K:Gaz 24&21tagavedru mõõdud.
#1

Kas saaks keegi öelda Gaz 24&21 tagumiste lehtvedrude pikkuse,silma keskelt, silma keskele.Omal Volgat pole ja ka Volga raamatut pole,vedru oleks vaja kasutada ajutiselt teisel projektil.
Vasta
#2

No võimatu ülesanne! Kõige täpsema saab raamil mõõta eesmise kinnituse ja tagumise kiige kinnituse vahelise mõõdu. Siis saaks mõõta koormuse all sirget vedru ja tuttuue vedru silmade vahet suures paindes vedrul. Aga on sellel mõtet? Kõik need tulemused on suurtes piirides ja iga auto küljes erinevad. Ainult esimene variant raamiküljes kinnituste vahel on teoreetiliselt kõigil ühepikkune.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#3

24 ja 21 tagavedrud on erinevad. Mul ühed 21 omad üle.
Vasta
#4

Ma ei saa aru kas raske mõõtusid siia kirja panna?,vedru on kaardes mõõtke palun silmade vahe ära ja mõõdud olemas,muud infot mul vaja pole,te ei tea ju kus ja milleks ma seda kasutan.
Vasta
#5

Ok.võib lukku panna teema,üks mees sai aru mida ma küsin ja saatis kirja mulle.
Vasta
#6

рессора газ 21 размеры 
Selle otsinguga saab küll, võib ise ka näppu liigutada. Nt. see: http://www.gaz21.org/forum/viewtopic.php?t=194


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne