Päevakajaline teema vanarauast ja maailmalõpust :)

(20-03-2020, 15:31 PM)karlarnold Kirjutas:  Perearstile tuleb HELISTADA. Kui on koroona kahtlus, siis EI TOHI MINNA perearsti juurde, vaid selleks tuleb kutsuda kiirabi kohapeale proovi võtma (kui endal ei ole võimalik minna drive-in testimisele). Kui oma perearst ei ole kättesaadav, siis nõuandeliin 1220 (välismaalt +372 634 6630).

Sellest helistamisest ei ole sittagi kasu. Kui sa riskirühma ei kuulu, siis sind ei testita, helista palju aga tahad.


[b]Testitakse ainult sümptomitega (palavik, kuiv köha, hingamisraskused) patsiente, kes kuuluvad ühte viiest järgnevast rühmast:[/b]
 
1.            Tõsiste krooniliste haigustega (südameveresoonkonna haigused (eriti hüpertensioon), diabeet, kroonilised kopsuhaigused, immuunpuudulikkus, kasvajavastast ravi saavad) patsiendid olenemata vanusest.
2.            Kõik üle ≥80 aastased patsiendid.
3.            Tervishoiuasutuste töötajad (sh apteegi personal) ning kõik kiirabitöötajad, haiglate nakkushaiguste laboritöötajad ja hoolduspersonal. Samuti teised elutähtsate teenuste osutajad (Politsei- ja Piirivalveamet, Päästeamet, Kaitseliit, Kaitsevägi, Maksu- ja Tolliamet, kes otseselt tegelevad kliendi teenindamisega).
4.            Hooldekodude elanikud ja personal.
5.            Hospitaliseeritud või hospitaliseerimist vajavad teadmata etioloogiaga respiratoorsete haigustega patsiendid olenemata vanusest.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(20-03-2020, 14:43 PM)karlarnold Kirjutas:  "tavagripp siis pohui" - EI OLE POHUI, tavagripiga tööl või poes käimine on moraalselt võrreldav teistele inimestele näkku sülitamisega, koroonadiagnoosiga sama asi karistatav rahatrahviga.

Vaikselt hakkab siinne teema võtma samu sümptomeid mis liikluse teema siin foorumis. Mina olen ideaalne ja kõige eeskujulikum kodanik üldse. Mina nohusena toast välja ei lähe mitte kunagi. Kõik kes eksivad idealismi vastu, peaks vähemalt kohapeal hukkama kuuliga kuklasse, soovitavalt kolm korda järjest. Vaadake mind kui ideaalne kodanik ma olen...MINA, MINA, MINA... Võiks nüüd korra kahe jalaga maale tagasi tulla.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(20-03-2020, 15:44 PM)viplala Kirjutas:  
(20-03-2020, 15:31 PM)karlarnold Kirjutas:  Perearstile tuleb HELISTADA. Kui on koroona kahtlus, siis EI TOHI MINNA perearsti juurde, vaid selleks tuleb kutsuda kiirabi kohapeale proovi võtma (kui endal ei ole võimalik minna drive-in testimisele). Kui oma perearst ei ole kättesaadav, siis nõuandeliin 1220 (välismaalt +372 634 6630).

Sellest helistamisest ei ole sittagi kasu. Kui sa riskirühma ei kuulu, siis sind ei testita, helista palju aga tahad.


[b]Testitakse ainult sümptomitega (palavik, kuiv köha, hingamisraskused) patsiente, kes kuuluvad ühte viiest järgnevast rühmast:[/b]
 
1.            Tõsiste krooniliste haigustega (südameveresoonkonna haigused (eriti hüpertensioon), diabeet, kroonilised kopsuhaigused, immuunpuudulikkus, kasvajavastast ravi saavad) patsiendid olenemata vanusest.
2.            Kõik üle ≥80 aastased patsiendid.
3.            Tervishoiuasutuste töötajad (sh apteegi personal) ning kõik kiirabitöötajad, haiglate nakkushaiguste laboritöötajad ja hoolduspersonal. Samuti teised elutähtsate teenuste osutajad (Politsei- ja Piirivalveamet, Päästeamet, Kaitseliit, Kaitsevägi, Maksu- ja Tolliamet, kes otseselt tegelevad kliendi teenindamisega).
4.            Hooldekodude elanikud ja personal.
5.            Hospitaliseeritud või hospitaliseerimist vajavad teadmata etioloogiaga respiratoorsete haigustega patsiendid olenemata vanusest.
Helistamata jätmisest ei ole sittagi kasu. Kellegi veenmine, et ära parem helista, ära parem otsi abi, on ülim sigadus.
Vasta

(20-03-2020, 15:52 PM)viplala Kirjutas:  
(20-03-2020, 14:43 PM)karlarnold Kirjutas:  "tavagripp siis pohui" - EI OLE POHUI, tavagripiga tööl või poes käimine on moraalselt võrreldav teistele inimestele näkku sülitamisega, koroonadiagnoosiga sama asi karistatav rahatrahviga.

Vaikselt hakkab siinne teema võtma samu sümptomeid mis liikluse teema siin foorumis. Mina olen ideaalne ja kõige eeskujulikum kodanik üldse. Mina nohusena toast välja ei lähe mitte kunagi. Kõik kes eksivad idealismi vastu, peaks vähemalt kohapeal hukkama kuuliga kuklasse, soovitavalt kolm korda järjest. Vaadake mind kui ideaalne kodanik ma olen...MINA, MINA, MINA... Võiks nüüd korra kahe jalaga maale tagasi tulla.
SINA,SINA, SINA - kuskohas mina ütlesin MINA?
Vasta

(20-03-2020, 15:31 PM)karlarnold Kirjutas:  ... Perearstile tuleb HELISTADA. ...
Loomulikult, viimased paarkümmend aastat pole perearsti juurde muidu sattunud kui igasugu tervisetõendite pärast. Aga kuna ei haiguslehest ega testimisest ju juttu ei ole, siis pole teda mõtet tülitada. Kodukontoris istun niikuinii ...
Vasta

(20-03-2020, 14:43 PM)karlarnold Kirjutas:  "kurk valutab, nina tatine, kerge köha" - mida perearst soovitas teha?
Muide, kiirabi ei tule kellegi juurde ilma kutsumata

"tavagripp siis pohui" - EI OLE POHUI, tavagripiga tööl või poes käimine on moraalselt võrreldav teistele inimestele näkku sülitamisega, koroonadiagnoosiga sama asi karistatav rahatrahviga.
See haigena tööl käimine on meil ju normaalne. Egas ometi töölt tohi ära minna... tööd peab tegema. Meil orjavabrikutes kõva kord ja keegi ei julge piuksugi teha kui miskit lahti. Ei lähe keegi isegi haiguslehte võtma sest mida arvab tööandja. Laseb lahti kui sa haige oled või millegi peale nurised. Võetakse kohe uus töötaja kui midagi piuksud. Inimesed on ära hirmutatud.
Tegelikult peaks hoopis kodus ennast ravima ja puhkama, mitte hambad risti tööd tegema lahtilaskmise hirmus. Kõigil on mingeid jamasid, pangalaenud, rahapuudus jne. põhjused miks peab hinge ja suud kinni hoidma. Orjavabrik.
Vasta

(20-03-2020, 15:55 PM)karlarnold Kirjutas:  
(20-03-2020, 15:52 PM)viplala Kirjutas:  
(20-03-2020, 14:43 PM)karlarnold Kirjutas:  "tavagripp siis pohui" - EI OLE POHUI, tavagripiga tööl või poes käimine on moraalselt võrreldav teistele inimestele näkku sülitamisega, koroonadiagnoosiga sama asi karistatav rahatrahviga.

Vaikselt hakkab siinne teema võtma samu sümptomeid mis liikluse teema siin foorumis. Mina olen ideaalne ja kõige eeskujulikum kodanik üldse. Mina nohusena toast välja ei lähe mitte kunagi. Kõik kes eksivad idealismi vastu, peaks vähemalt kohapeal hukkama kuuliga kuklasse, soovitavalt kolm korda järjest. Vaadake mind kui ideaalne kodanik ma olen...MINA, MINA, MINA... Võiks nüüd korra kahe jalaga maale tagasi tulla.
SINA,SINA, SINA - kuskohas mina ütlesin MINA?

Inimene loeb moraali teistele läbi enese MINA, kui tegemist ei ole just erilti kahestunud isiksusega, siis võib pea alati moraali mõtte ja esitaja MINA vahele võrdusmärgi panna. Ehk siis sinu kirjutise sõnade taga seisab sinu MINA. Ja siit edasi minnes, sa vaevalt tegelikult oma sõnade taga seisad, pigem on tegemist anonüümsuse printsiibist lähtuva moraalse idealismi puhanguga, kus sa omistad endale ideaalse kodaniku ja käitumismudeli, ning tänu sellisele luulule hakkad nõudma teistele inimestele repressiivseid meetmeid karistuseks. Reaalne elu on ju hoopis teistsugune. Sa tead seda isegi. Nohu köha, pisike palavik, pohui, tööle on vaja minna, maksud vaja maksta, süüa tahaks ka saada jne.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(20-03-2020, 13:43 PM)diesel Kirjutas:  test maksab mõne kopika raha ja nende tegemise ressurss on piiratud.
Mõni riik paiskas selleks kõik ressursid, sh luureametkonnad tööle.
Tsitaat:The Guardiani teatel alustasid agendid koroonaviiruse testide Iisraeli saatmisega 16. märtsil ja praegu on seal umbes 100 000 testi.
Iisraeli meedia kirjutas, et see koroonaviirusega seotud operatsioon pidi toimuma salaja, kuna osad testid on ostetud riikidest, millega Iisraelil ei ole head suhted.
Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu esines pressikonverentsil, kus kinnitas agentide kaasamist koroonaviiruse vastasesse võitlusse. Ta lisas, et Mossad kasutab kõiki viise ja vahendeid, mis on nende käsutuses, et koroonaviiruse levimist takistada.
Vasta

(20-03-2020, 16:27 PM)viplala Kirjutas:  
(20-03-2020, 15:55 PM)karlarnold Kirjutas:  
(20-03-2020, 15:52 PM)viplala Kirjutas:  
(20-03-2020, 14:43 PM)karlarnold Kirjutas:  "tavagripp siis pohui" - EI OLE POHUI, tavagripiga tööl või poes käimine on moraalselt võrreldav teistele inimestele näkku sülitamisega, koroonadiagnoosiga sama asi karistatav rahatrahviga.

Vaikselt hakkab siinne teema võtma samu sümptomeid mis liikluse teema siin foorumis. Mina olen ideaalne ja kõige eeskujulikum kodanik üldse. Mina nohusena toast välja ei lähe mitte kunagi. Kõik kes eksivad idealismi vastu, peaks vähemalt kohapeal hukkama kuuliga kuklasse, soovitavalt kolm korda järjest. Vaadake mind kui ideaalne kodanik ma olen...MINA, MINA, MINA... Võiks nüüd korra kahe jalaga maale tagasi tulla.
SINA,SINA, SINA - kuskohas mina ütlesin MINA?

Inimene loeb moraali teistele läbi enese MINA, kui tegemist ei ole just erilti kahestunud isiksusega, siis võib pea alati moraali mõtte ja esitaja MINA vahele võrdusmärgi panna. Ehk siis sinu kirjutise sõnade taga seisab sinu MINA. Ja siit edasi minnes, sa vaevalt tegelikult oma sõnade taga seisad, pigem on tegemist anonüümsuse printsiibist lähtuva moraalse idealismi puhanguga, kus sa omistad endale ideaalse kodaniku ja käitumismudeli, ning tänu sellisele luulule hakkad nõudma teistele inimestele repressiivseid meetmeid karistuseks. Reaalne elu on ju hoopis teistsugune. Sa tead seda isegi. Nohu köha, pisike palavik, pohui, tööle on vaja minna, maksud vaja maksta, süüa tahaks ka saada jne.
Ära ürita, sa oled teksti tõlgendamises null. Minu sõnum ei olnud suunatud konkreetse isiku gripiga kodunt väljumise tõkestamisele, vaid avalikult kuulutamisele, et selline käitumine on pohui. Sama teema oli su suure iidoli hanerasvaga, mille tõttu sa nüüd minu vastu isiklikku viha pead. Küsimus ei ole sõnades vaid sõnumis. Ma seisan oma sõnade taga, et iga inimene käitub isiklikult oma südametunnistuse järgi, aga ebamoralsusele üleskutsumine on taunimisväärne; loomulikul on enamik egosid eespool ühiskonnast, aga kutsuda teisi egosid vastanduma ühiskonnaga, kutsuja madalate eesmärkide realiseerimiseks, on jälestusväärne.
Vasta

No nii sõbrad. Veri on Teil juba liiga paksuks läinud. Üks minu kadunud sõber ikka helistas igal aastal märtsi kuus ja ütles, et mine metsa! Võta sealt tavalise pajupõõsa küljest üks oks ja tiri koju. Koori see ära ja haki pajukoor noaga peeneks. Mida peenem, seda parem. Käskis võtta plekist kruusi ja panna selle peale ühe teelusika täie hakitud pajukoort. See pidi paras kogus olema. Käskis kuuma vee peale kallata ja panna kuuma pliidi raua äärde tõmbama. Seda tuli juua siis iga päev üks selline kruusitäis. Nii pea nädala jagu jutti. Pidi vere vedela hoidma ja enesetunnet parandama.
Veel teatan et Buratinol juba ots tilgub. Big Grin  Pange aga purk alla. Ja metsas pole mingit viirust hetkel. Tasub täitsa jalutada.
T.
Vasta

(20-03-2020, 17:22 PM)karlarnold Kirjutas:  Ära ürita, sa oled teksti tõlgendamises null. Minu sõnum ei olnud suunatud konkreetse isiku gripiga kodunt väljumise tõkestamisele, vaid avalikult kuulutamisele, et selline käitumine on pohui. Sama teema oli su suure iidoli hanerasvaga, mille tõttu sa nüüd minu vastu isiklikku viha pead. 

Oh, ma olen vist üks vähestest siin, kellele meeldib terav väitlus ja kes ei näe väitleja teist poolt vaenlase või siis peale eriarvamusele jäämist vihkamise objektina. Ma kohe kindlasti ei ei pea viha kellegi vastu peale mingit totakat vaidlust vaid näen taolist vaidlust pigem nii, nagu seda ikka inimesed teevad omavahel silmast silma, ka tuttavad ja sõbrad kuskil laua ääres, peale mida lüüakse kanne kokku või minnakse täpselt sama sõbralikult lahku kui alustati. Kui peaks alati teist väitlejat vihkama hakkama... no palju neid inimesi siis lõpuks järgi jääks keda ei vihka Big Grin Väga raske oleks elada endaga.

 Mis aga puutub hanerasvaga määrimisse, siis olen endiselt seisukohal, et see on hea mõte koos igasugu muu rahvameditsiiniga ja taolist asja võiks palju rohkem kõlada lasta ka ministrite suust. Põhjus on selles, et taoline suhtumine võtab maha pingeid inimestel ning aitab ka tervist turgutada, sest teist rohtu ju ei ole viirusele, meeldib see siis või mitte, kõik need hanerasvad, viinasokid, küüslaugud ja vitamiinid ongi ainukesed toimivad rohud mis organismi loomulikku immuunsust ei tapa. Kui aga tahta inimestele anda kindlustunnet juurde ja teavet enda kohta, siis peaks olema võimaldatud testimine kõikidele inimestele kellel on haigusnähud, riskirühma kuulumisest olenemata. See annab haigestujale kindla teabe enda kohta ja suunise ise ennast karantiini panna. Kui nad aga ei tea, kas nad on haiged, või on lihtsalt nohu ja köha, siis jooksevad täna meil pooled inimesed tatisena ringi täpselt nii, nagu nad on seda teinud aastatuhandeid enne ja hakkavad seda tegema ka pärast tänast päeva, täpselt nii nagu sina, mina ja tema.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

spitfire Kirjutas:
viplala Kirjutas:Hiinast tulevaid numbreid väga tõsiselt võtta ei tohiks. Loomulikult on seal palju paremini hakkama saadud viiruse kontrollimisega kui lääne ühiskonnas, kuid fakt on ka see, et sellist militarrünnakut inimeste vastu ei hakka lääne pool eales tegema.

Aga kokkuvõtvalt on minul küll Hiina med. sisteemi usku...
Hiinas pidavat riik hukatava sugulastelt padruniraha kah sisse kasseerima... Tänud meeleoluka kirjatüki eest - nüüd teab et tulevikus sinnakanti minnes on kasulikum mingi punn alumise otsa probleemide jaoks kaasa võtta.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Vot siis, kui joppab, saab teema lahenduse kiiremini kui arvata oli.

https://objektiiv.ee/koroonaviiruse-ravi...AVwilIsIas

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(20-03-2020, 21:43 PM)viplala Kirjutas:  Vot siis, kui joppab, saab teema lahenduse kiiremini kui arvata oli.

https://objektiiv.ee/koroonaviiruse-ravi...AVwilIsIas

Kontrollisin allikat, kuna NSR(naised saunas rääkisid) levib nagu pussuhais.
Paistab et info on võetud järgnevatest allikatest: Esmalt India 16 märtsi päevalehest "Mashable India"(NB!autoriks uudistetoimetus) ; edasi liikus artikli tõlgendus 20 märtsil "The Tennessee Star"; peale seda hakkas artikkel oma elu elama- ilmusid erinevad viited tekstides, artiklites jne.
Artiklis esitatud väidetavad uue (tegelikult 1945 aastal kasutuselevõetud) malaariaravimi leidjad/leiutajad/avastajad/uuskasutuselevõtjad.
1. Dr Todaro erialaks on Oftalmoloogia. Oftalmoloogid diagnoosivad ja ravivad silmahaigusi, sealhulgas nägemiskaotust, eraldunud võrkkesta, katarakti ja glaukoomi. Nad teostavad võrkkesta laseroperatsiooni, murdumisoperatsiooni ja läätsede asendamise operatsioone.
Meditsiiniline staaz alla 2 aasta.
2. Gregory J. Rigano
Haridus Maurice A. Deane'i õigusteaduskond Hofstra ülikoolis; ametilt alates 2012 New Yorgi osariigi kohtuhaldusbüroo jurisdiktsioonis advokaat.
Rigano on Stanfordi ülikooli meditsiinikooli SPARK (geenitehnoloogia) translatiivsete uuringute programmi nõustaja ja jätkab magistrikraadi õpinguid Johns Hopkinsi ülikoolis bioinformaatika alal.

Lugege parem Nelli Teatajat, seal muu mula vahel mõnikord ka mõne kena tüdruku pildid Big Grin
Vasta

Objeltiivi "uudiste" lugemine ja veel hullem, jagamine paneb kodanikule automaatselt diagnoosi ka ära... 
Kahju kaasfoorumlasest, muidu muhe kodanik tundus olema, pisut kergemeelne ainult...  Aga eks igaüks peab oma risti kandma, olgu selleks siis kasvõi populistide propaganda kummardamine...

Häda on ainult selles et ei tule pudrumägesid, peale depiilikute valitsemisaega jääb alles negatiivse eelarvega võlgades riik kus me elame oma laste arvelt... 

Ja kui keegi nüüd solvub siis.... mul pohhui.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(20-03-2020, 23:01 PM)Meelis2 Kirjutas:  Kontrollisin allikat...
Lugege parem Nelli Teatajat, seal muu mula vahel mõnikord ka mõne kena tüdruku pildid Big Grin

Tegemist on teadusliku uurimusega, mille dokumentidega ma tahtsin tutvuda, kuid praeguseks on see uurimus Scholarist maha võetud, kuidas seda tehti, jääb täiesti arusaamatuks, sest tegemist peab olema väga mõjuvõimsa karvase käega, et Nelli Teataja naljale on Google serverite tasandil pähe lajatatud. Kui tahad allikat kontrollida, siis otsi see uurimus üles, võibolla ma ei oska otsida. Miks seda tehti, teema võib olla lihtsalt selles, et kuna tõenditel pole ametlikku kätt all, siis et inimesed ei hakkaks seda enne sisse endale ajama kui asi on kindel. Samas jällegi, Nelli Teataja naljaga ei hakkaks keegi vaeva nägema. Teema on läbi käinud ka Trumpi ja FDA laualt, viimane pidi klorokviini teemat hakkama kontrollima. 2005 aastal esitati grupi teadlaste poolt umbes sama teadusuuring SARSi kohta. Sellega saab tutvuda siin. Need on ka faktid asja kohta, ei ole Nelli Teatajast võetud.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(21-03-2020, 00:09 AM)mlsluik Kirjutas:  Objeltiivi "uudiste" lugemine ja veel hullem, jagamine paneb kodanikule automaatselt diagnoosi ka ära... 

Ma ei saa aru mis teil viga on? Miks ei või jagada hästi kirjutatud tekstiga eesti keelset artiklit ainult selle pärast, et mingid tegelased näevad inimesi ainult Delfi intelligentide või Uute Uudiste debiilikutena. Nagu kuradi lasteaed rsk. Edaspidi võin ka inglise keelseid esmaesitlusi kõrvale linkida eriti tähtsatest kohtadest kui kellelgi sellest kergem peaks hakkama.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Siia otsa eilne Reutersi uudis (CNN kajastas ka) (Objektiiv veel ei ole kajastanud) USA hanke kohta, kus nad ostsid 3 miljonit klorokviini tabletti.

https://www.reuters.com/article/us-healt...SKBN21637E

https://edition.cnn.com/world/live-news/...ae6325a11f

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(21-03-2020, 00:54 AM)viplala Kirjutas:  Siia otsa eilne Reutersi uudis (CNN kajastas ka) (Objektiiv veel ei ole kajastanud) USA hanke kohta, kus nad ostsid 3 miljonit klorokviini tabletti.

https://www.reuters.com/article/us-healt...SKBN21637E

https://edition.cnn.com/world/live-news/...ae6325a11f

Aga palun!
Kui kasutamise kohta lugesid siis malaaria puhul 2 tabletti päevas ca 20 päeva jooksul ehk  ca 40 tabletti per nace ehk 75 000 doosi 327,2 miljoni (2018) elaniku kohta. Olen täiesti veendunud et lihtlabast aspiriini ostetakse USA-s suurusjärkude võrra rohkem Wink   Muideks malaaria on laialdaselt levinud troopikas ja lähistroopikas, sealhulgas suuremas osas Mustast Aafrikast, Lõuna- ja Kagu-Aasias, Kesk-Ameerikas ning Lõuna-Ameerika põhjaosas. Vahepeal USA-s kontrolli alla saadud malaaria levik suurenes peale Haiti maavärinat ja lõuna poolt suurenenud immigratsiooni plahvatuslikult. Muideks Ameerika Ühendriikides käivitati riiklik "National Malaria Eradication Program" (NMEP) juba 1. juulil 1947 föderaalse Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskuse juhtimisel.
Vasta

Ma ei viitsinud siin teemas ülal ksf viplalaga pensioniteemadel vaielda ja lasin sel olla. Nüüd on siis klattimisel järgmised vaated teiste meestega. Ning "ma ei vaja fakte, et asju väga hästi teada"-suhtumine jätkub.

Päike paistab ja kevad on tulemas - teeme õige rahuliku nädalavahetuse ja laseme ksf-l kirjutamisest puhata. Ning puhkame ise tekstidest, mille kirjutamisel ei lasta end faktidest häirida.
kahju - kunagi oli ksf LED-teemade jms asjaliku-praktilisega päris-info jagaja, viimasel ajal kipuvad aga sõnavõtud piirduma müra tekitamisega nn mulateemades.

(20-03-2020, 15:52 PM)viplala Kirjutas:  Vaikselt hakkab siinne teema võtma samu sümptomeid mis liikluse teema siin foorumis. Mina olen ideaalne ja kõige eeskujulikum kodanik üldse. Mina nohusena toast välja ei lähe mitte kunagi. Kõik kes eksivad idealismi vastu, peaks vähemalt kohapeal hukkama kuuliga kuklasse, soovitavalt kolm korda järjest. Vaadake mind kui ideaalne kodanik ma olen...MINA, MINA, MINA... Võiks nüüd korra kahe jalaga maale tagasi tulla.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne