Uaz 452d aku laadimine
#21

Mina arusaamine elektrist ütleb ,et ampermeetrit ikkagi voltmeetriga asendada ei saa. Armatuuris augu täiteks küll, aga ühendada tuleb ikka natuke teistmoodi. Ega ma muidugi mingi elektrik ka ei ole.
Sellest kaabelduse lühenemisest ka aru ei saa. Aku pluss klemmilt peaks tulema juhe süütelukku ja enne süütelukku vist peaks olema ampermeeter. Vanasti nagu oli. Kui selle ahela ära võtad, siis muutub kaabeldus lühemaks küll , aga süütelukk jääb ka ilma vooluta.
Vasta
#22

(20-04-2020, 18:15 PM)Raudpats Kirjutas:  Mina arusaamine elektrist ütleb ,et ampermeetrit ikkagi voltmeetriga asendada ei saa. Armatuuris augu täiteks küll, aga ühendada tuleb ikka natuke teistmoodi. Ega ma muidugi mingi elektrik ka ei ole.
Sellest kaabelduse lühenemisest ka aru ei saa. Aku pluss klemmilt peaks tulema juhe süütelukku ja enne süütelukku vist peaks olema ampermeeter. Vanasti nagu oli. Kui selle ahela ära võtad, siis muutub kaabeldus lühemaks küll , aga süütelukk jääb ka ilma vooluta.
Kas UAZ-il aku pluss ei jookse mitte starteri + poldi alla ja sealt hakkab hargnema? Kui keegi skeemi vaataks Smile
Vasta
#23

Raudpats Kirjutas:Mina arusaamine elektrist ütleb ,et ampermeetrit ikkagi voltmeetriga asendada ei saa. Armatuuris augu täiteks küll, aga ühendada tuleb ikka natuke teistmoodi. Ega ma muidugi mingi elektrik ka ei ole.
Sellest kaabelduse lühenemisest ka aru ei saa. Aku pluss klemmilt peaks tulema juhe süütelukku ja enne süütelukku vist peaks olema ampermeeter. Vanasti nagu oli. Kui selle ahela ära võtad, siis muutub kaabeldus lühemaks küll , aga süütelukk jääb ka ilma vooluta.
Ühendus ikka teistmoodi aga küsimus on kumb on kasulikum e. otstarbekam. Ma ka pole elektrik aga ampermeetri hea omadus on see, et võimaldab probleemidele varakult jälile saada, voltmeetriga lihtsalt konstateerid fakti et nüüd on piz...ts Big Grin  Tolleaegsed ampermeetrid kõlbasid tegelikult ka ainult tuvastamaks kas laadimine toimub või mitte, mingit amperaazi sealt välja ei lugenud - vahest on tänapäevasemad mõõteriistad paremad, ei tea..
Vasta
#24

(20-04-2020, 18:15 PM)Raudpats Kirjutas:  Mina arusaamine elektrist ütleb ,et ampermeetrit ikkagi voltmeetriga asendada ei saa. Armatuuris augu täiteks küll, aga ühendada tuleb ikka natuke teistmoodi. Ega ma muidugi mingi elektrik ka ei ole.
Sellest kaabelduse lühenemisest ka aru ei saa. Aku pluss klemmilt peaks tulema juhe süütelukku ja enne süütelukku vist peaks olema ampermeeter. Vanasti nagu oli. Kui selle ahela ära võtad, siis muutub kaabeldus lühemaks küll , aga süütelukk jääb ka ilma vooluta.

Kaabelduse lühenemist pidasin silmas generaatori ja aku vahel. Täna käib generaatori juhe läbi süüteluku, ampermeetri ja starteri poldi. Ladal näiteks on jämedam juhe otse generaatori ja aku vahel. Eeldan, et generaatorite ehitus iseenesest sama.
Vasta
#25

Täna tegelesin veidi Uaziga. Puhastasin harjade, generaatori+ ja ampermeetri klemmid. Lisaks sellele jootsin ühe harja uuesti, kuna tuli veidi sikutades klemmi küljest lahti. Tulemus on veidi parem kui enne- hüpleb aga väiksema amplituudiga. 



Proovisin ka Lada peal kasutatud nippi, kus pingereleele tuleb otse vool akult (ilma et läbiks mitmeid pistikuid ja süütelukku) ja tulede vilkumine kaob. Uazi puhul tegi see kõikumise veel hullemaks. Süütelukust peaks veel aru saama, siis ehk muutub laadimine täitsa heaks.
Vasta
#26

Mina laadimise pärast küll ei muretseks,KUS ÕLISURVE ON?

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#27

(26-04-2020, 22:04 PM)hundu615 Kirjutas:  Mina laadimise pärast küll ei muretseks,KUS ÕLISURVE ON?

Olemas, kuid kell ei töötanud siis  Smile
Vasta
#28

Ma ei märganud, et oleks olnud kirjas, kas sel on genekasisene mikropingeregulaator või väline kobakas?

Šokolaadid oskavad palju nalja tekitada... Ja kõige kindlam on asendada. Välise regulaatori kontrollimine on kirjas nii vene autojuhiõpikutes kui herr. Aleksiuse  "Autode elektriseadmetes".
Vasta
#29

(26-04-2020, 22:53 PM)v6sa Kirjutas:  Ma ei märganud, et oleks olnud kirjas, kas sel on genekasisene mikropingeregulaator või väline kobakas?

See auto on varustatud musta kastiga. Ehk siis välise pingeregulaatoriga.
Vasta
#30

(27-04-2020, 09:08 AM)Viin Kirjutas:  See auto on varustatud musta kastiga. Ehk siis välise pingeregulaatoriga.

Ega selle klemmid kleebi? Praegu näeb sedamoodi välja, et ergutuspinge andmine "jääb maha" tegelikust vajadusest.

Pingeregulaator ise ikka massi saab? Ega sel ole transistoriga regulaator? Ega transistor "hallitanud" ole?
Vasta
#31

Eile puhastasin massi ja piilusin karbi sisse. Musta kasti tööpõhimõte jäi esialgu segaseks. Generaatori korpusest tuleb eraldi juhe kasti ühe kinnituspoldi alla. + mutri all 2 juhet pruun ja valge. Mõlema küljest üks juhe ära lõigatud...


[Pilt: 01123880159cd29.jpg]

[Pilt: 011238801760960.jpg]
Vasta
#32

Aha, transistorpingeregulaator. Mis on sama imelihtne, nagu värviteler. Ning mille suguelu ma ei mõista.

Paraku peadki leidma mõne värvitelerite parandaja ajast, kui neid veel parandati. Või soetad endale õppekirjanduse: Kalju Aleksius "Autode elektriseadmed" https://www.vanaraamat.ee/Kalju_Aleksius...080-71.htm
Vasta
#33

(27-04-2020, 15:09 PM)v6sa Kirjutas:  Paraku peadki leidma mõne värvitelerite parandaja ajast, kui neid veel parandati. Või soetad endale õppekirjanduse: Kalju Aleksius "Autode elektriseadmed" https://www.vanaraamat.ee/Kalju_Aleksius...080-71.htm

Raamat on teel juba pakiautomaati Smile
Vasta
#34

Tsitaat:Вобщем так, у тебя под жопой (под сидением, в моторном отсеке, там ещё стоит реле стартёра) стоит жестяная коробочка (не могу найти по книге как она называется, там сопротивления два) с тремя выводами, сомтри контакты они ослабли. Один провод идёт на огрничитель тока, реле регулятор, если он болтается то и не ограничивает. Вот и весь дефект. Перегореть там ничего не может, сопротивления там ОГОГО!

Ищи…
https://www.drive2.ru/l/4062246863888366394/ Tsitaat sealt.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#35

Aavu, ära loe igasugust plära! Jalgade juures, seal, kus on starteri relee, on küll plekist karp kahe vinge takistiga, aga selle nimi on variaator ja laadimisse see üldse ei puutu. Seda muidugi juhul, kui masinal on peal elektronsüüde. Üldse koosneb UAZ-i laadimine ainult generaatorist ja regulaatorist. Noh, juhtmed ka juurde, muidugi. Nende korrastamisest peaks vist minuarust alustamagi. Minu silme all on mitmedki UAZ-id mullaks sõidetud, aga läbi on põlenud ainult need sedatüüpi regulaatorid, kus auto operaator on tehniliselt täiesti kirjaoskamatu olnud.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#36

Isegi see teine kast, salongis juhi istumise all põrandal on olemas. See on hall kast ja minu autol pole see kuhugi ühendatud.

Nüüd on puhastatud kõik ühendused aku ja generaatori vahel. 

Tulede lülitamisel langes voltmeeter 1,5 minuti jooksul kuni 12,99 (raamatus 13.9) ja sellest alla ei läinud. Pikalt tühikäigul tuksudes oli voltmeetri näit 14,5. Suuri pinge ja voolutugevuse kõikumisi enam ei ole. Selle tulemusega võib ilmselt rahule jääda. Suur tänu kõigile arutelus osalemas ja ettepanekute tegemises!
Vasta
#37

Sellise mõõtjaga kiireid kõikumisi ei saagi teada, ta silub need enda jaoks ära. Selle jaoks on osutiga mõõtjat vaja.
Vasta
#38

(30-04-2020, 15:38 PM)Mahno Kirjutas:  Sellise mõõtjaga kiireid kõikumisi ei saagi teada, ta silub need enda jaoks ära. Selle jaoks on osutiga mõõtjat vaja.
Ossiga näeb veel paremini, salvestavaga saab actioni talletada ka. Cool

Lisana:
Kui teile tundub, et ma teid selle posti algusosaga naeruvääristan, või moodsa sõnaga öeldes: nörritan, siis ei.
Kummalisena tunduvate elektriprobleemide korral on oss, e. ostsiloskoop või ka ostsilograaf väga abiks riist.
Omal ajal oli meil siin üks diisel-pesukott, mis ühel hetkel ei saanud enam aku laadimisega mõistlikult hakkama. Kahtlustati genekat. Käis esinduses diagnostikas, väitsid: kõik on parimas korras. Aga akut ikka korralikult ei lae.
Panime autule ossi külge ja viga silmaga näha: sillas üks diood ei tööta. Aegu tagasi, ei mäleta enam täpselt, aga oli tegu vist dioodi läbilöögiga teataval pingel.
Siis salvestavat pilli polnud, sai lihtsalt pilti tehtud ossi ekraanilt. A selle tulemusena vahetati see gene välja. Küll pika hambaga.
Mitte et, see otseselt UAZ-i puutuks, sellel peaks lihtsamate vahenditega hakkama saama.
Vasta
#39

Novot ja lõppeski see jama ampermeetri vahtimisega. Et ikka voltmeetrist on lihtsam aru saada.
Vasta
#40

(30-04-2020, 18:04 PM)tcumen Kirjutas:  
(30-04-2020, 15:38 PM)Mahno Kirjutas:  Sellise mõõtjaga kiireid kõikumisi ei saagi teada, ta silub need enda jaoks ära. Selle jaoks on osutiga mõõtjat vaja.
Panime autule ossi külge ja viga silmaga näha: sillas üks diood ei tööta. Aegu tagasi, ei mäleta enam täpselt, aga oli tegu vist dioodi läbilöögiga teataval pingel.
Mitte läbilöögiga, vaid vigane diood laseb läbi A/C voolu ehk vahelduvvoolu. Graafikast on see see näha väga ilusti. See ei ole paha mitte ainult laadimisele, vaid tänapäeva autodel võib see tekitada igasugu anomaaliaid. Mõõta tuleb siis A/C-d aku terminalidest või geneka + terminalist.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne