veesõidukid
#1

Siin foorumis üks fänn on Henri näol, kes omab väikest veesõidukit. On siin foorumis veel inimesi, keda ka vesi enda ligidale tõmbab ja kes ehitaks/omab ehk mõnda veesõidukit?
Vasta
#2

mootor-veesõidukeid ei oma, aga surfan vahelduva eduga, lauad küll isa omad... isa ise võtab surfamist(purjelauasõit ikka) palju tõsisemalt

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#3

kui reaalne on selline asi? sarjast lollid ideed Smile
Vasta
#4

see on ju eriti photoshop.. mingis mitte väga vanas tehnikamaailmas tutvustati üht amfiibsõidukit.. lähemalt ei olnud aega uurida aga pildi peal kihutas nagu jube ja niipaju kui ma mäletan oli tekstists saadus info järgi auto ka maismaal päris kobe

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#5

Kas kanuu läheb arvesse ?
kahjuks küll motoriseerimata,Big Grin kuid seda kindlam on võimalus jõe ääres põtra ehmatada.

ps. võimalus ka teistele.


Vasta
#6

Pole kahjuks midagi, kuigi ikka kipun vahel igasuguseid kaatreid ja mootorpaate uurima (visuaalselt).

Hea meelega omaks midagi, millel kajut ja mis natuke ikka veepeal ka püsib.
Vasta
#7

Matkasüst-konstruktor Taimen peaks kuskil kokku pakituna seisma, lisaks veel väike kummipaat Smile
B,
kondijõul
Vasta
#8

Olemas Eestimaal ehitatud veesõiduk (a\'la skuuter). Päramootor käib külge. Mootor katki. Kui keegi soovib seda sõidukit omale saada siis võtke ühendust e-mail teel või tel 53 427 163. Hind kokkuleppel!

www.temeko.ee Raudselt Kindlaim
Metallaiad- ja väravad
Metall- ja tuletõkkeuksed
Metallkonstruktsioonid
Vasta
#9

Mingis x kohas peaks mul alles olema Bestneti (Tiki Treileri) 1992.aasta reklaamleheke,sääl ka \"vesivallatlusvahend BestJet\" täitsa nähtaval.Meenutas väliselt Unicwebi pildil olevat aparaati.Mootoriks neil ette nähtud kas Vene päritolu Vihr või miski Lääne oma.
Vasta
#10

See ongi Bestneti toode.

mrali Kirjutas:Mingis x kohas peaks mul alles olema Bestneti (Tiki Treileri) 1992.aasta reklaamleheke,sääl ka \"vesivallatlusvahend BestJet\" täitsa nähtaval.Meenutas väliselt Unicwebi pildil olevat aparaati.Mootoriks neil ette nähtud kas Vene päritolu Vihr või miski Lääne oma.

www.temeko.ee Raudselt Kindlaim
Metallaiad- ja väravad
Metall- ja tuletõkkeuksed
Metallkonstruktsioonid
Vasta
#11

mu isal 2 alumiinium paati ja talel kui jää peipsi peal ja lumi väääga paks pole siis käime sierragaBig Grin
Vasta
#12

Minul olemas pisike jaht, Piiteri Micro-tonnik Julia. Suvel kipub purjetamine kohati rohkemgi tõmbama, kui bensiiniving ja mootorimüra. Aga see oli ka esimene armastus ... autod tulid palju hiljem. Hetkel küll seisab kuival ja ootab pisikest investeeringut...
Vasta
#13

Huvilisi küllaga!
Möödunud talvel istus mu paat kuival ning sai endale uue mütsi pähe! (kajuti)
Hiljaaegu viisin ja panin ta vette, hetkel vaja mootorit timmida ning likvideerida mõned puudused mis alles vees istudes ilmsiks tulid. (mitte auk aga roolimehhanismi \"kala\")

sai vist kõik öeldud
Vasta
#14

Mina käin merel ikka purjejõul. Sõiduriistaks Lutš e. Laser.
Vasta
#15

üks alumiiniumkaater omamisel ja kolm vene päramootorit. Vesi tõmmab ja täiega...

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#16

mul kah isakesel progress paat, momendil on taga moskva-m ja vahetevahel ka väike 5 hj yamahake, aga plaan panna külge VIHR-30 elektristarteriga
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne