Wandereri esimärk
#21

Tsitaat:"kle pane sinna trepi peale, eks ma pärast vaatan"
Mul sama situatsioon, olin mammaga poes ja telefonis ütlesin, et pane trepile. Ei mäletagi praegu, kes see hea foorumlane oli, kes mulle peotäie ukseluku sisse käivaid vedrusid tõi. Igatahes aitähh talle tagantjärele.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#22

(24-04-2020, 11:38 AM)honkomees Kirjutas:  
(24-04-2020, 08:02 AM)omenaossi Kirjutas:  ... Mul on üks tip-top märgiga W raam täiesti olemas. ...
nojah, eks ma nii aru saingi, et vaja pole, kuna foorumist saadetud e-kirjale vastust ei tulnud.
Vabandust, ma ei kasuta seda foorumit siin ammu enam regulaarselt, aga vaatasin nüüd selle etteheite peale ja siinsesse postkasti pole küll mingit uut kirja tulnud. Viimased kirjad foorumi postkastis on sootuks muul teemal peetud kirjavahetus Kassiga ...
Vasta
#23

(24-04-2020, 13:58 PM)vant Kirjutas:  Suht ninakas jutt jah. Eespool lugupeetavate poolt viidatud missioonitunde põhjal teele lähetatud asja mina sellise suhtumise puhul välistaks.
 Olen ise kord ka sattunud situatsiooni , kus ka ühel asjapulgal oli hirmsasti vaja teatud sorti kolbe.
 Nägin natuke vaeva, korjasin kokku, leppisin kohtumise, viisin koju kätte. Härrasmees oli unustanud, et ma tulema pidin. Helistades öeldi sellises käskivas kõneviisis "kle pane sinna trepi peale, eks ma pärast vaatan"
 Minu poolest oli see päramine kord kellegile midagi viia teemal a la "mõnus ksf" või "finantsiliselt vähevõimekas noor taastaja" vms. missioonitundeline tegevus. Hind pole antud juhul üldse peamine. Kui suhelda ei oska, tuleb endal osta, nii lihtne see ongi.
Opaa - kas suhtlemine tähendab seda, et pakun nii kaua hinda, kuni see ületab asja omaniku poolt mõttes tahetud summa? Et oleks kohe pakkunud märgi eest näiteks 50.-, siis oleksin olnud tipptasemel suhtleja? Ja veel parem kui 70.-? Ja absoluutne suhtlus-staar, kui 100.-? Saaks siin arutada, et vaat, see mees on ikka hea suhtleja - talle pole kahju ära ärida ükskõik mida .... missioonitundest. ;-) Mulle teeb kohe hea tuju selline vilosohvija ....
Vasta
#24

(26-04-2020, 06:13 AM)omenaossi Kirjutas:  
(24-04-2020, 11:38 AM)honkomees Kirjutas:  
(24-04-2020, 08:02 AM)omenaossi Kirjutas:  ... Mul on üks tip-top märgiga W raam täiesti olemas. ...
nojah, eks ma nii aru saingi, et vaja pole, kuna foorumist saadetud e-kirjale vastust ei tulnud.
Vabandust, ma ei kasuta seda foorumit siin ammu enam regulaarselt, aga vaatasin nüüd selle etteheite peale ja siinsesse postkasti pole küll mingit uut kirja tulnud. Viimased kirjad foorumi postkastis on sootuks muul teemal peetud kirjavahetus Kassiga ...
Eip, mitte foorumi priva, vaid foorumisse ülesantud aadressile e-kiri (meil), just seepärast, et ise ka alati ei vaata privasid aga e-kirju tuleb tööasjus iga poole tunni tagant ikka vaadata.
noh sealt kontoandmete alt, allpool väljavõte ...
Kasutaja omenaossi kontaktinfo

E-post:
Saada kasutajale omenaossi e-kiri.
Vasta
#25

(26-04-2020, 08:37 AM)honkomees Kirjutas:  
(26-04-2020, 06:13 AM)omenaossi Kirjutas:  
(24-04-2020, 11:38 AM)honkomees Kirjutas:  
(24-04-2020, 08:02 AM)omenaossi Kirjutas:  ... Mul on üks tip-top märgiga W raam täiesti olemas. ...
nojah, eks ma nii aru saingi, et vaja pole, kuna foorumist saadetud e-kirjale vastust ei tulnud.
Vabandust, ma ei kasuta seda foorumit siin ammu enam regulaarselt, aga vaatasin nüüd selle etteheite peale ja siinsesse postkasti pole küll mingit uut kirja tulnud. Viimased kirjad foorumi postkastis on sootuks muul teemal peetud kirjavahetus Kassiga ...
Eip, mitte foorumi priva, vaid foorumisse ülesantud aadressile e-kiri (meil), just seepärast, et ise ka alati ei vaata privasid aga e-kirju tuleb tööasjus iga poole tunni tagant ikka vaadata.
noh sealt kontoandmete alt, allpool väljavõte ...
Kasutaja omenaossi kontaktinfo

E-post:
Saada kasutajale omenaossi e-kiri.
Ma liitusin 4 aastat tagasi ja siis oli mul teine mailikas. Uurisin just, et kas ma näen seda, aga see adminpaneel ei näita seda ja annab võimaluse vaid pimesi uus aadress panna. Ilmselt siis läks kiri suletud aadressile. Nüüd vahetasin siinse mailika toimiva isikliku vastu. Enne polnud põhjust, sest mõne siinse inimesega suhtlesin niigi juba uue aadressi kaudu. Vabandust tahtmatult tekitatud vääritimõistmise asjus.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne