[poolita] kassiliivakast
#41

(28-07-2023, 22:11 PM)Naabrivana Kirjutas:  Hr. Kass-ile on tekkimas uus liikumis viis punkti a ja Türi Konsumi vahel. Loodan et ta võtab selle omaks ja saadab oma krigiseva tallapressi pintsile.... Tõuks Kassile!

Õhtust!
Tänan kaasamõtlemast! Aga mul ei ole äppi!  Sad Sestap, et mul pole seda äpimasinat, seda smartofoni. Ja igasugune rentimine, liisimine, laenamine jms ärimudel pole mulle üldse meelepärane. Va muidugi selline klassika, et laenad naabrilt näiteks kartulimuldamise muti ja tagasi ei vii...
Aga asjast ka - Näljakülas nägin täna 2 sellist kollase varrega tõuksi, üks on Kaare tänaval Espaki lähedal ja teine vähemalt teist päeva Kalevi - Liiva ristis ja tõenäoliselt see seal varsti jälle loodusega üheks saab. Üks halb uudis on veel - ca kl 14.00 paiku, kui ma Näljaküla Konsumi juurde üllatusvisiidi tegin, siis seal oli üks sinivalgekollane auto ja seal sees tavapärane segapaar ümbrust seiramas. Hea uudis on aga ka, nad ei tundnud mind ära või ei viitsinud lihtsalt autost välja ronida.  Cool
Kokkuvõtteks, ärge ärvake, et me siin Näljakülas päris eilased ka oleme, teistel meestel Konsumi juures olid juba ammu tõuksid olemas, nüüd on kõigil!

   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne