks/kolmeks aastaks "ajutist" kuid sooja põrandat olemasoleva plaaditud põranda peale.
Plaanis kõige alla panna põrandakütte alusplaat TYCROC UHP. Aga mis järgmiseks kihiks?? Piisab mingist kipsisit või osb, kui paks? Kõige otsa läheb pvc.

vabal ajal painutan kaablit...

(10-11-2020, 11:51 AM)13piisab Kirjutas:  mis põhjustab auto pardapinge nn vahelduvkomponenti (tuled "võbelevad". Isegi hõõgniidiga pirnid)? Mis generaatori osa peaks pinge ära siluma?

Dioodiplokk, Ma mosse laadimisse pole kunagi süüvinud aga need paar lääne genekat millega olen kokku puutunud omavad dioodiplokki taga otsa peal. Peaks koosnema kolmest dioodist mille ülesandeks on vahelduva voolu alaliseks silumine.

Edit: Parandan end, peale postitamist tundus küll natuke vale aga kiiruga mõtlesin, et ah las jääb, küll targemad parandavad... Mu Lauses peaks olema: "kolmega jaguv arv dioode"

(10-11-2020, 12:07 PM)rocker Kirjutas:  Kui teema siia üldse ei sobi, võib julgelt kustutada!
Nimelt tarvis paariks/kolmeks aastaks "ajutist" kuid sooja põrandat olemasoleva plaaditud põranda peale.
Plaanis kõige alla panna põrandakütte alusplaat TYCROC UHP. Aga mis järgmiseks kihiks?? Piisab mingist kipsisit või osb, kui paks? Kõige otsa läheb pvc.
https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=43219&pid=446679#pid446679

kui all on soojustamata põrand ja peale tekitad paksema kihi, jääb küttevõimsus väikeseks. Neid 20..50mm paigaldus-polüstüroole päris soojustuseks lugeda ei saa: köetava põranda all käib maapinnal soojustus suurusjärgus 200mm.

ma panin 2.korrusele Siccus süsteemi + 12mm OSB + 7..8mm laminaadi. Töötab, kuigi viilu all on välisperimeetrit päris mehiselt ja soojustust on harju keskmiselt - 200mm tavalist (37?) villa.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

(10-11-2020, 13:37 PM)BchPls Kirjutas:  
(10-11-2020, 11:51 AM)13piisab Kirjutas:  mis põhjustab auto pardapinge nn vahelduvkomponenti (tuled "võbelevad". Isegi hõõgniidiga pirnid)? Mis generaatori osa peaks pinge ära siluma?

Dioodiplokk, Ma mosse laadimisse pole kunagi süüvinud aga need paar lääne genekat millega olen kokku puutunud omavad dioodiplokki taga otsa peal. Peaks koosnema kolmest dioodist mille ülesandeks on vahelduva voolu alaliseks silumine.
Alaldi koosneb 4 dioodist. Kontrollitakse testriga.

Dioodide arv hakkab juba lähenema õigele arvule - kes pakub rohkem? Rolleyes

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

(10-11-2020, 16:03 PM)Walter Kirjutas:  Dioodide arv hakkab juba lähenema õigele arvule - kes pakub rohkem? Rolleyes
Pakuks veel rohkem (nt 120), tegelikult on 3 ühtpidi ja 3 teistpidi. Kokku oskab igaüks lugeda.

Jah, tuleb välja, et kindlat arvu polegi, on 6 ja 9 dioodiga. Oleneb mudelist. Olen tuttav vaid 01 omaga VAZ-ide hulgast. VAZ autode kohta on skeeme: https://marshalinstrument.ru/et/remont/s...yuchaem-i/

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(10-11-2020, 14:17 PM)13piisab Kirjutas:  
(10-11-2020, 12:07 PM)rocker Kirjutas:  Kui teema siia üldse ei sobi, võib julgelt kustutada!
Nimelt tarvis paariks/kolmeks aastaks "ajutist" kuid sooja põrandat olemasoleva plaaditud põranda peale.
Plaanis kõige alla panna põrandakütte alusplaat TYCROC UHP. Aga mis järgmiseks kihiks?? Piisab mingist kipsisit või osb, kui paks? Kõige otsa läheb pvc.
https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=43219&pid=446679#pid446679

kui all on soojustamata põrand ja peale tekitad paksema kihi, jääb küttevõimsus väikeseks. Neid 20..50mm paigaldus-polüstüroole päris soojustuseks lugeda ei saa: köetava põranda all käib maapinnal soojustus suurusjärgus 200mm.

ma panin 2.korrusele Siccus süsteemi + 12mm OSB + 7..8mm laminaadi. Töötab, kuigi viilu all on välisperimeetrit päris mehiselt ja soojustust on harju keskmiselt - 200mm tavalist (37?) villa.
Jäi mainimata, et all on köetud kelder.
Seni maani selles ruumis kütteallikat pole ja talvel seisab soe tänu kõrval olevate tubade kütmisele(uksed lahti) Selle põrandakütte eesmärk oleks pigem, et hea paljajalu peal olla.

vabal ajal painutan kaablit...

aavu Kirjutas:
Walter Kirjutas:Dioodide arv hakkab juba lähenema õigele arvule - kes pakub rohkem? Rolleyes
Jah, tuleb välja, et kindlat arvu polegi, on 6 ja 9 dioodiga. Oleneb mudelist. Olen tuttav vaid 01 omaga VAZ-ide hulgast. VAZ autode kohta on skeeme: https://marshalinstrument.ru/et/remont/s...yuchaem-i/
Need 3 lisadioodi on kontroll-lambi jaoks, olenevalt skeemist. Standardlahendus on ikka 6 dioodi 3-faasilisest vahelduvvoolust alalisvoolu saamiseks. Need põhidioodid ei silu pingekõikumisi, vaid lõikavad ära vahelduvvoolu mittevajalikud perioodid pingegraafikust, tekitades alalisvoolu (küll kergelt pulseeriva aga täiesti kasutatava).

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne