[poolita] kassiliivakast
#21

(08-09-2020, 07:00 AM)Raudpats Kirjutas:  
(07-09-2020, 20:57 PM)Raudpats Kirjutas:    2-silindrilisel on ju mõlemas silindris kaks takti, kokku seega neli, niiet neli takti DKW mootoris on täitsa olemas, olen ise oma silmaga näinud.



Tere, Priit! Vaata, see DKW mootori teema - 2 silindrit , kaks takti, neli takti - see oli tegelikult ette nähtud peene huumorina. Aga noh, kellaaeg oli juba hiline ja Kalevi tänava Konsum oli juba pikalt lahti olnud, küllap Sa olid liiga palju kartulimahla tarvitanud ja seetõttu jäi Sul huumor lihtsalt tabamata...
 Türilt on üldse palju andekaid pärit, Kass ja Sorge ja teisest eeslinnast Armex..... Niiet , mul Kalevi tänava Konsumit ei ole, saagimine kestab ja lobisemise eest ülememus palka ei maksa, peab tööle minema, kell juba palju.

Tõstsin siia testimise teemasse Sanderi postituse üle. Esiteks tahtsin jällegi kontrollida oma vaimset seisundit (ei ole mingit puhumise riista käepärast ja joont ka ei ole, mida mööda kõndida) ning kellaaeg on tõesti juba hiline, isegi Kalevi tänava Konsum on juba kinni.  Sad
Teiseks - on ju kogu see testimise ja ka kassiliivakasti teema üks kunstlikult kellegi poolt tekitatud keskond, mis on tuletatud millegi kusagilt ümbertõstmise kaudu.
Kartulimahla tarvitamise ja peene huumori tabamise kohta... Jällegi esiteks - pole ma kunagi hilisel õhtul suutnud tuvastada, et kartulimahla oleks liiga palju tarvitanud, pigem on puudu tulnud (see "liiga palju tarvitanud" on pigem selline hommiku ja keskpäeva teema).
Huumori ja selle tabamine on minu jaoks siin foorumis ka selline valuline teema. Siin on väga terased ja kompetentsed huumorikriitikud. Naljategemise karm eelnõue on ju "elementaarse huumorimeele olemasolu" ja ettevaatliku ning ara mehena ma olen seda postulaati igaks juhuks laiendanud ka naljast arusaamise valdkonda. Nii et, minul sellel alal pole lubatud eriti vabalt tegutseda.  Sad
Türi andekatest - mina isiklikult kahjuks pole põline türalane, vaid lihtsalt olude sunnil ja nõukogude aegse terrori tõttu siia sundasumisele saadetud pärast ühest Tallinna kõrgkoolist jõuga läbivedamist. See keegi aRMEX, kellest mul pole mingit õrna aimugi, kes see võiks olla, ka see pole tegelikult üldsegi sealt Türi eeslinnast pärit, vaid on oma pahelise algtõuke saanud hoopis kusagilt mujalt Järvamaa äärealalt. (mingi sellise nimega foorumlane muide väitis millalgi tungivalt, et keegi kass muudkui kekutab ja pläkutab siin foorumis)...
Lobisemise eest palka maksmine - ei ole ise ka aru saanud, kas lobisemise  või mille eest mulle makstakse, aga rääkima peab, see on fakt ja väga hea on veel see, kui räägid õiget asja, st mida oodatakse või millest midagi aru ei saada, aga äratab lugupidamist ja tundub tark ja õige jutt.
Ja jällegi tuleb meelde klassik Oskar Luts ja "Kevade" - või "Kalevi  tänava Konsumit" ei olegi, mis mees siis Sina oled"? Aga olles viimastel aastatel iga suvi rahvuskangelase Baruto puhkemajakeses närve ja kassiallergiast puhanud, siis tean, et Teil seal mingi kauplus ikka on ja lisaks veel see pirukamüügi kohake enne vaatetorni juurde minekut, nii et ära põe, ega kõik ei saagi Türil elada, osa peavad ka Tallinnas ja Iisakul virelema...

Testimise tulemus - 0,0 promilli, päev on raisatud asjatult. Proovi homme uuesti!
Vasta
#22

(29-01-2021, 00:56 AM)kassitapp Kirjutas:  
(23-01-2021, 15:02 PM)ZIL 131 Kirjutas:  Muidugi, kui tehase söökla lõuna kõrvale käis õlu ja vein Big Grin

On siin ka teistelt "ekspertidelt" lugeda olnud sellest, et nagu iga normaalne nõukogude tööline, nii ka autotehase VAZ enesest lugupidav töötaja oli 24/7 purjus või vähemalt pohmellis ja toppis autodele külge seda, mida ta segijoonud mõistusejäänus ette dikteeris. 
Peale minu on siin foorumis veel ksf! Quints (kes viimasel ajal enam sõna ei võta ja on ka vist aru saanud, et see ei olegi enam see koht, kus.....) olnud reaalselt seal VAZ tehases tööl. 
Ja olen ligi kuu aega seal sööklas lõunat söönud ja selle aja jooksul näinud ainult ühte mõningate joobetunnustega töötajat, kes riietusruumis kleeplindiga nukkvõlli nn online show-na sääreluu külge kleepis.
KSF! Spitfire kirjutas:
"Kui sa oled seal töötanud, siis sa ju tead kui palju sinust seal midagi olenes. Olenes või ? Eks need otsused mis kuhu ja mille külge läks tehti ikka korrus kõrgemal, et ületada plaan, päästa kodumaa ja võimalik et ka preemia.
See nuka teipija võis olla ka sisekontroll, et testida kas sa lähed kannad intsidendist ette, või teibid omale ka samasuguse Smile . Tõsiselt. "

(29-01-2021, 20:34 PM)ZIL 131 Kirjutas:  Tehase söökla.
https://youtu.be/iAZT9fw_R80?t=1138

(29-01-2021, 23:20 PM)Mossemees Kirjutas:  Arvestades VAZ-i tehase suurust, oli seal sööklaid kindlasti rohkem kui üks. See, kus veini ja õlut pakuti, oli ilmselt n.ö. eliitsöökla, mõeldud ülemustele ja väliskülalistele ja tavatöölistel sinna asja polnud.

Tõstsin portsu tsiteeringuid sealt igavast ja kuivast augunäppimise teemast siia, kus käib möll ja tegelik elu kogu oma kirevuses.

Zillimehe viide videofilmile on tõesti tore leid ja tuleb tunnistada ta teravat silma ja tähelepanelikkust. Ja kui see õlle ja veini jutt oli väikese huumoriga kirjutatud, siis minu arvates hästi õnnestunud, kuigi mina, kui mees, "kel puudub elementaarnegi huumorimeel" (nagu selle ala asjatundjad siin foorumis on karmilt, kuid õiglaselt konstanteerinud) pole pädev seda objektiivselt hindama.
Iseenesest olen seda filmi muidugi ka varem näinud, see on Eldar Rjazanovi "Itaallaste uskumatud seiklused Venemaal" aastast 1973
 https://www.youtube.com/watch?v=0B3nK-k0KzQ
Selge on see, et kui mina 1984 tehasesse jõudsin, siis oli kogu vein ja õlu, mis itaallased kaasa olid toonud, ammu otsas!  Sad 
Ja nagu selles velje- ja augunäppimise teemas juba asja tegelikult näinud inimene kirjutas, siis tehas oli tõesti suur, sööklaid hulga ja ka mina, kui 3 ja 4-mõõtmelises ruumis väga halvasti orienteeruv inimene, ei julgenud üksi üldse sööklat otsima minna ning ka üksi tagasitulemist töökohta proovida. Ega tegelikult suurt midagi ei mäletagi, aga lõunaga (või siis õhtusöögiga teises vahetuses) oli jah selline lugu, et toit oli (kindlal) laual valmis, ei olnud nii, et seisid sabas ja pilgutasid Ksenja Ivanovnale üle leti silma ja teatasid, et kuule, ütle Katjale, et kui ta mulle mu tavapärase kiievi kotleti ja vähikaela supi toob, siis las paneb täna  austrite kõrvale ka 6 õlut ja pudeli Agdammi...
Ei tulnud ka meelde, et minu ajal oleks olnud kõik kohad Leenini pilte ja põnevaid sõnumeid sisaldavaid plakateid täis. Aga vb oli see tollal nii loomulik, et ei pannudki tähele ega jäänud ka meelde.
Jah, olen seal töötanud, palehigis. Zillimehe või Rjazanovi filmist üks väheseid helgeid äratundmisi oligi gaseeritud vee automaat. Vist oli nii, et nagu meil firmas ka praegu on, et iga kahe tunni tagant oli liinil paus 15 minutit. Ja siis kõik värsked töömehed tormasid tropis endale sealt vett sisse imema (mitte õlut ja veini). Liinil töötades (no mis töö see ka tegelikult oli, muidu sots. aegne lebo) oli nii, et mul nina otsast higi tilkus ja ära pühkida polnud aega, puhusin suust õhku, et tilk minema lendaks ja uus tulla saaks. Muidugi tekkis teatav vedelikukadu, kaua sa ikka selle 6 õlle ja pudeli veiniga vastu pead.
Ja tõesti, üksi minust midagi otseselt ei olenenud, meid oli 3 meest, kes otsuseid vastu võttis ja tehast sel ajal juhtis, ütleme, et triaad või troika, kuidas kellelegi rohkem sobib ja arusaadav on. Niisiis, mina, vietnamlane Kim (minu esimene õpetaja ja mentor VAZ-i tehases) ja siis veel üks Tadžiki kutsekooli praktikant, kelle nime olen unustanud. Vb oli kusagil veel mingi tasand, kus midagi otsustati või planeeriti, meie sellest midagi ei teadnud ja kui nad ka kusagil midagi kavandasid või mingit visiooni ajasid, siis meie ajasime ikka oma rida - keerasime suruõhu kruvikeerajaga 3 kruvi roolisamba kerest läbiviigu kummitihendisse (või siis ka ei keeranud 3 või keerasime hoopis p...sse).
Tõsistest asjadest ka, jah, see "nukateipija" võis tõesti olla sisekontroll, ka mina võisin tegelikult olla sisekontroll, olin selleks ajaks juba autasustatud märgiga "Eesrindlik rahvamalevlane". Paraku ei teadnud ma, kellele ette kanda ja ka nukkvõllid ei vedelenud söökla fuajees õllekastide kõrval hunnikus, et sellist hujoovinat kätte saada, selleks tuli orienteeruda kusagil mootorikoostajate kõrvalliinil või teha muid vigureid, peakonveieri läheduses neid ripakil polnud.
Aga nagu tihti ka siin foorumis (jällegi asjatundjad) on rõhutanud - nõukogude inimene ei saanud öösel muidu magada, kui pidi päeval midagi kusagilt (riigi tagant) tuuri panema. Nii ka mina tarisin üht-teist tehasest kaasa, mälestuseks ehk suveniisiks... peotais plekikruve, mõni tuleluliti, mõni sildike, no ikka läheb majapidamises tarvis. Üks vene paraleelrühma kutt jäi kohe alguses väravas kontrollidele vahele ja sõitis oma kulul koju ja pärast koolis me teda ka vist enam ei näinud.
Täpsustuseks veel sellest nukateipijast sisekontrollist (tegelikult võis ta ka lausa KGB julgete poiste seast olla), oli keskmises joobes ja üsna julge, nimelt ei olnud me temaga kahekesi paljalt kusagil duššikabiinis, vaid riietusruum oli inimesi täis, vb olid ka teised kõik sisekontrollist või KGB-st või sõjaväeluurest GRU-st, sest keegi talle etteheiteid tegema ei hakanud ega ka isoleeri laenama, et omale midagi kuhugi teipida.
Väravates oli tavapärane kontrollisüsteem selline - läksid välja ja näitasid valvuritädile oma läbipääsu luba, kõrval seisid juhuslikult 2 hallides mantlites meest, kelle vaevumärgatava žesti peale valvur su loa enda kätte jättis, mehed suunasid sind viisakalt kõrvale ja otsisid läbi, vist olid lausa metalliotsijaga, kätt püksi igatahes ei topitud. Aga need nõukogude inimesed, kes ööseti halvasti magasid, tavatsesid endale hankida tagavara lubasid valede piltide ja nimedega (mõni kaotas loa, mõnelt pandi pihta jms). Kui luba pääslas ära võeti ja kõrvale kutsuti, siis halva unega nõukogude inimene keeras tagasihoidlikult selja ja pöördus kiirendatud tempos tehase territooriumile tagasi ning välju hoopis mõnest teisest pääslast, neid seal ikka oli. (Nii meile räägiti, kas see oli sama tõsine jutt, kui õlu ja vein lõuna kõrvale - mina ei tea).
[/quote]
Vasta
#23

(07-05-2021, 14:12 PM)mlsluik Kirjutas:  Ei tasu võtta tõsiselt mehe postitusi kelle ainuke väljund foorumis on sisutühi inisemine.  Eranditult kõik postitused on täielik lälin ja reaalse sisuta virtuaalne okse. Ehk teeks teene ja uputaks end ära või siis hakkaks inimeseks ja annaks enda projektidega teistele eeskuju, antud juhul ei näe seda ei kassitapp ega spitfire poolt paistmas kuskilt otsast. Vähem möla, pikem samm. 

Mina ei tea kas olid nurgad nahast või kummis, ausalt öeldes täiesti pohhui ka tänasel päeval.  Aga samas tean kindlalt et seda ei tea siinsed kaks tarka samuti.
Ksf formika on põhjendanud kõik otsused ja tegude tagamaad põhjalikult ära, nii vapi suurendamise kui ka kõik muud detailid. Saage juba üle ja sebige elu endale, või võtke tuba ja jätke teised rahule.


26.01.2019 oli mlsluige sõnum progresiivsele üldsusele selline
"....Ega ei peagi teise inimese arvamusega alati sama meelt olema, kuid samas meil kõigil on õigus oma arvamusele. Võibolla ehk tasuks võtta ehk natuke tuure maha kui mõni teine kodanik omab teistsugust arusaama... see kehtib meie kõigi kohta, ka minu...  [Pilt: tongue.gif] [Pilt: rolleyes.gif]"
Nii kiiresti muutub maailm, vanad ja uputamisele määratud foorumlased lihtsalt ei jõua kõikide uute korralduste ja käitumisnormidega ennast kurssi viia. Jällegi vabandan, et olen teinud teatud forumlastele (kes ei tea ja kellel on pohhui, aga bkes on lugenud Tegijate postitusi ja kõik on põhjendatud!!!!!) vaimset valu ja ebameeldivusi, selle asemel, et ennast ära uputada, põlema panna ja mingeid tube koos ksf!-ga (kes ka on eksinud heade tavade vastu) tekitada. Ise elan juba 58 aastat, tunnistan, et kõik on olnud mõttetu olesklemine, minu sugused tuleks üldse lasta läbi mingite korstnate, kõik on õige ja korrektne, mitte mingi suvaline foorumi postiuts, kus midagi on valesti ja kuulub kustutamisele. 
Teatud foorumlane võib oma mõtteid muuta ja avaldada, kõik on korrektne, läheme edasi ja samas mingi kass situb mingi kvaliteetteema järjekordselt täis ja moderaator korrigeerib seda asjatundlikult...

Mitte, et mind see jama kuidagi eriti riivaks (tegelikult muidugi riivab  Toungue ), aga mul on aega käes hetkel ja ma trollin siis väikselt mulle eraldatud liivakastis. Ise arvan, et ma ei ole halb inimene, ei ole kellelegi kirjutanud, et uputa ennast ära või pane põlema, kedagi otse pole foorumis solvanud, stiilis, et sa oled lollakas ja su postitused on pask ja ila, pigem olen püüdnud mingit "irooniat" või sõbralikku (enda arvates) nöökamist kasutada... aga ikkagi on mul suureline arvamus, et olen "kõige rohkem solvatud mees" siin foorumis. Ja mingist hetkest alates saab mulle küllalat.
Millagi oli siin teema Saare tehase võrridest, üks ohtrasõnaline foorumlane, keda ka eelnevalt positatud mslluige toetav avaldus puudutas, kirjutas, et mis vahet sel on, kuidas asja olid, keegi nagu nii ei tea ja kegadi ei huvita, tema ka ei tea, aga pole vaja urgitseda, ostke parem endale normaalsed riided, normaalne bensopilaa ja rentige mingi roomikutaga aparaat.
Siin ongi kõigi asjadega nii, et kui oskad ennast müüa, siis oled õige mees! Aga kui keegi m..unn hakkab urgitdema ja ta eriti hästi "kiirete ja vihasate" teemas ei oeienteeru, siis ongi "kõik on ... mis iganes, aga mitte õige". 
Luige ees vabandan siin samas teemas, vaieldamatult on tegemist "üle harju keskmise" mehega, aga mõnedel teemadel on tase "mina ei tea ja mul on pohhui, aga Tegija on kõik ära põhjendanud ja tal mehed teevad .... teised ka teevad, aga selliseid asju võiks mitte teha mingil konveierliinil 10 tk korraga, aga sellest muidugi käitumisõpiku mehed aru ei saa, karavan läheb edasi..
Ja muidugi Marko, tegelikult praeguseks kujunenud küllaltki objektiivseks foorumi hindajaks ja suunajaks... jah, Forminka läheb oma karavaniga edasi, kõik on korras, luiged ei haugu, kassid hauguvad, luiged, ilusad linnud lendavad kõrgelt, tiivad ja munad laiali ja neil on mehine ja tõene sõnum kuulutada (sh et haukuvad kassid võiks ennast ära uputada või tuua siia välja oma GKP sõidukite projrktid või äärmisel juhul teehöövlite omad või siis vähemalt näidata ohtralt oma MB pussude pilte ja teatada, millal on vahetatud klaasipuhastusvedelikku...
Mida ma tahaksin oma pasa ja ilaga siin foorumis teavitada - ega ei olegi vist mingit sõnumit, asi on ikkagi nii, et kes paremini müüb, kõvemini karjub ja masse üles kütab, see otsustabki, mida siin kustutatakse ja kas keegi peab ennast ära uputama, põlema panema või sis lihtsalt näitama, et tal on üldse õigus siia midagi postitada, st näitama oma riista või paljast perset.
Olge kõik terved, pekske neid, kes on teile vastumeelt või ei oska õigeid postitusi teha, minul on piisavalt muid muresid ja ka Jalutaja Juhan on lahti kammitud.
Aga kui mingi lind arvab, et tal on absoluutne tõemonopol lisaks jäärajale, siis nii need asjad ikka ei ole. Kui paljudel on suud m..idagi täis ja lasevad võõraid rahu meeli solvata ja "õpetada", siis kass sellist asja pole kunagi sallinud ja teisi ka otse labaselt (mehiselt) pole solvanud, va muidugi ksf! Marko, aga ta on minu arvates piisavalt arusaaja mees ja on mind ka "samasse kohta" solvanud..
Tervitades, ja et teil kõik halvasti läheks, et te peaks kasvuhoone püstitama ja et teil oleks TJA asju klaarida....
Vasta
#24

Tead.... kaalu seda minu soovitust.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#25

(07-05-2021, 20:21 PM)mlsluik Kirjutas:  Tead.... kaalu seda minu soovitust.

See oli vist ära uputamise kohta? Tänan, ilmselt see on foorumi ametliku suunaga kattuv.(ise olen kaalunud maha laskmist ja 10 kV lattidele viskumist, ag tänan siiski, väga armas) 
 Kui sa vaevuksid oma postitusi jms asjasse puutuvat analüüsima, siis võiks näha, et sul on isiksuse kahestumine vms. St, sa ei ole objektiivne, sa oled hüpertegija, superfoorumlane (ei üldse vaidle üldse vastu, sa võid olla mingi eesti mehine otseütleja ja tõe monopoli valdaja, aga mingist hetkest tekib teatud piir, kus sa enam ei eralda subjektiivset arvamust objektiivsest tõest) ja mina pean enda uputamise asemel toksima vaevalist sõnumit, mille varsti mingi suvaline moderaator ära kustutab.Kasva suureks, luik, mina valin juba kirstu kanga värvi, sel ajal, kui sina selgitad, kuidas peaks ja kuidas oleks tarvi lõpetada. Ise arvan, et oled sa nii kõva tegija ja teoorias tark (ei tea ja pohhui), ikkagi võiks natuke ettevaatlikumalt oma postitusi teha, mul on ka väike õuebassein väljas... 
Selgitan lihtsamalt lahti - luik, sa oled emotsionaalselt liiga ergas super-hüper-õigeid asju tegija... vb saad aru, aga lihtsamalt siia ei sobi postitada
Vasta
#26

Trükkisin siin midagi, aga kustutasin juba eos ära, nii et moderaatorile ei jäänudki midagi. Samas siin ja praegu ta arvas, et aitab küll ja pani mingi konto kinni. Jah, tõesti, aitab küll ja mina arvan, et moderaator ei saa asjadest päris hästi aru. Mõistan, et mina saan homme kaineks, aga moderaator jääb ikka moderaatoriks....
Selle postitusega ma tahaksingi kõiki liiga suurte munadega liikmeid ja muidu moderaatoreid teavitada, et sellega on lõplik minu poolt foorumi reostamine lõpetatud ja oleks tore, kui mulle antakse siiski võimalus kustutada kõik need nõttetud misiganes ila või paska sisakdavad postitused, millele luik siin eelnevalt on vihjanud, moderaator, sinu käik
Vasta
#27

Et mida peput postitate, kui oma väidet ei taha/suuda teistele pähe määrida? 
Ise ensest võin mngeid ribikardinaid tasuta pakkuda ja ka mingi soliidne türgi BEKO külmik on ka koduse ülemuse poolt välja brakeeritud, kuidas see aga Presidendi autusse mahuks, seda ma ei oskagi arvata, aga eestimeelse mehena ma oleks valmis seda isegi tojoota avensisega olulistel hetkedel kaasama, muidugi, kui tüdruksõber lubab ja bensiini ostab! 
Aga üldiselt on Teiega igav nagu oligi arvata ja ma lähen magama ja ma ei hakka siin hõiskama, et ... elaga A-M Foorum, sest kindlam on s... (seda foorumit, targemaid ja rumalamaid...) mitte ümber formeerida (mitte segada), sest võib jälle minna lõhnama...

VG Priit
Vasta
#28

(01-10-2021, 00:33 AM)kass Kirjutas:  Et mida peput postitate, kui oma väidet ei taha/suuda teistele pähe määrida? 
Ise ensest võin mngeid ribikardinaid tasuta pakkuda ja ka mingi soliidne türgi BEKO külmik on ka koduse ülemuse poolt välja brakeeritud, kuidas see aga Presidendi autusse mahuks, seda ma ei oskagi arvata, aga eestimeelse mehena ma oleks valmis seda isegi tojoota avensisega olulistel hetkedel kaasama, muidugi, kui tüdruksõber lubab ja bensiini ostab! 
Aga üldiselt on Teiega igav nagu oligi arvata ja ma lähen magama ja ma ei hakka siin hõiskama, et ... elaga A-M Foorum, sest kindlam on s... (seda foorumit, targemaid ja rumalamaid...) mitte ümber formeerida (mitte segada), sest võib jälle minna lõhnama...

VG Priit
Ära keera nüüd kohe kummuli. hommikuks  Sulle küssa ; Jäääär läks vist QR raamatusse  ,Miks ei võiks minna ka eelmisest postitusest " seeeest".Head und. Smile
Vasta
#29

Täna heade soovide eest, hommikuga veel vaatame.... Muusikast ma midagi ei jaga (muudest asjadest ka kahjuks - ei midä!), aga tänan vastamast ja oleme ikka omad mehed ja presidendiks ei  ärme kipu, kui tõesti muud ei jää, siis ma võin ju ära teha, aga Audi on Sinu poolt! ( Ja parem oleks, kui koos juhiga, sest muidu võib tõesti kummulii minna....)
Vasta
#30

Ära igavle .Kui mahti on tule hommikul Hüüru  platsile.Lennutame.
Vasta
#31

(01-10-2021, 00:52 AM)kass Kirjutas:  Täna heade soovide eest, hommikuga veel vaatame.... Muusikast ma midagi ei jaga (muudest asjadest ka kahjuks - ei midä!), aga tänan vastamast ja oleme ikka omad mehed ja presidendiks ei  ärme kipu, kui tõesti muud ei jää, siis ma võin ju ära teha, aga Audi on Sinu poolt! ( Ja parem oleks, kui koos juhiga, sest muidu võib tõesti kummulii minna....)
Mina A la 40 a. 4x4 kasutanud.mida soovitad ( 6x¤4 või 6x6 , BTR jne. Smile Kõik proovitud vene kroonus. ( kes sellest veel teab )
Vasta
#32

Minuarust olete kõik vahepeal ära unustanud, et kass ajab jälle karvu.....
Vasta
#33

Kena õdangut kõigile, võtan nende terviseks, kel saapaid tuleb kanda!
Ma muidugi väga vabandan, sest ei tea, kui palju tuleb manustada, et sellist toredat teemat toita?!
Iseenesest saab siit muidugi tänuväärt infot, sest inimeseloom on ju loomult puhta lollakas peast ja ei tea ta, mida omale jala otsa toppida või pähe pista. Mõned vähe terasemad on tõesti suutnud oma ja teiste vigadest oppta ja lahkete meestena jagavad omi kurbi kogemusi.
Ei ole väga palju aega möödas, kui kellegi kuri käsi kustutas siit teaduskeskkonnast igaveseks minu teema töödrussikute keerulise maailma kohta, kahju, tõesti kahju, ei ole minu süü, et sajad ja tuhanded kohalikud tegijad ja kandjad (ka tuharatevahelise praoni solvunud TP-d) nihelevad ringi valede töö- ja vabaaja druššikutega, samas, kui 3-nda maailma esindajad edukalt paljunevad ja levivad üle maailma ning nende solvumine ei ulatu mingite pragudeni, seda võib teile kinnitada ka selle ala espetsialist, tegija ja põhjamaade kõveim tunnelite uuristaja.
Aga minu panus teemasse - kas olete proovinud jalastuda firma "Kirsa" tööjalanõudesse? Katsuge järele ja te ei kahetse! 1/6-ndik planeedist kandis, nautis ja ei virisenud, erinevalt ksf! TT-st!
Muidugi, õige ja nõudlikuma meelega EESTLANE kannab ikkagi ja ainult härjanahast tehtud pastlaid, aga kus tänapäeval on need õiged ja päris eestlased? Ei ole neid koledas kivilinnas ega isegi mitte 8-ndat põlve Nõmmekate hulgas!  Sad Vahest Auustriaaliast, Ganaadast või Rootsi Koningriegist võib veel mõne õige ja eheda Kalevite järeletulija leida??? Ma vaatan parema pilguga isegi nende kasetohust ja pärnaniinest viiskude kandjate peale, kui nende võõramaa jalavarjude köögikaaludega mõõtjate peale. Vähe on teid, raisku, lihtsalt lapsepõlves kasevitstega koolitatud, alles olid ajad, kui saapakesi anti jalga alles talvel -40 kraadiga kooli minekuks (viimasesse, kolmandasse klassi) või edasijõudnud taluperemees võttis need pühapäeva hommikul kummutisahtlist välja, et kõrtsi minna ja seal eesti asja ajada ning rahvuskultuuri programmi nautida...
Viimanegi joogi-, ei eluisu kaob ära, kui loed ja vaatad, kuhu me jõudnud oleme, häbi, mingi pool puuda jalgade küljes ees või taga, lödipüksid, ausõna, hjabi on jolllala jeestlane, tšotpoberi!  Sad
Vasta
#34

Jah, Moderaator ei maga isegi öösel! Kahju, tõsiselt kahju, et minu poolt siia foorumisse paisatud kasulik informatsioon heidetakse prügikasti, samas, tuleb tunnistada, et päris ära seda ikkagi ei kustutatud... Ei arvestata, et minu poolt on tehtud tööd, kulutatud energiat (vaatamata Türi Konsumi nigelale õllevalikule), ühesõnaga ei hinnata! Seoses sellega, palun kustutada minu "kassitapu" konto ja kõik sealt tehtud postitused, kandke ükskõik milliseid saapaid ja arendage eesti tehnikakultuuri (ilma minuta, üks uueää rohkem või vähem, parem, kui vähem!)
Ja palun mitte puutuda uueää kassi kontot, ma seal nagu nii ei kavatse enam foorumit reostada, aga seal on mul privaatsõnumitesse salvastatud mingi hulk kasulikku infot!
Olge siis terved ja tehke foorumit!

Kohtume facebookis, kus mind ei ole, 
hüvasti, Priit
Vasta
#35

Tsitaat:Ei ole väga palju aega möödas, kui kellegi kuri käsi kustutas siit teaduskeskkonnast igaveseks minu teema töödrussikute keerulise maailma kohta, kahju, tõesti kahju, ei ole minu süü, et sajad ja tuhanded kohalikud tegijad ja kandjad (ka tuharatevahelise praoni solvunud TP-d) nihelevad ringi valede töö- ja vabaaja druššikutega,
Teema oli ehk veits vale. Oleks pidanud olema: Trussade asemel pampersite kandmise kasulikkusest. Seda teemat oleks saanud arendada nii pikuti, laiuti kui kõrgusse ja sügavikku. Ise olen veendunud pamperslane ja mind enam ümber ei veena, isegi selle väitega, et vanad eestlased ei kandnud üldse pükse nagu neljajalgsedki.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#36

Hallooo!
Te arvate, et Te teate tõde ja saate millestki aru (õigesti)! Ma ei mõtle siin tegelikult ei surma müsteeriumit, maksukoormust ega ka elektriauto fenomeni, mina ise ka ei oma nendest asjadest mingisugust arusaama, veel vähen tegelikku ja kogu tõde!
Aga elektrihinna kommenteerimine ja heade näpunäidete pakkumine... Mida Te kostate sellise factuse kohta, et näiteks mina töötan (hetkel veel ja muidugi ma ei tööta, vaid käin tööl, väga vastumeelselt ja vahel lähen isegi poolelt "tööle käimise" trassilt joonelt koju või Näljaküla Konsumi manu ooteasendisse..")
Aga tõde on see, et meie firmale (meie on muidugi lihtsalt selles kontekstis, et ma pean sinna igal jumala hommikul minema (tejjjoorias!) on selle aasta algusest EE poolt kinnitatud elektrienergia hind, no ütleme ca 5 - 6 kopikat/ kWh ja seda väidetavalt 10-ks aastaks!  Rolleyes
Nüüd põikan veel rohkem kõrvale, kuna minu postitus on ju meelelahutuslik, mitte insenertehniline absoluutse tõe kuulutamine nagu on teised siinse voorumi postitused...
kWh-st nimelt tahaks kirjutada. Ka siinses voorumis, või misiganes see siin täna on, paljud väga kompetntsed ja targad kirjutajad kasutavad mitmesuguseid huvitavaid kirjaviise... aga asi oli nii, sellesse samasse asutisse, kus ma käin oma käimise eest makstavat väikest rahalist auuutasu teenimas, tuli ühel koledal päeval (tegelt kõik need päevad on koledad, peale reede pärastlõunat, aga vahet pole, nagu armastas kosta Pikk-Toomas)
Aga asi oli nii, et tuli meile arve kusagilt kohast, palju vingemast, kui Elektrilevi, vist kusagilt Taawi Weskimäe virmast, et eelmise aaste eest, palun, olge lahke, makske meile XXXX rubla! Raamatupidaja pakkus mulle, at kirjuta alal, kõik õige kontrollud ja mõnuga vastu võetud ( pm nagu geivahekord). Mina, kui nooruslik ja kõbus vanainime tänapäevaste innovaatiliste lahenduste ja vahekordade vastu midagi iniseda ei oma, aga kuna arvel kWh olid esindatud mingil samuti uudsel ja innovaatilisel või "noortepärasel" kujul, vist midagi KWH vms kujul, siis mina pakkusin, et kõik see on jama ja ärme maksama seda XXXX rublat, sest aasta on möödas ja kWh on valesti kirjutatud, ilmselgelt läheb meie tasutd raha mingi narkokaubandust teema elavdamiseks ja finantseeriniseks ja mida , p...rset ma üldse  teen seda pirniveini iga aasta, mida keegi peale minu ei taha juua ja mis kõhu  ja pea haigeks teeb, kui siin pakutakse teistel midagi ninna tõnnata hoopis?
Veel veidi teemasse, vb olen juba kirjutanud, aga vahet pole, keegi nagu nii teiste postitusi keegi ei loe ja kui loebki, siis nagu nii midagi aru ei saaa..
Kui see pörsijama hakkas, siis tuli ka meile virmasse üks tütarlaps, suure kliendi Haldur ja rääkis mingisugust imejuttu mulle ja tegevjuhile. Mina, rumala, kuid ... no lihtsalt töötajana, midagi muidugi aru ei saanud, jutt oli umbes midagi sarnast, kui "prolekariaadi diktatuur, .... (kes teab ja on elanud, saab aru) ja küsisin, et kui omahind on selline ja müügi/pörsihind tooksne, siis mida per..set? Ja tütarlaps vastas röömsalt ja kindlalt, et EE on ju riigiettevõte ja see on ju meie kõigi virma ja see on ju ilgelt Faffva ja kasum tuleb meile kõigile, kui EE väikese kopika kusagilt teenib, pmstliselt on ju see kõik meie oma kontodele ja veskitele...
Lõpetuseks ja kokkuvõtteks - kui keegi lollakas (ettevaatamatu) voorumlane või lugeja seda postitust ka püüdis lõpuni lugeda, siis teatan, et kogu pask ja ila oli minu poolt siia misiganes voorumisse lekitatud ainult minupoolse postitamisihaluse tõttu ja omab eranditult  meelelahutuslikku eesmärki! Paariskuupäev ja täiskuu ei ole siin kohal primaarsed! Pikk jutt, saan aru, aga kuna purjetamise asemel on prioriteet pigem purjutamisel, siis nii ongi, paadiga ei sõida ja puid ei lõika, lihtsalt vahel lõpetan nende domineerimise, mõnikord küll olen mõne aja kipsis pärast seda...

Tervitades, Kass Näljakülast
Vasta
#37

Vabandan kirjavigade pärast. No VOT ei valda seda matside keelt nii heasti, et kohe alguses ja häästi kirjutada! Ja jätkuvalt ei oma õigust oma postitusi redigeerida, parandada ega kustutada! Siinkohal tervitan modereerijat ja arvan, et ise olen siin voorumis üht-teist õppinud, ka postitamise ja käitumise kohalt, aga pole kindel, et ka teised on midagi omandanud
Vasta
#38

Kass on rääkinud. Ma olen Türi Väinolt õppinud, et nii on.
Aa lugesin lõpuni ja ... A mis seal alguses oli ?
Vasta
#39

Tubli!
Aga kui suudad, siis loe uuesti, algusest! Siis saad teada, mis seal alguses oli! Ja Türi Väino kaasamine siia lõppeb lihtlabaselt moderaatori poolse sekkumisega! ...ole ettevaatlik, siin Türil on peale Vainode/Väinode ka teisi voorumlasi ja need võivad väga palju paha teha... loodan, et ka Sinu postitus oli lihtsalt "soov postitada nagu minul" ja privasse võid heita info, et mida lõõgastumiseks eelistad, sest ilmselt millalgi ikkagi jõuan Sinuni ja meie teed ristuvad ning oleks hea teada, mida sellistel puhkudel tarvitatakse! (palun mitte kustutada, sest siin on oluline info esitatud, mitte mingisugune suvaline ....)
Vasta
#40

Hr. Kass-ile on tekkimas uus liikumis viis punkti a ja Türi Konsumi vahel. Loodan et ta võtab selle omaks ja saadab oma krigiseva tallapressi pintsile.... Tõuks Kassile!

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne