Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 3)

(21-01-2021, 20:41 PM)zazik Kirjutas:  ... Kahjuks arvatakse täna, et auto juhtimine on inimõigus ja nii pääsevad paljud neist reaalsete võimeteta isikutest lõpuks ikkagi rooli.
kunagi arvati, et kirjaoskus on vaid eriti andekate valitute privileeg, tänapäeval väidetakse, et isegi minusugust elevandi jala alt kõrvaga läbikäinut pidada saama musikaalseks koolitada ...
mis seal siis autojuhiks õpetamises keerulist. Mul noorema tütrega sama seis, teooria probleemideta (ikkagi kuldmedalitüdruk), 2x tegi sõidueksamit ja ei saanud hakkama, sj autokoolis oma instruktoriga olla kõik ok olnud ka pärast esimest eksamikorda lisasõitudel aga eksamisõidul närvid ... nüüd juba aastaid ilma lubadeta. Vahepeal õue peal lasen ikka auto ümber parkida vms ja pole probleeme ...

(21-01-2021, 20:01 PM)MeelisV Kirjutas:  Kas kuskil võiks olla piir? 
33x teooriat või 29x sõitu võiks olla ikkagi liig mis liig.

Võiks olla nagu riigikogus, üks isik saab ühel teemal teha 100 parandust.

On keegi käinud viimasel ajal mõnes kuumtsingi teenust pakkuvas asutuses väiksemat kogust asju tsinkimas.
Sooviks paari kilo jagu plekki kuumtsinkida ja huvitab just see, kus sellise mõtetu kogusega jutule saab. Kui kunagi sai voltas EDIT: KÜLMTSINKIMAS käidud, siis panin teinekord suurema kaaluga mõtetut sousti kaasa, et tädidel oleks motivatsiooni asjaga tegeleda. Sooviks seekord ilma sellise klounaadita hakkama saada.
Eriti uhke oleks, kui saaks lihtsalt pakiautomaadiga saata ja tagasi ka samuti.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

See hea uudis,et Volta ka kuumtsingiga tegeleb.

(22-01-2021, 20:56 PM)ahtos Kirjutas:  See hea uudis,et Volta ka kuumtsingiga tegeleb.

Unustasin mainida, et kui Voltas käisin, siis tegeleti ikka galvaanikaga. Kuumtsinki Voltas.... ei lükka ümber ega kinnita. Pole õrna aimugi.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

Galv-Est'i nimelist käitist Kiiul julgen soovitada.

Mille paak võiks see olla, kraan ka all. Hädasti oleks korki vaja, benssu hoidvat.

       

(23-01-2021, 11:41 AM)dude Kirjutas:  Mille paak võiks see olla, kraan ka all. Hädasti oleks korki vaja, benssu hoidvat.
motoblok mb1

MeelisV Kirjutas:Kas kuskil võiks olla piir? 
33x teooriat või 29x sõitu võiks olla ikkagi liig mis liig. 

https://www.autoleht.ee/uudised/uudised.php?uid=63669&gid=154
Seda nimetatakse riigikassa täitmiseks e. lihtsalt äriks. Lollidelt tulebki raha ära võtta.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

(23-01-2021, 12:30 PM)Walter Kirjutas:  
MeelisV Kirjutas:Kas kuskil võiks olla piir? 
33x teooriat või 29x sõitu võiks olla ikkagi liig mis liig. 

https://www.autoleht.ee/uudised/uudised.php?uid=63669&gid=154
Seda nimetatakse riigikassa täitmiseks e. lihtsalt äriks. Lollidelt tulebki raha ära võtta.
No ei tea kas alati. Omal ka üks tuttav kes muidu norm töömees aga kooliharidus pähe ei hakanud. Püüdis küll aga põhikooliga piirdus.  Käis ka korda 15 teooriaeksamil kuni load kätte sai. Ei arva et ta seepärast kehvem inimene oleks.

(21-01-2021, 20:01 PM)MeelisV Kirjutas:  Kas kuskil võiks olla piir? 
33x teooriat või 29x sõitu võiks olla ikkagi liig mis liig. 
No nii kogenud spetsialistile tuleks ikka load lõpuks kätte anda. Kui ikka nii palju on suutnud, ju ikka oskab ka midagi. 
Ma küll nii palju ei jõuaks eksamitel käia. Smile

(23-01-2021, 11:41 AM)dude Kirjutas:  Mille paak võiks see olla, kraan ka all. Hädasti oleks korki vaja, benssu hoidvat.

Näib kahtlaselt MB1 moodi küll.

Ma kardan, et sellele polegi võimalik bensukindlat punni peale panna. See peab ju ventileeruma ka.

Kas keegi viitsib kinnitada minu arusaama  soonrihmade markeerimise osas? Esimene arv märgib soonte arvu ja viimane pikkust, aga tähed seal vahel, kui olulised need on, kas need näitavad materjali? 6PK1050, 6DPK1195, on ka muid markeeringuid.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!

6 jah soonte arv. Pk on ühepoolne, dpk peaks olema kahepoolne rihm, nt. Volvodel kasutusel. Viimased numbrid on pikkus.

On kellelgi kogemisi Clint võsalikuriga VÕSALÕIKUR CL-BC620 vaja teha tööd oma tarbeks aastas 5-10 tundi. Hetkel bauhoffis 115€

Sõber ostis kevadel sellise,tüüpiline hiinakas oma kehvade plastosade,voolikude jms.,arvan et kui ise hoolas oled ja väga palju kasutust ei ole siis toimib ilusti.
Muidu käivitus hästi,ja võimu jagub,omanik ise on rahul hetkeseisuga.
Ahjaa trimmipea sai kohe husqvarna oma pandud originaal on täielik rämps-mingitest kokkusulatatud solgitorudest vms. valmistatud.

IZ-56 61a,IZ-ju2k 71a,Dnepr MT-9 74a

(24-01-2021, 17:02 PM)peeter11 Kirjutas:  Sõber ostis kevadel sellise,tüüpiline hiinakas oma kehvade plastosade,voolikude jms.,arvan et kui ise hoolas oled ja väga palju kasutust ei ole siis toimib ilusti.
Muidu käivitus hästi,ja võimu jagub,omanik ise on rahul hetkeseisuga.
Ahjaa trimmipea sai kohe husqvarna oma pandud originaal on täielik rämps-mingitest kokkusulatatud solgitorudest vms. valmistatud.
Trimmerina mul aastaid toiminud stihl krooni aeg ostetud aga metsasihtidel võsaga maadlemisel vaja tummisemat

No kui võsakat ikka vaja on pigem selline siis vast: https://www.clientisking.eu/vosaloikur-t...echt-154-0
See aparaat ikka paremini ehitatud,vibrasummutus parem kõvasti(hiinakal olematu see)pealegi sellel clintil see toru ja lenksud ikka nii vedelad et jube...Hecht ikka tõsisem riistapuu,mul isiklikult juba 3-4 aastat olnud ja toimib ilusti.

IZ-56 61a,IZ-ju2k 71a,Dnepr MT-9 74a

(24-01-2021, 17:22 PM)peeter11 Kirjutas:  No kui võsakat ikka vaja on pigem selline siis vast: https://www.clientisking.eu/vosaloikur-t...echt-154-0
See aparaat ikka paremini ehitatud,vibrasummutus parem kõvasti(hiinakal olematu see)pealegi sellel clintil see toru ja lenksud ikka nii vedelad et jube...Hecht ikka tõsisem riistapuu,mul isiklikult juba 3-4 aastat olnud ja toimib ilusti.
see ju ka kõige tavalisem hiinakas, teine mudel lihtsalt

Pähkliajude hirm

(24-01-2021, 17:39 PM)ounou Kirjutas:  
(24-01-2021, 17:22 PM)peeter11 Kirjutas:  No kui võsakat ikka vaja on pigem selline siis vast: https://www.clientisking.eu/vosaloikur-t...echt-154-0
See aparaat ikka paremini ehitatud,vibrasummutus parem kõvasti(hiinakal olematu see)pealegi sellel clintil see toru ja lenksud ikka nii vedelad et jube...Hecht ikka tõsisem riistapuu,mul isiklikult juba 3-4 aastat olnud ja toimib ilusti.
see ju ka kõige tavalisem hiinakas, teine mudel lihtsalt
mul tähtis et toimetab need mõned tunnid mittemugavust jätan kõrvale. peamine et käib ja tööd saab teha
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne