Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 3)

Isand Daff, nii pikka juttu poleks olnud tarvis kirja panna.
Piisanuks sellest seletuskirjast küll, kuis kolhoosnike paate sovetskoje pudelisse pakitud karbiidiga ribadeks lasti  Big Grin

(31-12-2020, 17:23 PM)Janka Kirjutas:  Isand Daff, nii pikka juttu poleks olnud tarvis kirja panna.
Piisanuks sellest seletuskirjast küll, kuis kolhoosnike paate sovetskoje pudelisse pakitud karbiidiga ribadeks lasti  Big Grin

Sovetskoje teemat siin lahata võib saada süüdistuse terrorismis. AGa mul täna voodirežiim ja igavusest valgustasin rahvast populaarteaduslikus mõttes.

Aquila captas non muscas.

(31-12-2020, 18:36 PM)Daff Kirjutas:  
(31-12-2020, 17:23 PM)Janka Kirjutas:  Isand Daff, nii pikka juttu poleks olnud tarvis kirja panna.
Piisanuks sellest seletuskirjast küll, kuis kolhoosnike paate sovetskoje pudelisse pakitud karbiidiga ribadeks lasti  Big Grin

Sovetskoje teemat siin lahata võib saada süüdistuse terrorismis. AGa mul täna voodirežiim ja igavusest valgustasin rahvast populaarteaduslikus mõttes.
Tundub, et läks õnneks. Ise pole seda pauku kuulnud-näinud, aga väidetavalt  olla pauk koos tulega käinud, seda siis sinise ballooniga ühendatuna. Aknad uksed käinud väljapoole lahti ja keevitatav auto läinud tuleroaks. Keevitajal armid näos ja prillid-mask päästnud silmad.
Šampuse kokteili saladus peitus korgi sisse surutud pulbris, aktiveerimiseks keerati pudel kummuli...


..atsetüleen üksinda on ju üsna poisike... 
..veli hapnikuga hakkab seltsis TEGUSID tegema..!!!

loll on loll olla.

Head uut aastat!

Kas nende kolme taevast alla sadanud tüki näol on tegemist nägemata jäänud valgusmänguga?
Esialgu ei taha nagu katlasse visata, juhend ütleb, et jäägid visake vette.
Paber laguneb laiali ja sisu jääb kaladele?

   

Ämbrisse, mitte merre.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Me tegime nn.garbiidirakette sedamoodi; Pudelisse suts vett ,siis peotäis muru vahekihiks ,siis garbiiditükid otsa (jäid rohu peale pidama ) siis kork tummiselt peale ja otsapidi auku .Vesi ja garbiit segunesid , rakett lendaski ikka kõrgele.Mingis paadis võis see ainult segadust tekitada ,mitte õhku lasta .Selleks pealegi tuld lisaks vaja.Ehk saunanaiste jutt. Big Grin

Kas keegi siinsetest metallitöö meistritest teeks mulle pildil oleva asja sarnase viguri valmis alumiiniumist? Matall peab olema kerge ja tasakaalustatud, kuna kasutatakse seda ketaslõikuril, joonläbimõõt ila terata ca 180mm


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

(02-01-2021, 22:22 PM)maisalup Kirjutas:  Kas keegi siinsetest metallitöö meistritest teeks mulle pildil oleva asja sarnase viguri valmis alumiiniumist? Matall peab olema kerge ja tasakaalustatud, kuna kasutatakse seda ketaslõikuril, joonläbimõõt ila terata ca 180mm
https://www.lahzit.ee/et/

Eelmine postitus olevat katki olnud, proovin uuesti.
Teevad valmis asja, kiidetakse. Ainult see €€€...


Ikka on kõik tasapinnalised! Vaata korraks uuesti pilti tahetavast asjast!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(03-01-2021, 11:02 AM)Marko Kirjutas:  Ikka on kõik tasapinnalised! Vaata korraks uuesti pilti tahetavast asjast!
Jah, nägin, tean.


Head asjad maksavad raha ja korra mõtlesin ka nende poiste peale, aga kuna nende tegevusalas mingi aeg ei olnud erinevate gerade valmistamine, siis jõudsin järeldusele, et ju tellivad hiinast suurtes kigustes ja eritellimustegga ei tegele. Ilmselt olekski parem kui ta sellise kujuga on nagu lahzit koorija tera, siis mahub paremini kaitse külge ära. 
Eks ma uurin neilt, mis jutt neil on. Vaia on seda sarnasel otstarbel- palgitööks ja nimelt vara viimistlemiseks.

Laevanduses kasutatakse duschi ruumi puhul membraan pumpa mis peaks siis allpool mustavee paaki oleva veel torudest ära tõmbama. Reklaam väidab et tõmbab kuivaks ja ei karda tühjalt käimist ja on veel pikaaealine kah. Ka paigaldatakse neid lisavarustusega majadesse kus pesemisvõimalus all pool kanalisatsiooni on. Ma ise olen membraan pumbaga kokku puutunud ainult selle uputatavaga mis 90-datel kastmisvett kauvust pumpas. Aga see on täiesti idagi muud kui see udupeen laevanduses kasutatav pump.

Tunnen hr. Laatsitit (sealt see nimi "Lahzit") isiklikult ajast, mil ta EPAs mehaanikat juhendas. Ja olen kuulanud teda ka seminaril selle toote algusaegadest rääkimas. Tegu ikka ta enda väljamõelduga.

(03-01-2021, 17:01 PM)olli Kirjutas:  Tunnen hr. Laatsitit (sealt see nimi "Lahzit") isiklikult ajast, mil ta EPAs mehaanikat juhendas. Ja olen kuulanud teda ka seminaril selle toote algusaegadest rääkimas. Tegu ikka ta enda väljamõelduga.
Jah, süvenesin nende infosse ja uurisin firma ajalugu ning nende koorimisketta sündi ja nende uuendusi. Kuna mulle meeldivad tööriistad mis on tehtud töötegemiseks mitte lihtsalt mingi käkk millega kuidagi saab asja aetud, siis tekkis just see õige tunne, et Lahzit võiks olla just see koht kust saab õige asja.
Olen juba varem teratoimitusest ja mujalt uurinud, sealt pole kippu ega kõppu. Sellist segast kes üksikkorras miskit küsib ja suuri summasid ei lehvita väga ei taheta teenindada. Aga tundub, et Lahzit meestega võib täitsa asja saada
Saatsin kirja teele koos täpse kirjeldusega milline võiks olla, mis geomeetriaga oleks see relakas kus otsas see tööle hakkab ja kuna olen veidi ka vastava valdkonna meestega rääkinud, siis oleks huvi ka teistel sellise toimiva asja vastu millele on varuosad/terad saadaval kiirelt ja pidevalt kui neid vaja läheb. 
Tänud mehed, et juhatasite mind õigele teele! Ja head ja tegusat uut aastat kõigile!

Olen proovinud "saeketiga" ketast (20,-?), erinevaid nn. hammastega puidukettaid aga kuna elu armas ja näpud-käed loetud ning vajalikud, siis proovimiset kaugemale pole jõudnud. Ainumad mis käigus, on Boschi raspelkettad, sirge ja kumera pinna jaoks. Jõudlus napp, aga aega on. Viidatud kettaid kiidetakse, aga endal harva vaja, saab ilma hakkama.


huvi pärast küsiks, et kuis nende erinevate ketaste jõudlus võrreldes liimeistriga on?

Liimesiter tiba teine riist, neid peaks ikka võrdlema vara-või künakirvega. Aga ise olen ka ilmselt liiga arg sest sellised asjad relaka küljes mitte ei meeldi

(03-01-2021, 20:32 PM)pvr Kirjutas:  Liimesiter tiba teine riist, neid peaks ikka võrdlema vara-või künakirvega. Aga ise olen ka ilmselt liiga arg sest sellised asjad relaka küljes mitte ei meeldi

Ikka koorimiseks sobib ka, mitte ainult vara tegemiseks.

https://www.youtube.com/watch?v=7pEsrn2B1jY&ab_channel=Lahzit


(03-01-2021, 18:30 PM)diesel Kirjutas:  huvi pärast küsiks, et kuis nende erinevate ketaste jõudlus võrreldes liimeistriga on?

Ma olen kõrvalt töö tegemist näinud nõgusa mootorsae külge käiva palgikoorijaga. Kogenud mehe käes läks töö nagu muuseas, oksakohad ka vaevata võttis siledaks.
Aga mullane palk olla ikka surm. Tera võib olla kui tahes tugev, ikka viskab tükke välja.
Siin ka igasugu relaka ja mootorsae külge käivaid varafreese, kui ka koorijaid:
https://hortulus.ee/tootekategooria/palg...ikoorijad/
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne