Gaz-51/52 käigukasti zimmeri mõõt
#1

Tere

Kuna peab korraks käigukasti maha kruvima siis uuriks kus kohast saaks 51/52 käigukasti sidurivõlli zimmeri numbrit või mõõtu? Soetaks enne valmis. Kardaanipoolne on uus olemas.
Kataloogist ei saa aru ja ei mäleta ka enam: http://www.autoopt.ru/auto/catalog/truck/gaz/gaz-51/58/
Vasta
#2

Pole seal simmerit. Hea kui keerdsoonedki tehtud on Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

(09-03-2020, 00:42 AM)Marko Kirjutas:  Pole seal simmerit. Hea kui keerdsoonedki tehtud on Smile
Ok, hakkab nagu koitma. Võllil vist oli tagurpidi vindiga sooned sees ja mingi plekkliistak kaane vahel?
Vasta
#4

Ikkagi avastasime et on vaja Gaz 51/52 käigukastile kardaanipoolset zimmerit.
Mõõt 51x76x9,5x14,5
Kataloogi kood: 51-1701210A

Rakverest ei leidnud. Kui kellegil on ülearu siis pretendeeriks, Lääne-Virus või Järvas saaks ise järgi tulla. Või infot kust otsida.
Vasta
#5

(21-03-2020, 16:43 PM)Meelis2 Kirjutas:  Ikkagi avastasime et on vaja Gaz 51/52 käigukastile kardaanipoolset zimmerit.
Mõõt 51x76x9,5x14,5
Kataloogi kood:  51-1701210A

Rakverest ei leidnud. Kui kellegil on ülearu siis pretendeeriks, Lääne-Virus või Järvas saaks ise järgi tulla. Või infot kust otsida.
suvaline autopood tellib mõõdu järgi.
Vasta
#6

Ja kui juba laiali, siis soovitan selle tagumise otsa kaane poldid panna liimiga, kuna ajapikku loksuvad need käsipiduri kasutusest lahti ja siis hakkab sealt õli lekkima.
Vasta
#7

Saime eile siduri survelaagri vahetatud ja auto uuesti sõidukorda. Zimmeri eest suur tänu kaasfoorumlasele Brrr. Vahetasime ka teised lekkivad papist tihendid uute vastu. Aga loomulikult nagu ikka vene asjadega toimub alaline suguühe kõigega. Uus survelaager oli kahtlaselt kerge käiguga, kuigi määret paistis sees olema. Pidin ikka määrdesse keema panema aga läks nagu läks ja jäi tegemata, surusin siis tavotipritsiga niipalju määret sisse kui sain ja keerutasin laiali. Muidugi on ikkagi sidurit lahutades survelaagri häält kuulda. Krt teadsin küll et keetmine kohustuslik aga sõima iseennast Sad
Alguses ei tabanud ära miks 63 ja 52 käigukastide tagumised kaaned väheke erinevad aga neil on käsipiduri trumlid ju erinevates kohtades, 63-l  kaanel puudub käsipiduri võll ja selle asemel on vahekasti lülituskangide kinnituskronstein.
Auto all hakkas silma vahekasti küljel olev luuk, silma järgi nagu enam-vähem sarnane käigukastu väljavõtte kohaga. Huvitav kas sinna sai ka panna täiendava käigukasti väljavõtte?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne