Rattanäitused Türil 2008/2017
#1

Türi vanajalgratta näitustest on Margus Tiitsmaa kokku monteeirnud lühikese dokumentaalfilmi. Ehk kedagi huvitab

https://www.youtube.com/watch?v=JOePhgJYJPA

Vasta
#2

11-12 aastasena sai tehtud veidi lihtsam. Kaks kuullaagrit töökoja juurest, kaks lauajuppi, mõni nael. 
Kas pildil on ka isetehtu?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины.
Vasta
#3

Küsimus on esitatud, ilmselt peab keegi ka vastama, ilmselt pean mina...
Jah, tõesti, antud tõukeratas pole valmistatud mitte Lutheri tehase tootmisliinil ega ka mitte Pärnu laevatehase saeveskis (hilisem Suusatööstus Lennuk, hiljem Viisnurk ja Visu), vaid on tuntud türi kunstniku Sorge ehtsast tammepuust autorieksemplar, puhas mahekäsitöötoode, tehtud spetsiaalselt ja sihtotstarbeliselt 2011-l aastal Türil toimunud DKW näituse tarbeks.
 Ja üldse oleks antud dokumentaalfilmile viitav postitus pidanud ilmselt olema teemas "Lihtsalt vaatamiseks ja õppimiseks"!
Vasta
#4

Oluline täpsustus eelmisele postitusele, tõukeratas võis valmida ka DKW-näitusega samaaegselt toimunud näituseks "Sorge ratas" (kuigi seda ei küsitus, see kedagi ei huvita ja sellest midagi ei olene). Lisan veel viite ühele Wana -Kolga Tsiklitalli galeriist näpatud fotole
http://tsiklitall.ee/galerii/displayimag...fullsize=1
Vasta
#5

Vaadates nüüd esimest korda kaine peaga antud monumentaalteost, märkasin ehmatusega, et selle epohhiloova linateose loomise juures on kasutatud teatud tehnilist võtet, nimelt on režissöör ja produtsent "vakrat teinud". Seerias "Kogukond kogub" on külma kõhu ja tuima näoga kasutatud lgp. ksf! Aspelundi toodetud fotomaterjali!  Materjal on väga hea, aga kahjuks on "kohalikud loomeinimesed" unustanud sellele viidata, lõputiitrites tänamisest rääkimata!  Sad Kas muusikalises kujunduses kasutatud reibas muusikapala ka Aspelundi komponeeritud on, seda ma hetkel ei oska öelda.
Igaks juhuks ja ehk süüd pehmendava tegurina lisan siia lõppu vabanduse ja tänusõnad lgp. Aspelundile!
Näituse teema siin foorumis ja Aspelundi pildilink seal
https://forum.automoto.ee/showthread.php...kond+kogub
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne